Diskusia

materholm
Príspevkov: 953
Mirko. Je to verejne tajomstvo ze vakciny skor uskodia ako pomozu. No teraz je problem mnohych pendlerov ten ze nastala situacia ci si platit pcr testy alebo vziat dovolenku v praci alebo sa hodit na pn kym sa to vsetko utrasie. Alebo sa nechat prepustit.Do prace predsa musime chodit.Uz tak nas prva vlna stala velmi vela.Dalsia vec je ta ze minimalne polovica obyvatelstva koronu prekonala ale nasa vlada plagiatorov nas nuti ockovat.Doktor Bukovsky mal pravdu.Mali sme sa viac zameriat na testy na protilatky ako necielene testovat velke masy a zvysovat riziko sirenia korony .Poviem Ti neni to nic prijemne ked si unaveny z nocnej a musis stratit minimalne hodinu koli testovaniu.Zatial so vzdy negatinym vysledkom.Bodaj by nie.Ved boli by naivne si mysliet ze som kovid nemal.No a potom este ist unaveny do prace.Takto existujem uz pol roka.Nechci vediet kolko krat som prisiel na testovacie miesto a bolo zavrete ci zrusene bez udania oznamenia.
01.07.2021 00:30
karla23
Príspevkov: 1304
Materholm ja som doma nebol od septembra....a nepojdem dovtedy dokym nezrusia ti bolsevici karantenu...nebudem 5 dni vkarantene alebo 2 tyzdne,,,,hovorim najveci mor pre spolocnost je vlada liberalov..liberaly a progresivci znicili zapadnu europu...je tam anarchia kriminalita utecencov..toto vsetko sposobili liberali a media ich kryju...preto vravim ak budu volby nevolme liberalov a hlavne progresivcov..je to zlo...aj Fico aj Pelegrini je tisickrat lepsi so svojimi chybami ...nesmieme dovolit aby V4 padla ako zapad..den co den utecen zabije domacich ludi ci v nemecku ci rakusku...ludia nevolte stranu progresivne slovensko ano sulika..aj ked sulik ma veci rozum je to liberal...zabudnite na seba..pametajte ze vsetci mate doma blizkych rodinu atd...vysvetlujte doma v akom stave je zapad aka je tam kriminalita a publim..zapad pacha kulturnu samovrazdu ...a toto robia hlavne liberali a mimovladky.

Materholm to ockovanie je skryta dochodkova reforma....na svete je vela ludi..tak chcu preriedit.Proti tetanu ci obrne je to nieco ine...tam sa vakciny vyvijali dlhe roky...ale toto su experimentalne vakciny...najvesvetejsi z najsvetejsich Kercmery bol s Kalavskou a dalsim panakom na konferencii v Usa ktoru organizoval Pfzier...nieje ocom.Fico momentalne busi a hovori pravdu...ano kradli atd...ale povedzte si co je horsie..kradeze alebo rozvratena rpeublika utecencami...ludia mate blizkychdoma...rozpravajte otom co sa deje na zapade a koho nevolit. Dakujem tu ide o Slovensko. Uz nas nezaockovanych chcu vyclenit zo spolocnosti..cakam kedy hviezdu mi nasiju na bundu...ano mi nezaockovany budeme novodobi politicky vezni.
01.07.2021 10:49
pitu47
Príspevkov: 11874
2 wissenschaftler unter sich :lol: a nezabudnite podporiť Referendum a voliť Fica !
01.07.2021 12:23
janaka
Príspevkov: 5969
iconpitu47:
2 wissenschaftler unter sich :lol: a nezabudnite podporiť Referendum a voliť Fica !

ale ved si pekne pokecali, tak co:rolleyes: :D ale mirko, to je sila: bolsevici, liberali, vsetko v jednom hrnci, ale to, ze najväcsi bolsevik je sudruh fico a blaha, to mu akosi uslo:blink:
01.07.2021 14:08
karla23
Pitu lepsi Fico na Slovensku nez by sme mali skoncit ako v Rakusku a na zapade a mat ten bordel co je vonku doma...h;)
01.07.2021 15:58
karla23
Portugalský správny súd rozhodol, že namiesto vykázaných 17 tisíc prípadov úmrtí na COVID-19 je to v skutočnosti iba 152. Zvyšok je omyl alebo podvod. Ostatné úmrtia zapríčinili iné ochorenia. Píše Ján Drgonec.

Ústavný právnik Ján Drgonec pre portál 40plus.sk v súvislosti s aktuálnou situáciou napísal, že na Slovensku nadbytok nezávislých sudcov nemáme a na verejnosti sa vôbec nehovorí o neexistencii súdnej kontroly protipandemických opatrení. Ak by súdna kontrola existovala, vláda aj odborníci by podľa Drgonca boli v „sračkách“.
01.07.2021 16:26
janaka
Príspevkov: 5969
iconkarla23:
Pitu lepsi Fico na Slovensku nez by sme mali skoncit ako v Rakusku a na zapade a mat ten bordel co je vonku doma...h;)

mne sa teda rozhodne vo Viedni lepsie zije ako na sk, a ceny zodpovedaju kvalite a preco mladi ludia utekaju zo slovenska, nad tym sa zamysli:confused:
01.07.2021 20:14
pitu47
Príspevkov: 11874
iconkarla23:
Mirko a ty sa prečo už nevrátiš domov, ale žiješ v tom prehnitom západe ????????
02.07.2021 00:16
kocur
Príspevkov: 6416
iconmaterholm:
Mirko. Je to verejne tajomstvo ze vakciny skor uskodia ako pomozu.

