Diskusia

icon
zuzanalapisakova
Príspevkov: 0
Dobrý deň, chcela by som sa opýtať či ma niekto skúsenosť s " Praktikum" v Rakúsku. Chcela by som si nájsť prácu niekde vo firme ale kedže nemám žiadnu prax tak ma nikam nezoberú.( Začarovaný kruh, prácu si nenájdem lebo nemám prax, prax nemám získať kde, kedže ma nikam bez praxe nezoberú:( :confused: ) Mam ukončenú VS v odbore manažment. Budem Vám povďačná za každé info. Ďakujem a prajem krásny deň :rolleyes:
PS: Trvalý pobyt mam v AT a aj tu pracujem.
13.02.2018 12:53
annaw
Príspevkov: 2
Ahoj.
U nás vo firme bola taká možnosť avšak neviem ako to je teraz. Skús pozrieť stránku LKW WALTER vo Wr. Neudorfe.
14.02.2018 15:33
Rudiger
Príspevkov: 4180
iconzuzanalapisakova:
Dobrý deň, chcela by som sa opýtať či ma niekto skúsenosť s " Praktikum" v Rakúsku. Chcela by som si nájsť prácu niekde vo firme ale kedže nemám žiadnu prax tak ma nikam nezoberú.( Začarovaný kruh, prácu si nenájdem lebo nemám prax, prax nemám získať kde, kedže ma nikam bez praxe nezoberú:( :confused: ) Mam ukončenú VS v odbore manažment. Budem Vám povďačná za každé info. Ďakujem a prajem krásny deň :rolleyes:
PS: Trvalý pobyt mam v AT a aj tu pracujem.

No ja osobne by som na tvojom mieste zacal goooglovat : ,,arbeit praktikum"..... a mas ponuk ako maku - uz sa len snazit a kontaktovat sama firmy. Chce to trpezlivost, ale ani tu v A nepadaju pecene holuby same od seba - vela zdaru :thumbup:
Šťastie spočíva v tom, že urobíš šťastnými ľudí, s ktorými žiješ.
19.02.2018 23:10
zuzanalapisakova
Dakujem ...Rudiger ani si neviete predstavit do kolkych firiem som uz pisala....bud sa mi neozvali, alebo ma daju do evidencie alebo nevyhovujem ......:-/ a annaw k Vam do LKW WALTER som taktiez pisala, tak ze momentalne maju vela uchadzacov...:confused:
21.02.2018 22:51
Rudiger
Príspevkov: 4180
iconzuzanalapisakova:
Dakujem ...Rudiger ani si neviete predstavit do kolkych firiem som uz pisala....bud sa mi neozvali, alebo ma daju do evidencie alebo nevyhovujem ......:-/ a annaw k Vam do LKW WALTER som taktiez pisala, tak ze momentalne maju vela uchadzacov...:confused:

Viem ai velmi dobre predstavit ako to teraz chodi - vsade tlacia ,,turistov" co prichadzaju do Europy v lodkach - urady ich ochotne platia byty (vlastna skusenost, ked sme davali byt do prenajmu) ....Bude to chciet vela trpezlivosti :-/ Ak si vsak ochotna zacat KDEKOLVEK (mam teraz na mysli Bundesland) tak to urcite klapen - v najhorsom pripade na zoberiem ku mne do firmy na ten rok ;)
Šťastie spočíva v tom, že urobíš šťastnými ľudí, s ktorými žiješ.
22.02.2018 07:29
Vlado
Moderátor
Príspevkov: 1230
tak ja by som isiel osobne na vystavu - https://www.bestinfo.at/de/ - buduci tyzden vo Viedni
- je zadarmo
- mozes za jeden den zvladnut niekolko firiem
- osobny kontakt je lepsi...
27.02.2018 00:09
zuzanalapisakova
No čo sa týka Bundeslandu ... tak to mi je už úplne jedno :-/ už vezmem hocičo a hocikde:-/ len aby mi to aspoň ako tak pomohlo naštartovat kariéru:cry: A možem sa spýtať čo to máš za firmu? Teda v akej oblasti podnikas?

A Vlado ... tuto možnosť som prepasla:cry: :cry: :cry: :cry: kedže som musela pracovať:cry: :cry: :cry: :cry:
11.03.2018 20:26
Vlado
Moderátor
Príspevkov: 1230
... skoda je dobra vystava, bola aj v sobotu a nedelu...
:blink:
13.03.2018 22:05
zuzanalapisakova
No co už práca v Gastronomii....:( :( :( :( minimum volneho casu Vlado...
17.03.2018 12:35

icon