Diskusia

terezia13
Príspevkov: 1256
iconkarla23:
To bude prekvapenie na tvari Terky Kocura ked po Brexite Anglicko bude ekonomicky napredovat a bude sa mu darit...tie kysle tvare by som chcel potom vidiet...:)
. Áno? Užívas nejaký halucinogén po ktorom vidíš budúcnosť? A ako si prišiel na to ze ma zaujíma nejaký brexit? Ja sa mam fajn ,ze ty máš drbnuty život ta musí mat asi aj zbytok sveta
12.02.2017 19:46
karla23
Príspevkov: 1304
Janka no to sa stane ze po Brexite ked sa bude darit dobre Anglicku aj ine krajiny uvidia ze s ta dobre fungovat bez Eu...ano clenom EHS ano...ale nie clenom Eu....

Terka cmuk..na tvoju flustraciu :D :D
12.02.2017 20:06
karla23
proste obchod s Eu ano...ale nie clenom Eu...a obchod s inymi krajinami bez diktatu Bruselu...Anglicko pochopilo..eu je lod ktora plavi do neznama...a ako prvi vyskocia znej....:blink:
12.02.2017 20:07
terezia13
Príspevkov: 1256
iconkarla23:
Janka no to sa stane ze po Brexite ked sa bude darit dobre Anglicku aj ine krajiny uvidia ze s ta dobre fungovat bez Eu...ano clenom EHS ano...ale nie clenom Eu....

. :lol: :lol: :lol:
12.02.2017 20:15
janaka
Príspevkov: 5969
iconkarla23:
proste obchod s Eu ano...ale nie clenom Eu...a obchod s inymi krajinami bez diktatu Bruselu...Anglicko pochopilo..eu je lod ktora plavi do neznama...a ako prvi vyskocia znej....:blink:

ako vidim, ze okrem inych oblasti (:blink: ) sa z teba stal uz aj odbornik na wirtschaft:sneaky: :w00t:
akurat si este precvic ako sa pisu spravne cudzie slova - co je to flustracia? - od slova flusat?:lol:
12.02.2017 20:15
2Jana2
Príspevkov: 493
iconkarla23:

Jaaaaaaj, tak uz som konecne pochopila :rolleyes: Jednoducho si mi to vysvetlil svojimi slovami :thumbup: Alles klar ;) A potom sa tebe zmeni konecne zivot k lepsiemu :) U mna nie som si celkom ista :huh:
12.02.2017 20:57
pitu47
Príspevkov: 11874
iconjanaka:
co je to flustracia? - od slova flusat?:lol:
nie, janake, to je lustracia vsetkych obcanov, ktorych meno sa zacina na "F" . Napr. Fico ;)
13.02.2017 22:14
pitu47
Príspevkov: 11874
iconterezia13:
iconkarla23:

. :lol: :lol: :lol:
to aby som zacal ziarlit :confused: :love:
13.02.2017 22:15
heavy
Od: Leopoldstadt
Príspevkov: 24042
iconkarla23:
To bude prekvapenie na tvari Terky Kocura ked po Brexite Anglicko bude ekonomicky napredovat a bude sa mu darit...tie kysle tvare by som chcel potom vidiet...:)

Hehehehe, my im predsa prajeme to najlepsie, ale, aj keby sa im nedarilo, tak Ty sa to nikdy nedozvies, Tebe budu alternativne sracky podsuvat ine chujoviny...
20.02.2017 12:55
heavy
iconkarla23:

Clenom EHS? Tebe nadobro hrabe, Ty dilino, sak Ty trepes dve na tri... EHS neexistuje, je to predchodca EU, Ty blbec....
20.02.2017 12:57
heavy
Terka Ty budes nejaka flustrovana z toho Brexitu, lebo citas menstrim...:w00t:
20.02.2017 12:58
kocur
Príspevkov: 6416
iconheavy:
iconkarla23:

Hehehehe, my im predsa prajeme to najlepsie, ale, aj keby sa im nedarilo, tak Ty sa to nikdy nedozvies, Tebe budu alternativne sracky podsuvat ine chujoviny...

je to jedna z najvyspelejsich krajin na svete - preco by sa im nemalo darit? :confused: bude sa im darit tak ako doteraz - v niektorych oblastich mozno mierne lepsie, v niektorych mierne horsie. pre obycajneho anglana sa toho zmeni len malo ( pokial nerobi uradnika v bruseli :D
lenze toto je nieco, co ti brexithujeri ani za boha nedokazu pochopit a prijat... B)
20.02.2017 13:01
karla23
Heavy viem si predstavit to zdesenie ktore bude na tvojej tvari...ked Anglicko vystupi z eu a bude slobodne bez diktatu z Bruselu a ekonomicky bude slapat jedna radost....toto neprehltnes len tak...milovnik eu :D
20.02.2017 13:04
heavy
iconkarla23:
Heavy viem si predstavit to zdesenie ktore bude na tvojej tvari...ked Anglicko vystupi z eu a bude slobodne bez diktatu z Bruselu a ekonomicky bude slapat jedna radost....toto neprehltnes len tak...milovnik eu :D

eeeeeeee, o com trepes? Mne je uplne fuk, ci Anglicko odide, alebo nie. Preco by som mal byt zdeseny? Ti hrabe? To akurat Tebe a kotlebam dodava nejake falosne sebaukajanie, ze to moze pomoct aj Slovensku. Lenze, to Ti tupa kotleba nepovie, ze Slovensko nie je Anglicko...
20.02.2017 13:07
karla23
Heavy spominas si nato ako sa Rakusko malo do roku 1995 ked nebolo v eu a malo rakusky siling?nemalo taku nezamestnanost ako ma dnes...atd...ludom sa zilo lepsie...ono casom povytsupuju z eu dalsie staty...:)
20.02.2017 13:15