Diskusia

2Jana2
Príspevkov: 493
iconkarla23:
Janka tu nemozes vsetko hovorit na tomto fore...tu sa velmi pletkuje...:)

Pletkuje sa tu ? A kto ? Nevsimla som si :confused: Ved sa pochval, vsetci sa tu chvalime, niektori viac, niektori menej :rolleyes: No a ze ti tu niekto zavidi ? To si teda pis :D
21.02.2017 17:41
marika2772
Príspevkov: 14776
iconkocur:
- pokial ma svojim zjavom neobtazuje.

a sme doma......:thumbup: tu jeho premena na famozneho čašníka brutálne skončila.......preto šiel radšej tie kufre na letisko prekladať do Nemecka.......:D
[Naposledy editoval marika2772, 21.02.2017 21:05]
21.02.2017 18:48
marika2772
iconkarla23:
Kocur chcel si ma zosmiesnit..no dal som ti tu filmi z byvaleho ceskoslovenska kde kazdy si moze pozriet na akej urovni boli casnici...cize sa len strapnujes..:)

vždy som si ťa zastala, ale už fakt "zalez do bažín"....videl si tento film?.....A ma nem ser, lebo tvoju úroveň "oblečenia" tu hodím verejne a potom som zvedavá na to "strapňovanie".....:cry:
21.02.2017 18:57
marika2772
iconkarla23:
Janaka ved ano...cinska produkcia nema kvalitu...ale ked clovek nemal niekedy peniaze kupil aj to...potom som radsej siel do prioru kde som si kupil kosele vyrabane na slovensku...to sa uz dalo...dnes niektore znacky ako eterna su fakt na dobrej kvalite...vydrzi to...:)

a presne tak, si TY oblečený.......chceš dôkaz...Ty eterna?
21.02.2017 18:59
marika2772
iconkarla23:
Jana suhlasim....donedavna som si kupoval bugati...80 euro..do roka padli...teraz som si kupil tie rucne site...z Berlina...uvidime..zatial som spokojny...ale suhlasim s Tebou....sam preferujem menej oblecenia a kvalitne...hlavne na dolezite spolocenske udalosti...:)

:lol: :lol: :lol: už zas z Berlína?????????????????? Daj si kolečko a potom keksík.......Ty spoločenská udalosť z osady od Kežmarku.....;) Chceš ešte viac?
21.02.2017 19:04
marika2772
iconkarla23:
Kocur-tajtrliku...povedz nam kde si bol na dovolenke..co obvykle jedavas a tak...porozpravaj nam...:D ako jes zo zlatym priborom :D

mirko tajtrlíku....čo keby si nám Ty, napísal o tvojich dovolenkách. Čo konzumuješ je jasné všetkým...."riedka" z kostola v Nemecku, keď využívaš soc. systém tety Merkel.......
a prosím Ťa nepleť si "Granthotelový" a neviem ešte aký "hotelový" vyleštený HLINÍK so striebrom.......:rolleyes:
A tiež bacha na "antikor"....ten by sa Ti tiež po tých "pozametaných modrých" mohol javiť ako STRIEBRO...:rolleyes:
21.02.2017 19:44
heavy
Od: Leopoldstadt
Príspevkov: 24042
icon2Jana2:
iconkarla23:
Jana suhlasim....donedavna som si kupoval bugati...80 euro..do roka padli...teraz som si kupil tie rucne site...z Berlina...uvidime..zatial som spokojny...ale suhlasim s Tebou....sam preferujem menej oblecenia a kvalitne...hlavne na dolezite spolocenske udalosti...:)

Mirko, a kam ze to chodis ? Je plesova sezona, pochval sa, na kolkych plesoch si vykrutil nejake fesandy :rolleyes: Ci mas tu svoju :)

si mi to zobrala z huby...:) tiez by ma zaujimali tie jeho dolezite spolocenske udalosti...
21.02.2017 21:30
janaka
Príspevkov: 5969
iconheavy:
icon2Jana2:
iconkarla23:

Mirko, a kam ze to chodis ? Je plesova sezona, pochval sa, na kolkych plesoch si vykrutil nejake fesandy :rolleyes: Ci mas tu svoju :)

si mi to zobrala z huby...:) tiez by ma zaujimali tie jeho dolezite spolocenske udalosti...

s esusom do caritasu na gulas:w00t:
21.02.2017 22:29
karla23
Príspevkov: 1304
Marika ti vravim tato gastro co sa tyka servisu uroven nema...preto ju uz nerobim....len sem tam....a to nie u sukromnika...snad mi dovolis aby som si na zariadil svoj zivot :)
22.02.2017 07:36
karla23
Marika to ze ty papas rozne riedke polievky v kantinach alebo doma je tvoj problem...ja sa stravujem na urovni..stym sa zmier...a utes sa aspon blbobami ktore si tu mozes pisat:)
22.02.2017 07:37
karla23
Marika preco mas problem stym ze si kupupujem oblecenie a topanky na urovni:)?zeby zavidis?ano topanky su vyrobene v Berline...a kupene v Mnichove...:)
22.02.2017 07:38
karla23
Marika ked ma chces tu ponizovat fajn....moj otec postavil dva domy a jednu firmu...kolko postavili tvoji rodicia:)?Utes sa klamstvami ze som z osady...:)
22.02.2017 07:45
kocur
Príspevkov: 6416
iconkarla23:
Marika ked ma chces tu ponizovat fajn....moj otec postavil dva domy a jednu firmu...kolko postavili tvoji rodicia:)?Utes sa klamstvami ze som z osady...:)

mirko tvoj otec bude asi sikovny clovek - klobuk dolu... ale nas by skor zaujimalo so si dokazal ty sam... :) lebo cudzim perim sa chvalit nie je velmi pekne... B)
22.02.2017 10:03
kocur
iconkarla23:
Kocur chcel si ma zosmiesnit..no dal som ti tu filmi z byvaleho ceskoslovenska kde kazdy si moze pozriet na akej urovni boli casnici...cize sa len strapnujes..:)

mirko nikdy sa nikomu nepodari zosmiesnit ta tak, ako to dokazes ty sam... B) no vidis - aspon v niecom si jednicka... :thumbup:
22.02.2017 10:06
kocur
iconkarla23:
Kocur-tajtrliku...povedz nam kde si bol na dovolenke..co obvykle jedavas a tak...porozpravaj nam...:D ako jes zo zlatym priborom :D

mirko ale ja naozaj nie som povinny odpovedat na tvoje otazky... :)
22.02.2017 10:07