Diskusia

Choď na stranu 1Choď na stranu 01234Choď na stranu 2Choď na stranu 4
karla23
Príspevkov: 1304
Ako to vidite Vy?:love:
21.03.2018 08:10
janaka
Príspevkov: 5969
iconkarla23:

zjem aj vlek...ci?:w00t:
22.03.2018 11:20
Rudiger
Príspevkov: 4180
iconkarla23:

Mirecek / Karla atd - a akaze je ta politicka situacia na Slovensku :confused:
Šťastie spočíva v tom, že urobíš šťastnými ľudí, s ktorými žiješ.
22.03.2018 21:23
Vlado
Moderátor
Príspevkov: 1230
myslim, ze ten vyraz tvare byvaleho premiera po demisii u prezidenta je pravy obraz situacie
:sneaky:
26.03.2018 23:47
janaka
predcasne volby!B)
27.03.2018 11:32
Rudiger
iconjanaka:
predcasne volby!B)

Jasne - najviac sa mi paci jedno vyjadrenie, co som niekde na nete nasiel (vyjadruje pre mna vela ) :

V roku 1989 sme na uliciach strngali a kricali : ,,chceme demokraticke volby...."
Dnes ,,niekto" zenie ludi na ulicu a ludia chcu ZRUSIT VYSLEDKY DEMOKRATICKYCH VOLIEB a ziadaju predcasne volby :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown:
PS : Rovnaky scenar ako na Ukrajine :confused: Budu aj rovnake nasledky :confused: Fakt si to niekto takto zela :confused: JA osobne netusim ....
29.03.2018 11:02
janaka
vzdy lepsie ako ta zberba co je tam teraz:blink:
29.03.2018 12:54
terezia13
Príspevkov: 1256
iconRudiger:
iconjanaka:
predcasne volby!B)

Jasne - najviac sa mi paci jedno vyjadrenie, co som niekde na nete nasiel (vyjadruje pre mna vela ) :

V roku 1989 sme na uliciach strngali a kricali : ,,chceme demokraticke volby...."
Dnes ,,niekto" zenie ludi na ulicu a ludia chcu ZRUSIT VYSLEDKY DEMOKRATICKYCH VOLIEB a ziadaju predcasne volby :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown:
PS : Rovnaky scenar ako na Ukrajine :confused: Budu aj rovnake nasledky :confused: Fakt si to niekto takto zela :confused: JA osobne netusim ....

Ty budes tiež riadny konspirator,
ak bol niekto demokraticky zvoleny a nehra fer jasne ze moze skoncit kedykolvek, a tu je dovodov dost vela ze nehraju fer,
nadruhej strane predcasne volby teraz je blbost lebo niet koho volit
29.03.2018 13:08
janaka
iconterezia13:
iconRudiger:
iconjanaka:
predcasne volby!B)

Ty budes tiež riadny konspirator,
ak bol niekto demokraticky zvoleny a nehra fer jasne ze moze skoncit kedykolvek, a tu je dovodov dost vela ze nehraju fer,
nadruhej strane predcasne volby teraz je blbost lebo niet koho volit

sak to, je to uz na smiech:w00t:
ale myslim si, ze zvolit mensie zlo je vzdy lepsie ako by tam mali ti zlodeji este 2 roky "vladnut";)
29.03.2018 19:08
Rudiger
Tak toto nema chybu :w00t: :

iconjanaka:

sak to, je to uz na smiech:w00t:
ale myslim si, ze zvolit mensie zlo je vzdy lepsie ako by tam mali ti zlodeji este 2 roky "vladnut";)

Takze v skratke :

1. ZLO ostane vzdy zlom a hovorit o mensom alebo väcsom je take scestne ako sa rozhodovat, ci skocit z 13-teho alebo radsej zo 14-teho poschodia :cry:
2. Nemyslim, ze som jediny, co si mysli, ze na SVK vladli od r.89 len vyberani zlodeji
PS: .... a je mi skutocne ukradnute, kto na Slovensku kvici pri koryte - moj sukromny zivot ani moju firmu to tu v Rakusku neovplyvni :P
30.03.2018 16:40
Vlado
Moderátor
predcasne volby - samozrejme, to nie je nieco nedemokraticke.

LEN: ak v parlamente ma vlada svoju väcsinu, tak sa to nestane ad-hock. Ked si to vedia vsetko pekne zariadit ...
:confused:
01.04.2018 22:16
pitu47
Príspevkov: 11874
zlodeji, podvodnici, mafisti a vrahovia patria do basy, ci som v zlej teme :confused:
01.04.2018 23:33
Vlado
Moderátor
iconpitu47:
zlodeji, podvodnici, mafisti a vrahovia patria do basy, ci som v zlej teme :confused:

to je jasne.
islo len o predvcasne volby - treba pozriet do ustavy ako to moze ist, je to nemam nastudovane
:blink:
02.04.2018 00:49
janaka
iconpitu47:

pitko, klar!:thumbup:
velmi spravna tema, ktoru nacal, ako vzdy, mirko, trochu alibisticky:rolleyes:
02.04.2018 11:27
janaka
iconVlado:
iconpitu47:

to je jasne.
islo len o predvcasne volby - treba pozriet do ustavy ako to moze ist, je to nemam nastudovane
:blink:

uz su teraz pase - opozicia nema väcsinu hlasov, aby mohli odhlasovat skratenie volebneho obdobia:-/
a tie dva roky si budu smeraci nadalej veselo kradnut za podpory kapitana danka a chameleona bugara:blink:
02.04.2018 11:30

Choď na stranu 1Choď na stranu 01234Choď na stranu 2Choď na stranu 4