Diskusia

karla23
Príspevkov: 1304
Materholm tento zlocinecky system a rezim.....na zemi je prilis vela ludi a oni to chcu preriedit..no nemozu prijst a zabijat ludi...tak skusaju to cez vakciny...u niektorych pride smrt rychle...niektorym poskodi zdravie a zomru napr o 10r skor nez by zomreli ale ani otom nebudu vediet....dokonca ti co veria kazde slovo meanstremu propagande za ktoru ani Goebels by sa nemusel hanbit si myslia ze oni su ti vzdelanci lebo su zaockovani..oni su ti uvedomely...no v skutocnosti sut o najveci hlupaci...primitivi co zeru kazde klamstvo...v sorosovych mediach na sk ich poskokovia predpovedaju ako Nostradamus ze na sk zomrie 40 tisic ludi...co je samozrejme blud...ako povedal rakusak profesor z liekovej agentury ze keby neboli testy RPTC ci ako sa volaju ani nevieme ze je tu covid...je to chripka virus..nic ine...v nemecku v r 2016-17 zomrelo na chripku 25100 ludi...a nikto nehovoril o pandemii..toto je vsetko loz kde si chcu nabalit zisky farma mafia..a ludia v pozadi tienova vlada ktora manipuluje svet skusakam moze zajst..chcu zotrocit svet....ono ludia sa vsade buria...je mozne ak vlady neprestanu zavadzat fasizmus ze v europe a na celom svete vypukne obcianska vojna...dotoho problemy s pocasim a utecencami...ludia hlupi namiesto toho aby budovali silnu imunitu..sli do lesa..veria na chemicky koktej ktory ich skor do hrobu privedie.
16.08.2021 10:22
karla23
https://www.youtube.com/watch?v=reBpXg1i_Aw&t=156s

Profesor Stanek vysvetluje co je covid..povinne pocuvanie psychopati :D
16.08.2021 10:24
janaka
Príspevkov: 5969
iconkarla23:
https://www.youtube.com/watch?v=reBpXg1i_Aw&t=156s

Profesor Stanek vysvetluje co je covid..povinne pocuvanie psychopati :D

mirko, ja mam taky navrh: vymente si tel.c. s materholmom a pekne si podiskutujte, ako bratia "v zbrani":lol:
PS: psychopat nadava do psychopatov, to jsou paradoxy:confused:
16.08.2021 10:56
Vlado
Moderátor
Príspevkov: 1230
:thumbup:
16.08.2021 11:18
2Jana2
Príspevkov: 493
iconkarla23:
...si myslia ze oni su ti vzdelanci lebo su zaockovani..oni su ti uvedomely...no v skutocnosti sut o najveci hlupaci...primitivi co zeru kazde klamstvo...

Co ta vedie k takej agresivite :confused: Ked sa rozdaval rozum, stal si snad na cele a ako prvy zobral vsetko a inym sa neuslo :confused:

Janaka ma skvely navrh pre teba :D
16.08.2021 11:22
karla23
kdeze agresivita...:D zlost na hlupakov..aky navrh? prasky:lol: :lol: :lol: :lol:
16.08.2021 11:38
janaka
iconkarla23:
kdeze agresivita...:D zlost na hlupakov..aky navrh? prasky:lol: :lol: :lol: :lol:

doobre si protirecis..."kdeze agresivita, zlost", kto je tu hlupak:lol:
prasky...uz si si dal? ci zabudol:w00t:
16.08.2021 11:42
karla23
janaka daj si jednu vakcinu na obed..mahlzeit :D :D :D
16.08.2021 12:32
2Jana2
Príspevkov: 493
iconkarla23:
..aky navrh? prasky:lol: :lol: :lol: :lol:

Klasika, necitas pozorne :thumbdown: Obavam sa, ze prasky ti nepomozu ;)

