Diskusia

janaka
Príspevkov: 5969
iconkocur:
iconjanaka:
iconheavy:
iconjanaka:

jasne, ze to bola moja vina, ale v casoch ked neboli mobily, proste problem...myslela som, ze stiham v jeden vsetkych troch:rolleyes: :-/

paneboze...:blink: troch za jeden den... teda, Ty mas ale apetit...:w00t:

ale coby, mala som asi 16 a este bez nejakych väcsich (najväcsich:blush: ) skusenosti, ako sa vravi, mlada a blba:rolleyes: :D
musela som zistit, ktory z tych troch je najvyhovujucejsiB)

tak ano, koncom 60tych rokov vladli vsade zmatky a skusenosti sa ziskavali tazko a draho... :P B)

o akych koncoch 60-tych rokov pises?:-/ ja nemam 70:O a zmätky ziadne som nepocitovala, iba ak pubertalne, ako kazdyB) praveze bolo tazke tym skusenostiam odolavat, ja som bola vyberava:P
07.03.2017 13:37
kocur
Príspevkov: 6416
o akych koncoch 60-tych rokov pises?:-/ ja nemam 70:O a zmätky ziadne som nepocitovala, iba ak pubertalne, ako kazdyB) praveze bolo tazke tym skusenostiam odolavat, ja som bola vyberava:P[/quote]

prepac :blush: si mi chybala a vedel som, ze na toto zareagujes... B)
07.03.2017 13:39
janaka
iconkocur:
o akych koncoch 60-tych rokov pises?:-/ ja nemam 70:O a zmätky ziadne som nepocitovala, iba ak pubertalne, ako kazdyB) praveze bolo tazke tym skusenostiam odolavat, ja som bola vyberava:P

prepac :blush: si mi chybala a vedel som, ze na toto zareagujes... B)[/quote]
neprepacim:rolleyes: ak si hladny, tak sa najedz;)
07.03.2017 13:42
kocur
iconjanaka:
iconkocur:

neprepacim:rolleyes: ak si hladny, tak sa najedz;)[/quote]

toto bolo pozvanie na obed? :rolleyes:
07.03.2017 13:44
janaka
iconkocur:
iconjanaka:
iconkocur:

toto bolo pozvanie na obed? :rolleyes:[/quote]
ani nie, ty nemas co jest?:rolleyes:
07.03.2017 13:49
kocur
iconjanaka:
iconkocur:
iconjanaka:
iconkocur:

ani nie, ty nemas co jest?:rolleyes:[/quote]

tak tu u nas si mozem dat maximalne tak kremovu cesnacku, makke dusene telacie s hraskom, mladou salotkou a mladymi varenymi zemiakmi ( bohvie odkial ich doviezli ), salat s uhorky, rukoly a syroveho dresingu... ako dezert vanilkovy krem s malinami... no a pohar chardonnay :| som dufal, ze u teba sa lepsie najem B)
07.03.2017 13:54
janaka
iconkocur:
iconjanaka:
iconkocur:
iconjanaka:
iconkocur:

tak tu u nas si mozem dat maximalne tak kremovu cesnacku, makke dusene telacie s hraskom, mladou salotkou a mladymi varenymi zemiakmi ( bohvie odkial ich doviezli ), salat s uhorky, rukoly a syroveho dresingu... ako dezert vanilkovy krem s malinami... no a pohar chardonnay :| som dufal, ze u teba sa lepsie najem B)[/quote]
dufat mozes;) ja drzim post:rolleyes: ale nie, ale ja prave chudnem, takze sa stravujem racionalne a striedmo, ziadne lukulske hody:huh:
07.03.2017 14:13
kocur
iconjanaka:
iconkocur:
iconjanaka:
iconkocur:
iconjanaka:
iconkocur:

tak tu u nas si mozem dat maximalne tak kremovu cesnacku, makke dusene telacie s hraskom, mladou salotkou a mladymi varenymi zemiakmi ( bohvie odkial ich doviezli ), salat s uhorky, rukoly a syroveho dresingu... ako dezert vanilkovy krem s malinami... no a pohar chardonnay :| som dufal, ze u teba sa lepsie najem B)

dufat mozes;) ja drzim post:rolleyes: ale nie, ale ja prave chudnem, takze sa stravujem racionalne a striedmo, ziadne lukulske hody:huh:[/quote]

