Diskusia

Vlado
Moderátor
Príspevkov: 1230
...to musim mysliet na film od Funesa: nie - ano - oh - naozaj!
28.01.2017 17:28
terezia13
Príspevkov: 1256
O co ti ide Rudo? Ja som vyfarbena uz dávno :confused: len som Mirkovi poslala ako reagujem na jeho bludy
28.01.2017 17:56
marika2772
Príspevkov: 14776
iconterezia13:
O co ti ide Rudo? Ja som vyfarbena uz dávno :confused: len som Mirkovi poslala ako reagujem na jeho bludy

ako vždy za starých, dobrých časov.....si už zabudla?....:rolleyes:
28.01.2017 19:27
karla23
Príspevkov: 1304
ked padne euro a pridu narodne meny budete radi alebo budete nestastni?a z pravdou von....:)
29.01.2017 09:41
karla23
milujem ten pocit ked som fajne vonavy po sprche a vsetko oblecenie je vyprane..vonave...a tak sa ide do mesta :D :D ...ono hned zacitim ked prejdem okolo zeny ci muza ci vysiel zo sprchy alebo nie...na hygienu dbajte....musi byt 100% :blink: :blink: :thumbup:
29.01.2017 09:44
karla23
Rudi ako von ztoho?jedina sanca je tak ze urobi Rakusko to co Madarsko...zavrie hranice...ani jedneho utecenca nezoberie....a volby vyhraju narodovci tipu Hofer....ak budu vyhravat volby slnieckarske strany rakusko to neda....co bude z rakuska a nemecka o 10r a viac ked to tak pojde ....domaci budu utekat knam....a vyhraju ti co maju nehnutelnosti na sk...:blink:
29.01.2017 09:48
karla23
plus kriminalnikov odsunie...tu ide o zivoty a bezpecnost ludi v state...
29.01.2017 09:49
karla23
Janaka napisala

dalsia ukazka tvojej zadubenosti - po brexite sa VB bude zbavovat cudzincov, ktori im nic neprinesu, tak ty sa tesis, ked nemecko vystupi z EU?:blink: budes rad, ked ta nechaju zametat tie pilulky v lekarni:-/ nejake si odloz uz teraz na horsie cas

Anglicko moja draha sa zbavovat nebude cudzincov ako si myslis...naivne vo svojej pometenej hlavicke...totiz to dnes v dobe rezimu kapitalu potrebuju kazdu prac.silu...na socialkach v anglicku sedia hlavne pakistanci a spol...preco snimi nechcu robit poriadok neviem....Anglicko vystupi z eu to je jasne...maju obrovske stastie...budu viac slobodny... ekonomika by sa zastavila keby povedali vsetci slovaci poliaci domov...premierka Anglicka to sama povedala...ti co su tam dlhsie ako 5r a pracuju sa nemaju coho obavat....a takto by to podobne bolo vsade...aj v Rakusku keby vystupilo z eu...co dufm,ze s toho dozijem....rakusky minister ktoremu vadia ludi z eu..krajin ako slovensko...no lenze kto bude v rakusku varit obsluhovat...ved sa pozrite v alpach...nebyt slovakov madarov zavriet mozu hotely...a to ze domaci rakusaci nerobia?ja sa im nedivim...cena prace sla dole......vsade na zapade su uprednostnovani cudzinci....a casto domace obyvatelstvo je odstrcene ...plus zle zaplatene...tak sli na socialku...a dnes minister chce robit poriadky v rakusku...keby radsej robili poriadky s utecencami ktori tam zbijaju okradaju ludi....nie s ludmi z eu krajin ktori robia v rakusku na sezonach ci tam ziju....cely chory pometeny zapad...;)
29.01.2017 09:58
karla23
Janak ved ked eu by padla a chceli by ta poslat spät na slovensko budes utekat na rakuske urady a ziadat o rakusky pas tak co :D :D :lol: :lol:
29.01.2017 10:01
karla23
Janaka to co povedal Trumpov poradca sa mi tak vidi ze je tvojou nocnou morou :D :D ..otazka je ci sa to aj stane...ked budes neposlusna poslem ta do anglicka :rolleyes:
29.01.2017 10:02
terezia13
Príspevkov: 1256
Našťastie existuju aj pricetni. ľudia https://svet.sme.sk/c/20445200/sudkyna-pozastavila-trumpov-zakaz-vstupu-ludom-zo-siedmich-krajin.html?ref=trz
29.01.2017 11:53
janaka
Príspevkov: 5969
iconkarla23:
Janaka to co povedal Trumpov poradca sa mi tak vidi ze je tvojou nocnou morou :D :D ..otazka je ci sa to aj stane...ked budes neposlusna poslem ta do anglicka :rolleyes:

ja som uz v anglicku bola, ako turistka:P
mojou nocnou morou si ty:O :w00t:
29.01.2017 12:29
janaka
Príspevkov: 5969
iconkarla23:
Janak ved ked eu by padla a chceli by ta poslat spät na slovensko budes utekat na rakuske urady a ziadat o rakusky pas tak co :D :D :lol: :lol:

zase si vsetko prekrutil: ty chces, aby EU padla, nie ja, ty si utekaj kam chces, ja nikde utekat nebudem, ty tlk:thumbdown:
[Naposledy editoval janaka, 30.01.2017 12:21]
29.01.2017 12:36
kocur
Príspevkov: 6416
iconjanaka:
iconkarla23:
Janaka co za hluposti pises....Slovensko aj ked nebolo v Eu mohlo robit v Nemecku...uz od 90r bezali pohovory na prace do nemecka....bolo potrebne povolenie na pobyt prac.povolenie...dnes neni potrebne....a chces mi povedat ze slovaci nemohli pracovat oficilne v rakusku do roku 1995 ked rakusko nebolo v eu?ci slovaci nepracovali pred eu v neutralnom svajciarsku ktore nieje v eu?iste v mensich poctoch ale dalo sa to...neplet hluposti :)

si nevzdelany blb, ktory nic nechape, skoda s tebou cas stracat:thumbdown:

a so mnou by si nejaky nestratila? :blush: :love:
30.01.2017 09:40
kocur
Príspevkov: 6416
iconkarla23:
ked padne euro a pridu narodne meny budete radi alebo budete nestastni?a z pravdou von....:)

tak ja napr. budem spokojny. robotnicka trieda si nebude vediet tak lahko vypocitat kde sa kolko zaraba a nebude sa tolko zbytocne presuvat, mudrovat a kazit prac. trch... :rolleyes:
30.01.2017 09:43