Diskusia

Choď na stranu 1Choď na stranu 112Choď na stranu 3Choď na stranu 2
2Jana2
Príspevkov: 493
iconpitu47:
iconkocur:

akoze rumuni, poliaci, juhosi, turci... alebo aj samotni rakusania to nerobia, hej? nie ze by som sa takych zastaval, ale nemyslim si, ze je to jav typicky slovensky...

mas pravdu,kocur, na stranke rumuni.at je to typicky rumunske, na stranke turci.at je to turecke a na stranke slovaci.at je to typicky slovenske :)

:thumbup: Vidim to presne tak isto. Ta otazka prekvapila aj mna .......pokial mam na nieco narok, je to v poriadku. Ale dopredu zistovat, co musim pre to urobit, aby som narok na peniaze z Rakuska ziskala , no neviem .........:confused: nechcem nikomu krivdit, ale nemam rada spekulantov :thumbdown:
19.01.2017 15:45
kocur
Príspevkov: 6416
si trafil klinec po hlavicke, ze almuzna, ano preto som to ani nespomenula, lebo 60 euro nepokryje ani najomne:cry: nech zije ficko:confused:
ale co sa tyka osobnej konzultacie, tato tema nie je velmi vhodna k pohariku kvalitneho bieleho vina, nemyslis?:rolleyes:[/quote]

pri pohari vina a s tebou som ochotny preberat akukolvek temu... :love:
19.01.2017 15:46
kocur
icon2Jana2:
iconpitu47:
iconkocur:

akoze rumuni, poliaci, juhosi, turci... alebo aj samotni rakusania to nerobia, hej? nie ze by som sa takych zastaval, ale nemyslim si, ze je to jav typicky slovensky...

mas pravdu,kocur, na stranke rumuni.at je to typicky rumunske, na stranke turci.at je to turecke a na stranke slovaci.at je to typicky slovenske :)

:thumbup: Vidim to presne tak isto. Ta otazka prekvapila aj mna .......pokial mam na nieco narok, je to v poriadku. Ale dopredu zistovat, co musim pre to urobit, aby som narok na peniaze z Rakuska ziskala , no neviem .........:confused: nechcem nikomu krivdit, ale nemam rada spekulantov :thumbdown:

a preco? :confused: aj ked sa rozhodnem dolamat niekomu hnaty zistim si najprv, kolko za to vyfasujem, ci? B)
19.01.2017 15:48
2Jana2
iconkocur:
icon2Jana2:
iconpitu47:
iconkocur:

a preco? :confused: aj ked sa rozhodnem dolamat niekomu hnaty zistim si najprv, kolko za to vyfasujem, ci? B)

:thumbup: :D lepsie prirovnanie by som nevymyslela ;)
19.01.2017 15:52
kocur
:thumbup: :D lepsie prirovnanie by som nevymyslela ;)[/quote]

no vidis... clovek musi byt predvidavy a zistit si vopred vo co go. ked sa uz rozhodnem pre taku rizikovu cinnost ako je praca, musim vediet kolko mi stat zacvaka ked sa na to za par mesiacov vybodnem, no nie? B)
19.01.2017 15:56
2Jana2
iconkocur:
:thumbup: :D lepsie prirovnanie by som nevymyslela ;)

no vidis... clovek musi byt predvidavy a zistit si vopred vo co go. ked sa uz rozhodnem pre taku rizikovu cinnost ako je praca, musim vediet kolko mi stat zacvaka ked sa na to za par mesiacov vybodnem, no nie? B)[/quote]
:thumbup:
19.01.2017 16:00
janaka
Príspevkov: 5969
iconpitu47:
iconjanaka:
je to o socialnej politike;)
:thumbup: presne tak, aj ked niekedy, podla mna, trochu prehnanej :) a konzultovat mozes aj so mnou, janake :love:

mozem, aj ty mozes, obaja mozeme:love: :rolleyes:
este chodis do einsteina, co je pri mne, hned za rohom?B)
19.01.2017 20:09
janaka
Príspevkov: 5969
iconkocur:
si trafil klinec po hlavicke, ze almuzna, ano preto som to ani nespomenula, lebo 60 euro nepokryje ani najomne:cry: nech zije ficko:confused:
ale co sa tyka osobnej konzultacie, tato tema nie je velmi vhodna k pohariku kvalitneho bieleho vina, nemyslis?:rolleyes:

pri pohari vina a s tebou som ochotny preberat akukolvek temu... :love:[/quote]
okrem tej jednej?:blush: :rolleyes:
19.01.2017 20:11
pitu47
Príspevkov: 11874
iconjanaka:
iconpitu47:
iconjanaka:
je to o socialnej politike;)
:thumbup: presne tak, aj ked niekedy, podla mna, trochu prehnanej :) a konzultovat mozes aj so mnou, janake :love:

mozem, aj ty mozes, obaja mozeme:love: :rolleyes:
este chodis do einsteina, co je pri mne, hned za rohom?B)
no ked budeme preberat vsetky temy, tak urcite pridem aj do 2steina ;) :love:
20.01.2017 12:50
Janelicious03
Príspevkov: 7
nedavno som bola nezamestnana a podporu mi vyratali na zaklade nasledovnych dokumentov (a to som nepracovala v AT na TPP ani pol roka):
odhlasenie z AT zdravotnej poistovne od byvaleho zamestnavatela
potvrdenie odkedy dokedy som studovala VŠ na SR
potvrdenie zo Soc. poistovne v BA o rokoch za ktore bola hradena socialka
vsetky rakuske Lohnzettle
kopia Mietvertragu
a samozrejme vyplneny Antrag :)
snad som na nic nezabudla...
20.02.2017 19:43

Choď na stranu 1Choď na stranu 112Choď na stranu 3Choď na stranu 2