"mirko, ja mam taky navrh: vymente si tel.c. s materholmom a pekne si podiskutujte, ako bratia "v zbrani":lol:"
16.08.2021 13:04
janaka
iconkarla23:
janaka daj si jednu vakcinu na obed..mahlzeit :D :D :D

a ty si daj studeny obklad na hlavu... tie horucavy ti skodia:P
16.08.2021 14:00
materholm
Príspevkov: 953
Nie je to tak davno co pisali v novinach ze sami nasi politici sa do ockovania nehrunu .Osobne neverim tomu ze su vsetci zaockovani vakcinami. Raz to vyjde na povrch a budeme este prekvapeni.Ludia im to zhltli aj s navyjakom.Ja som strastne zvedavy co budu robit ked po tretej davke stupne umrtnost.Zistili ze druha davka nezabera skusia tretiu davku.No este je cas to zvratit.O tych co sa zapojili do ockovacej loterie mozem skonstatovat ze su to moderatori zapredanci a sutaziaci naivni ludia z ktorych niektori zial doplatia za svoju sancu vyhrat zivotom v lepsom pripade s dlhodobymi zdravotnymi nasledkami. Najlepsie by bolo aby vakcina ako rychlo prisla tak rychlo sla odkial prisla.
[Naposledy editoval materholm, 18.08.2021 05:08]
16.08.2021 19:12
Vlado
Moderátor
iconmaterholm:
... vyhrat zivotom v lepsom pripade s dlhodobymi zdravotnymi nasledkami. Najlepsie by bolo aby vakcina ako rychlo prisla tak rychlo sla odkial prisla.

Mozno este lepsie by bolo, keby virus odisiel. Len mam taky pocit, ze to tak nebude.
Neviem odkial beries tie "zdravotne nasledky" ... zatial som na sebe nic nespozoroval. Budem ta informovat.
18.08.2021 00:26
materholm
Príspevkov: 953
Vlado ubehla este velmi kratka doba .Rozhodne som rad ze si zatial spokojny a nepocitujes komplikacie.Pohybujem sa medzi ludmi ktori pracuju v zdravotnictve a vidia problemy a komplikacie po ockovani. Zial osobne poznam ludi ktorym niekto z rodiny po ockovani zomre v lepsom pripade mali problemy so srdcom ci cievamy.V rodine mam tiez lekarku a nie je v dochodkovom veku. Ma velmi vela pacientov ktory maju komplikacie.Na zaklade svojich skusenosti z praxe ockovanie neodporuca ani najblizsej rodine. Verim ze v buducnosti budu lepsie statistiky a nebudu sa umrtia a zdravotne problemy sposobene ockovanim hadzat pod koberec. Poviem Ti ze sa podstivo testujem.Od novembra minimalne raz za 6 dni .Boli casy ze aj dva razy tyzdenne.Posledne necele mesiace pcr testom.Doteraz negativne.No osobne si myslim ze som kovid prekonal.Jednoducho aj ked som v prvej vlne daval pozor ako som maximalne chcel .No zaroven som tomu teraz aj rad.Najlepsia ochrana bez vakciny je prekonany kovid.Trapi ma ze väcsina krajin nerobi testy na protilatky predtym ako ide ockovat .Doktor Bukovsky jasne poukazuje na to ako moze ockovanie u ludi co maju silne protilatky urobit viac skody ako osohu. Bukovsky vyzyva nasich politikov o diskusiu ale neuspesne.Trapi ma ze su ludia ktori veria mediam namiesto toho aby sa porozpravali s ludmi od fachu.A farma firmy zarabaju.Biontech a Moderna urobili cez tisic percent od zaciatku kovidu.No nekup si ich akcie. Ved obchod s ludmi je dnes vdaka tejto biologickej zbrani asi ten najlepsi biznis. Toto ockovanie moze skoncit jednou velkou katastrofou.Tak ako sa falsovali testy sa budu falsovat aj potvrdenia o vakcinacii.Nechcem vediet co to spravi so statistikami.
[Naposledy editoval materholm, 18.08.2021 05:54]
18.08.2021 05:35
Vlado
Moderátor
Vcera som bol so sefom krizoveho stabu v Tuln, lekar co je naozaj od fachu a samozrejme, ze poznam niekolko lekarov. Takze mam toez infirmacie z prvej ruky... takze neviem kto si vymysla... Ale zijeme vsetci vo svojej bubline, v ktorej vsetko super do seba zapada.

:(
19.08.2021 19:44
janaka
bola vykonana studia, kde respondenti mali odpovedat na rozne otazky tykajuce sa ockovania a jedna z otazok bola aj ta, koho volici su a cuduj sa svete:blink: najviac antivaxerov bolo medzi volicmi smeru, este trochu menej ako kotlebov...som to tu uz davnejsie pisala, ale nikto mi neveril...treba pouzit niekedy aj vlastny rozum a logika veci nepusti:thumbup:
/sudruh birmovany ficko , sam zaockovany, bojuje na webe proti ockovaniu, populisticke kecy, len aby si nahnal volicov:confused:
19.08.2021 20:05