Diskusia

janaka
Príspevkov: 5969
iconkarla23:
Janaka si spominala ze byvas v Josefstadt....tam je obchod bohemia...predavaju ceske a slovenske potraviny...

ok, kuknem to; na tu stranu skoro vobec nechodim a ked, tak to bolo asi zavrete:-/
30.06.2021 15:40
2Jana2
Príspevkov: 493
iconjanaka:
V nedelu som odviezla vnuka do Ba, cez Marchegg (cez den), vcera som isla naspät do W, ziadne kontroly testov vo vlaku.

Vdaka ! Pre mna stale uzitocne info, este som nebola, asi buduci tyzden.
30.06.2021 16:26
2Jana2
Príspevkov: 493
iconjanaka:
iconkarla23:
Janaka si spominala ze byvas v Josefstadt....tam je obchod bohemia...predavaju ceske a slovenske potraviny...

ok, kuknem to; na tu stranu skoro vobec nechodim a ked, tak to bolo asi zavrete:-/

Ten mini obchod patri tej ceskej restike, je hned vedla.
30.06.2021 16:28
materholm
Príspevkov: 953
Doteraz uz dlhsiu dobu asi vyse mesiace pri navrate na sk nik nekontroloval vo vlaku aspon za smer Marcheg mozem potvrdit. Co sa tyka cesty do Viedne cez Marcheg nikdy neboli kontroly z rakuskej strany v smere Bratislava Marcheg. Uvidime ako to bude od zajtra respektivne od 9 jula........Stat nas nuti ockovat. Zverejnili nieco ohladne povinnych PCR testov ale ci si ich budu pendleri platit neuvadzali........Ani nie je jastne ci od polnoci platia ag testy smerom na sk ktore boli robene pred menej ako tyzdnom.
30.06.2021 20:43
pitu47
Príspevkov: 11874
materholm, to si písal všetkým štyrom diskutujúcim? stačilo raz :lol:
30.06.2021 21:15
pitu47
iconjanaka:
iconkarla23:

Janake :love: po 12 rokoch má Mirko (možno 1x?) pravdu. Je to tam, na rozdiel od mirka, ja som tam bol.
30.06.2021 21:18
pitu47
iconkarla23:
https://kurier.at/chronik/niederoesterreich/tochter-16-ermordet-eine-mutter-prangert-an/401428932
dalsia vrazda..utecenci vrazdia ludia v rakusku ako na pase...vieden ako uz pisu ludia vsade je nenormalne miesto na zivot.
Mirko, keď to napíšeš ty, tak to je určite tak :lol: Ale keby si si prečítal aspoň prvý riadok (viem, že chcem od teba veľmi veľa), tak by si sa dočítal, že to bolo pred 2 rokmi .......:thumbdown: Takže sa nad sebou zamysli a píš radšej o svojom mníchove.....
30.06.2021 21:24
janaka
icon2Jana2:
iconjanaka:
iconkarla23:

Ten mini obchod patri tej ceskej restike, je hned vedla.

myslela som si;) vdaka:thumbup:
v tej restike som bola, uz je to daavno, ale predajna mala vtedy asi zavrete, alebo este neexistovala, alebo som si ju nevsimla:-/
[Naposledy editoval janaka, 30.06.2021 22:51]
30.06.2021 22:41
janaka
icon2Jana2:
iconjanaka:
V nedelu som odviezla vnuka do Ba, cez Marchegg (cez den), vcera som isla naspät do W, ziadne kontroly testov vo vlaku.

Vdaka ! Pre mna stale uzitocne info, este som nebola, asi buduci tyzden.

v poho...;)
30.06.2021 22:42
janaka
iconpitu47:
materholm, to si písal všetkým štyrom diskutujúcim? stačilo raz :lol:

mne asi ani nie:D
30.06.2021 22:44
janaka
iconpitu47:
iconjanaka:
iconkarla23:

Janake :love: po 12 rokoch má Mirko (možno 1x?) pravdu. Je to tam, na rozdiel od mirka, ja som tam bol.

pitko:love: ved sa hovori, ze vynimka potvrdzuje pravidlo;)
kuknem zajtra, co tam vlastne maju a ake ceny, dam si kolecko okolo baraku (alebo horalku?:lol: - ty ako zainteresovany isto chapesB) )
30.06.2021 22:50
materholm
Pituka to bol technicky problem s pc............Väcsi problem bude ci sa dat ockovat alebo prist o pracu. Vystavit sa riziku alebo prezit bez prace.
30.06.2021 23:20
karla23
Príspevkov: 1304
Materholm zijeme v liberalnej totalite a tyranii farmaceutickych spolocnosti...vela ludi po ockovani zomrelo...v Britanii 4 piloti..kratko po ockovani...inac zdravi ludia..tie vakciny su experimentalne..ak umries ci budes mat poskodene zdravie nic ti nedaju...ziadne odskodne...vydrzte a nedajte sa ockovat...neriskujte ..budujte silnu imunitu..ockovanie samo o sebe nemusi byt zle ked su vakciny vyvijane roky ...ako napr proti tetanu...toto co je teraz je drzy obchod ..vydrzat ...:)
30.06.2021 23:51
karla23
Príspevkov: 1304
Pitu ja som pocul ze v Rakusku uz toho roka bola 19 vrazda ....kde utecenec vrazdil...fakt skvele je to Rakusko a zapad ktory dovoli tuto anarchiu...len blazon si dnes kupi byt vo Viedni...;)
30.06.2021 23:52
materholm
Mirko. Je to verejne tajomstvo ze vakciny skor uskodia ako pomozu. No teraz je problem mnohych pendlerov ten ze nastala situacia ci si platit pcr testy alebo vziat dovolenku v praci alebo sa hodit na pn kym sa to vsetko utrasie. Alebo sa nechat prepustit.Do prace predsa musime chodit.Uz tak nas prva vlna stala velmi vela.Dalsia vec je ta ze minimalne polovica obyvatelstva koronu prekonala ale nasa vlada plagiatorov nas nuti ockovat.Doktor Bukovsky mal pravdu.Mali sme sa viac zameriat na testy na protilatky ako necielene testovat velke masy a zvysovat riziko sirenia korony .Poviem Ti neni to nic prijemne ked si unaveny z nocnej a musis stratit minimalne hodinu koli testovaniu.Zatial so vzdy negatinym vysledkom.Bodaj by nie.Ved boli by naivne si mysliet ze som kovid nemal.No a potom este ist unaveny do prace.Takto existujem uz pol roka.Nechci vediet kolko krat som prisiel na testovacie miesto a bolo zavrete ci zrusene bez udania oznamenia.
01.07.2021 00:30