Toto verejne tajomstvo je podla vsetkeho take tajne, ze mi zostalo celkom utajene :scared: Odkial mas taketo verejne tajomstva Materholm?
02.07.2021 09:38
kocur
iconpitu47:
iconkarla23:
Mirko a ty sa prečo už nevrátiš domov, ale žiješ v tom prehnitom západe ????????

Zapad je prehnity skrz naskrz, kam sa pozries tam hniloba... Chudakovi Mirkovi uz zhnil aj pas a spiatocny listok... :lol:
02.07.2021 09:40
kocur
Materholm to ockovanie je skryta dochodkova reforma....na svete je vela ludi..tak chcu preriedit.Proti tetanu ci obrne je to nieco ine...tam sa vakciny vyvijali dlhe roky...ale toto su experimentalne vakciny...najvesvetejsi z najsvetejsich Kercmery bol s Kalavskou a dalsim panakom na konferencii v Usa ktoru organizoval Pfzier...nieje ocom.Fico momentalne busi a hovori pravdu...ano kradli atd...ale povedzte si co je horsie..kradeze alebo rozvratena rpeublika utecencami...ludia mate blizkychdoma...rozpravajte otom co sa deje na zapade a koho nevolit. Dakujem tu ide o Slovensko. Uz nas nezaockovanych chcu vyclenit zo spolocnosti..cakam kedy hviezdu mi nasiju na bundu...ano mi nezaockovany budeme novodobi politicky vezni.[/quote]

:scared: :scared: :scared: :scared: :scared:
ach nie..... :blink: dlho som sem nechodil Mirko, odvykol som.... Ak ma teraz picne, mas ma na svedomi... :(
02.07.2021 09:45
karla23
https://www.bild.de/bild-plus/politik/inland/politik-inland/rechnungshof-bericht-enthuellt-der-grosse-betrug-mit-den-intensivbetten-76696870,view=conversionToLogin.bild.html?fbclid=IwAR0CImKZp2QssFBmjvOvFpaH2wSeDQuuUEfSpPIBsHC5BtExfK1Cvo53MCs

19.06.2021 - 15:45 Uhr
Es ist einer der größten Skandale der Corona-Krise: Zahlreiche Kliniken meldeten bewusst weniger freie Intensivbetten als sie hatten – um Geld vom Steuerzahler zu kassieren! Das enthüllt ein Bericht des Bundesrechnungshofs (BRH).

v Nemecku 19.6 priniesli nemecke noviny Bild informaciu...zacalo sa vysetrovanie z podvodu ktoreho sa dopustili nemecke nemocnice ktore vedome klamali pri pocte ludi nakazenych na covid na intenzivke..v skutocnosti tam lezalo malo nakazenych ludi..vymysleli si vecie cisla aby kasirovali peniaze zo zdravotnej poistovne...polizia urady zacali vysetrovanie.
02.07.2021 09:57
karla23
Portugalský správny súd rozhodol, že namiesto vykázaných 17 tisíc prípadov úmrtí na COVID-19 je to v skutočnosti iba 152. Zvyšok je omyl alebo podvod. Ostatné úmrtia zapríčinili iné ochorenia. Píše Ján Drgonec.

Ústavný právnik Ján Drgonec pre portál 40plus.sk v súvislosti s aktuálnou situáciou napísal, že na Slovensku nadbytok nezávislých sudcov nemáme a na verejnosti sa vôbec nehovorí o neexistencii súdnej kontroly protipandemických opatrení. Ak by súdna kontrola existovala, vláda aj odborníci by podľa Drgonca boli v „sračkách“.
02.07.2021 09:58
karla23
Podvod je cela akoze epidemia...pomaly sa ruca elitam to strasenie..v nemecku sa odhaluju uz pripady s manipulaciami cisel v nemocniciach atd...Portugalsko je jasne...casom pridu na rad dalsie vysetrovanie a iste prepuknu skandaly s falsovanim cisel aj v dalsich statoch...;)
02.07.2021 10:00
karla23
Janaka ja Ti verim ze sa nemas zle vo Viedni..mas 14 vyplat dobru zivotnu uroven..potraviny v rakuskom lidlu su kvalitnejsie nez v nasom...ci kozmetika a asi aj lacnejsia plus budes mat rakusky dochodok...iste toto je lepsie nez na sk...lenze tym ze platy sli hore aj ludom na sk sa uz zle nezije ...a vyhoda Bratislavy oproti Viedni je ze v Bratislave vidim domacich blavakov ci ludi z celej casti slovenska kym vo Viedni je to sam afganec akriminalnik...domaceho rakusaka tam uz clovek ani nestretne...Vieden to uz ani rakusko ako keby nebolo...a po vrazdach utecencov by som si velmi dobre rozmyslel na mieste ludi co maju rodinu ci v takom bordeli chcu zit. Zapad je dekadencia upadok...tam idu proti vlastnym...oni budu stale priberat utecencov...potom ako psychopati na tlacovkach budu hovorit...je nam luto...a teraz zriaduje Rakusko dve specialne zasahove jednotky...tak najprv pustia do krajiny azylantov a cudzincov a potom treba vytvorit dve zasahove jednotky...ludia z Bratislavy ci okolia co robia vo Viedni robia lepsie ...odrobit vo Viedni a ist do Bratislavy. Bratislava je oodst bezpecnejsia nez Vieden.
02.07.2021 10:06