Diskusia

icon
Smolda
Príspevkov: 1
Ahojte, potreboval by som poradiť keď som na SVK uznaný invalid a pracujem v AT tak že vraj v AT ma zamestnávateľ menšie odvody za mňa a teda aj ja by som mal mať.

Keď som priniesol na firmu rozhodnutie tak že oni nevedia čo stým. Nechceli ani aby som im to dal preložiť. Dali ruky preč od toho.

Viete mi prosím poradiť čo mám spraviť? Alebo aké mám ešte výhody. :confused: :confused: :confused:

Ďakujem
15.02.2017 15:33
Rudiger
Príspevkov: 4180
iconSmolda:
Ahojte, potreboval by som poradiť keď som na SVK uznaný invalid a pracujem v AT tak že vraj v AT ma zamestnávateľ menšie odvody za mňa a teda aj ja by som mal mať.

Keď som priniesol na firmu rozhodnutie tak že oni nevedia čo stým. Nechceli ani aby som im to dal preložiť. Dali ruky preč od toho.

Viete mi prosím poradiť čo mám spraviť? Alebo aké mám ešte výhody. :confused: :confused: :confused:

Ďakujem

Zrejme som celkom vedla z tvojho prispevku :scared: Cize ak spravne rozumiem : na SVK si INVALID, ktory nemoze pracovat ale v A pracovat mozes :confused: :confused: :confused: Ak som nieco prehliadol ospravedlnujem sa za moju zvedavost :cry: Ale uprimne povedane : ,,ze vraj v AT ....." a co tak obratit sa na AK a zistit si ako to v skutocnosti :confused: :confused: :confused: Aspon ja by som to takto riesil - nie na tomto fore B)
Šťastie spočíva v tom, že urobíš šťastnými ľudí, s ktorými žiješ.
16.02.2017 22:04

icon