som pisal, ze som dufal, ze JA sa lepsie najem.. ty si chudni kolko chces - to je ostatne len dobre, ja mam rad take stihle, vrtke... ohybne... :blush:
07.03.2017 14:35
janaka
iconkocur:
iconjanaka:
iconkocur:
iconjanaka:
iconkocur:
iconjanaka:
iconkocur:

dufat mozes;) ja drzim post:rolleyes: ale nie, ale ja prave chudnem, takze sa stravujem racionalne a striedmo, ziadne lukulske hody:huh:

som pisal, ze som dufal, ze JA sa lepsie najem.. ty si chudni kolko chces - to je ostatne len dobre, ja mam rad take stihle, vrtke... ohybne... :blush:[/quote]
som pisala, ze dufat mozes:rolleyes: dnes uz nevarim, jem, co dum dal;)
07.03.2017 14:48
kocur
som pisala, ze dufat mozes:rolleyes: dnes uz nevarim, jem, co dum dal;)[/quote]

sak aj ja budem uzivat co dum da... :blush: B)
07.03.2017 14:54
niko0000001
Od: Ganserndorf
Príspevkov: 75
Počuj, vidím, že sa nedarí s tým obedom to dáko dohodnúť.

Dohoď flek za 12 € brutto ako LKW Fahrer vo Viedni, tak bude aj obed a bez vyjednávania.
Menu určuješ Ty.
Niko
10.03.2017 08:52
heavy
Od: Leopoldstadt
Príspevkov: 24042
pockaj, dojde Mirko a hned tu mas aspon 50 jobov...:)
10.03.2017 10:47
kocur
iconniko0000001:
Počuj, vidím, že sa nedarí s tým obedom to dáko dohodnúť.

Dohoď flek za 12 € brutto ako LKW Fahrer vo Viedni, tak bude aj obed a bez vyjednávania.
Menu určuješ Ty.

nedavno som sa rozpraval s jednym chlapom, co ma malu spedicnu firmu - kedysi mal 3 - 4 soferov, dnes jazdi uz len sam so svojim bratom. hovoril, ze v celom spedicnom biznise je totalny upadok, hlavne v cenach a vynosoch. on by vraj uz sofera zaplatit nedokazal. neviem ako to je, ale skusal si oslovit velke spedicne a logisticke firmy? co ti povedali?
10.03.2017 11:05
Ingrid435
Príspevkov: 1
Ahojte,

mohla by som niekoho poprosiť o odpoveď ohľadom prisťahovalcov vo Viedni? Sú dostupné informácie ohľadom obťažovania žien a ohľadom celkovej zníženej bezpečnosti v Rakúsku.

Viete mi prosím odpovedať niekto ako to v skutočnosti vo Viedni je a v ktorých oblastiach títo ľudia bývajú?

Ďakujem pekne
Ingrid.
07.10.2017 21:05
janaka
iconIngrid435:
Ahojte,

mohla by som niekoho poprosiť o odpoveď ohľadom prisťahovalcov vo Viedni? Sú dostupné informácie ohľadom obťažovania žien a ohľadom celkovej zníženej bezpečnosti v Rakúsku.

Viete mi prosím odpovedať niekto ako to v skutočnosti vo Viedni je a v ktorých oblastiach títo ľudia bývajú?

Ďakujem pekne
Ingrid.

ja ti mozem k tomu napisat len tolko, ze cez den tento problem nepocitujem, a vecer nikam nechodim, a ked, tak sama by som v noci ubahnom urcite nesla...
pred 20 rokmi som mohla ist aj o polnoci domov sama, ziadny strach som nemala, takze tak...;)
co sa tyka bezirkov, neda sa povedat, kde by si bola najbezpecnejsia, ale "tito ludia" byvaju vo vsetkych bezirkoch viedne, ale najväcsie percento je ich vo Favoriten, Simmering, Ottakring- Thaliastraße (umgebung), Floridsdorf, 17. bezirk Hernals, Meidling, v 5. je vela rusov, jugosov, slovakov;)
nepises, ktorych pristahovalcov konkretne mas na mysli, ale ak utecencov, tak to bude s tymi bezirkami podobne...
ja byvam v 8., kde je menej pristahovalcov (ja som vlastne tiez pristahovalecB) ), ale do domu, kde byvam, sa pristahovali v poslednom case asi 2 az 3 novi, neviem akej narodnosti, mozno iracan alebo macedonec, plus syrcania, ktovie:-/ :rolleyes:
globalne vzate: neexistuje viedensky bezirk bez pristahovalcov;)
apropos, najviac pristahovalcov je z nemecka:)
08.10.2017 13:15