Diskusia

kocur
Príspevkov: 6416
iconjanaka:
iconkarla23:
Janaka to co povedal Trumpov poradca sa mi tak vidi ze je tvojou nocnou morou :D :D ..otazka je ci sa to aj stane...ked budes neposlusna poslem ta do anglicka :rolleyes:

ja som uz v anglicku bola, ako turistka:P
mojou nocnou morou si ty:O :w00t:

nesmies jej po nociach celit sama.. :scared:
30.01.2017 09:47
janaka
Príspevkov: 5969
iconkocur:
iconjanaka:
iconkarla23:
Janaka co za hluposti pises....Slovensko aj ked nebolo v Eu mohlo robit v Nemecku...uz od 90r bezali pohovory na prace do nemecka....bolo potrebne povolenie na pobyt prac.povolenie...dnes neni potrebne....a chces mi povedat ze slovaci nemohli pracovat oficilne v rakusku do roku 1995 ked rakusko nebolo v eu?ci slovaci nepracovali pred eu v neutralnom svajciarsku ktore nieje v eu?iste v mensich poctoch ale dalo sa to...neplet hluposti :)

si nevzdelany blb, ktory nic nechape, skoda s tebou cas stracat:thumbdown:

a so mnou by si nejaky nestratila? :blush: :love:

vitaj spät, kocurisko neverny:sneaky: a co konkretne mas na mysli?:rolleyes: ze sa pytam!:blush: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:
30.01.2017 11:22
janaka
iconkocur:
iconjanaka:
iconkarla23:
Janaka to co povedal Trumpov poradca sa mi tak vidi ze je tvojou nocnou morou :D :D ..otazka je ci sa to aj stane...ked budes neposlusna poslem ta do anglicka :rolleyes:

zas tak hrozne to nie je, ja mam mirka vies kde:D
30.01.2017 11:23
kocur
iconjanaka:
iconkocur:
iconjanaka:
iconkarla23:

to neviem :scared: :scared: :scared: :scared: :scared: kde? :sneaky: :mad:
30.01.2017 11:28
janaka
iconkocur:
iconjanaka:
iconkocur:
iconjanaka:
iconkarla23:

noooo, TAM nie, trosku dalej dozadu:D
30.01.2017 11:38
kocur
iconjanaka:
iconkocur:
iconjanaka:
iconkocur:
iconjanaka:
iconkarla23:

aspon tie rucne site topanky mu trcia von? :lol:
30.01.2017 11:43
kocur
iconkarla23:
milujem ten pocit ked som fajne vonavy po sprche a vsetko oblecenie je vyprane..vonave...a tak sa ide do mesta :D :D ...ono hned zacitim ked prejdem okolo zeny ci muza ci vysiel zo sprchy alebo nie...na hygienu dbajte....musi byt 100% :blink: :blink: :thumbup:

to uz ani ta spinka za nechtami ta neberie mirko? B)
30.01.2017 11:47
janaka
iconkocur:
iconjanaka:
iconkocur:
iconjanaka:
iconkocur:
iconjanaka:
iconkarla23:

aspon tie rucne site topanky mu trcia von? :lol:

neviem, ja dozadu nevidim, ale hodinky viktorinox nechal nastastie doma:lol:
30.01.2017 12:17
janaka
iconkocur:
iconkarla23:
milujem ten pocit ked som fajne vonavy po sprche a vsetko oblecenie je vyprane..vonave...a tak sa ide do mesta :D :D ...ono hned zacitim ked prejdem okolo zeny ci muza ci vysiel zo sprchy alebo nie...na hygienu dbajte....musi byt 100% :blink: :blink: :thumbup:

ked uvidel vymydleneho trumpa, zabudol aj na spinky za nechtami a inde:blush: :lol:
30.01.2017 12:18
karla23
Príspevkov: 1304
http://www.heute.at/news/oesterreich/Sex-Straftaten-Fast-taeglich-eine-Vergewaltigung-in-Wien;art23655,1346555

kedy to skonci ;)
30.01.2017 13:08
janaka
iconkarla23:
http://www.heute.at/news/oesterreich/Sex-Straftaten-Fast-taeglich-eine-Vergewaltigung-in-Wien;art23655,1346555

kedy to skonci ;)

moja rec, mirko: kedy skoncia tie tvoje bu bu bu spravy:blink: a co moj, iny problem nemas:sneaky: :D
30.01.2017 13:21
marika2772
Príspevkov: 14776
iconkocur:

Nevieš čítať...?

:rolleyes: on (mirko-karla)MILUJE POCIT.......(nasprejovaneho mantla)...:w00t: zmenil prioroty....
30.01.2017 18:47
marika2772
Príspevkov: 14776
iconjanaka:

moja rec, mirko: kedy skoncia tie tvoje bu bu bu spravy:blink: a co moj, iny problem nemas:sneaky: :D

A furt mu hrabe s Viedňou.Prdi v Nemecku, pričom tetka Merkelka a jeho "zivitelka" celé peklo rozpútala.....jemu to uz prepina na plné obratky...
30.01.2017 18:53
2Jana2
Príspevkov: 493
iconkarla23:
kedy to skonci ;)

Mirko, aj ja sa to pytam :huh: Kedy :confused: Som zufala, byvam v centre Viedne a fakt je to strasne ! Uz mesiac som nevytiahla radsej päty z domu, tak sa bojim ! Nechodim ani vyzyvavo oblecena, ved je zima ;) a nedaju pokoj. Prenasleduju, moju kamosku aj znasilnili :sneaky: Co mam robit, ked sa strasne bojim ? Poradis mi Mirko ? Prosim :) Rozmyslam, ze idem naspät do Bratislavy, alebo dalej na zapad. Ako je to v Mnichove ? O tom nepises, tak predpokladam, ze lepsie. Odporucas, je tam bezpecnejsie ? Som zufala, porad, bitte.
Vo Viedni uz nevydrzim :(
30.01.2017 20:08
Vlado
Moderátor
Príspevkov: 1230
...ja som pocul, ze niektore atraktivne blondiny sa utahuju na salas v strednom Slovensku a cakaju na spasitela z Mnichova - este sa nevie ako sa vola a kedy pride...

Ale to som len pocul, mozno to je celkom inak. Cakam na nejaky seriozny link, ktory to vsetko da do spravneho svetla.
31.01.2017 01:01