Diskusia

karla23
Príspevkov: 1286
Mozu ohrozit Rakusko?Zvysi sa kriminalita ak ich Rakusko zoberie?Kolko ich vlastne tato mala krajina moze zobrat?:thumbdown: :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown:
[Naposledy editoval karla23, 05.09.2015 20:19]
05.09.2015 20:12
janaka
Príspevkov: 5899
sleduj tv spravy, dokumenty, citaj noviny (nielen slovenske, ale aj rakuske a nemecke) ale ani to asi nepomoze, lebo cele EU je "überfordert" otazkou utecencov, proste, to nevie nikto, iste je len to, ze sa sem dostavaju (a dostali) aj kriminalne zivly:thumbdown:
[Naposledy editoval janaka, 06.09.2015 14:44]
06.09.2015 14:14
Rudiger
Príspevkov: 4168
iconkarla23:
Mozu ohrozit Rakusko?Zvysi sa kriminalita ak ich Rakusko zoberie?Kolko ich vlastne tato mala krajina moze zobrat?:thumbdown: :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown:

Je tazke dnes hodnotit CO BUDE - CO Z TOHO VYVSTANE ale myslim ze dobre casy v Europe koncia ...........
Doporucujem ti tieto informacie : http://medzicas.sk/europu-zaplavuju-hordy-chamtivych-migrantov/
Šťastie spočíva v tom, že urobíš šťastnými ľudí, s ktorými žiješ.
06.09.2015 14:15
terezia13
Príspevkov: 1248
Rudo ty si v rakusku nie preto ze sa mas tu ekonomicky lepsie?.....a co su to lepsie a horsie casy??
06.09.2015 16:44
Rudiger
iconterezia13:
Rudo ty si v rakusku nie preto ze sa mas tu ekonomicky lepsie?.....a co su to lepsie a horsie casy??

Ja som v Rakusku preto, lebo moja matka je narodena v Rakusku. Mozno by bolo dobre najskor si precitat ten clanok a potom takto porovnavat, kto kde preco je ;)
06.09.2015 17:25
terezia13
iconRudiger:
iconterezia13:

Ja som v Rakusku preto, lebo moja matka je narodena v Rakusku. Mozno by bolo dobre najskor si precitat ten clanok a potom takto porovnavat, kto kde preco je ;)
citala som to ...snad mi nechces vraviet ze veris mediam?...ja len ze uz je toho vela vsade,negativnych ci pozitivnych prispevkov....
06.09.2015 17:43
Rudiger
iconterezia13:
iconRudiger:
iconterezia13:

citala som to ...snad mi nechces vraviet ze veris mediam?...ja len ze uz je toho vela vsade,negativnych ci pozitivnych prispevkov....

Ktore media mas konkretne na mysli :confused: Tato novinarka ( skor dopisovatelka ) funguje na trocha inej urovni ako media s jednym majitelom v pozadi.
A co sa tyka moslimov trebars z Libie alebo Sirie ale aj Indie - mam s ich mentalitou bohate osobne skusenosti - takze ,,mediam" nepotrebujem verit.
06.09.2015 18:10
Rudiger
Otazkou uz nie je to Ci sa to stane, ale KEDY SA TO STANE, ze tito ,,migranti" premenia Európu k obrazu vlastneho života a rozvrateneho sveta ( krajiny) z akeho teraz utekajú ? :-/
06.09.2015 18:55
LuciaBakiçi
Príspevkov: 386
iconRudiger:
Otazkou uz nie je to Ci sa to stane, ale KEDY SA TO STANE, ze tito ,,migranti" premenia Európu k obrazu vlastneho života a rozvrateneho sveta ( krajiny) z akeho teraz utekajú ? :-/

Hovno o tom vieš a trepeš dve na tri! Európa nikdy nebude islamizovaná a "premenená". Prebiehajúce procesy sú omnoho zložitejšie, ako si to tvoj jednoduchý arogantno namyslený mozoček vie predstaviť.
06.09.2015 19:02
Rudiger
iconLuciaBakiçi:
iconRudiger:

Hovno o tom vieš a trepeš dve na tri! Európa nikdy nebude islamizovaná a "premenená". Prebiehajúce procesy sú omnoho zložitejšie, ako si to tvoj jednoduchý arogantno namyslený mozoček vie predstaviť.

:lol: :lol: :lol: Staci ze ty vies, ze prebiehajuce procesy su omnoho zlozitejsie .........:lol: :lol: :lol:

PS: Presne ako funguju cigani - dostanu nove byty so vsetkymi vyhodami a po mesiacoch premenia vsetko na ruiny :thumbdown: Myslim, ze aj na SVK je prikladov tohoto tvrdenia viac ako dost. :thumbdown: A vacsina tychto migrantov je v takomto sposobe Zivota este lepsia ako romovia B)
[Naposledy editoval Rudiger, 06.09.2015 19:15]
06.09.2015 19:06
LuciaBakiçi
iconRudiger:
iconLuciaBakiçi:
iconRudiger:

:lol: :lol: :lol: Staci ze ty vies, ze prebiehajuce procesy su omnoho zlozitejsie .........:lol: :lol: :lol:

Ano, je nás tu viac, ktorí vieme a ovládame veci, ktoré tebe boli odopreté - napríklad obyčajná ľudská slušnosť a spoločenská inteligencia.
06.09.2015 19:23
LuciaBakiçi
iconRudiger:
iconLuciaBakiçi:
iconRudiger:

PS: Presne ako funguju cigani - dostanu nove byty so vsetkymi vyhodami a po mesiacoch premenia vsetko na ruiny :thumbdown: Myslim, ze aj na SVK je prikladov tohoto tvrdenia viac ako dost. :thumbdown: A vacsina tychto migrantov je v takomto sposobe Zivota este lepsia ako romovia B)
[/b]

Ďaľšia blbosť! Mnoho tých národov, ktorých ľudia teraz utekajú do Európy ( konkrétne napr. Sýrčania ) sú civilizačne aj kultúrne na neporovnateľne vyššj úrovni, ako slovenskí gigáni.
06.09.2015 19:37
terezia13
iconRudiger:
iconterezia13:
iconRudiger:
iconterezia13:

Ktore media mas konkretne na mysli :confused: Tato novinarka ( skor dopisovatelka ) funguje na trocha inej urovni ako media s jednym majitelom v pozadi.
A co sa tyka moslimov trebars z Libie alebo Sirie ale aj Indie - mam s ich mentalitou bohate osobne skusenosti - takze ,,mediam" nepotrebujem verit.
tato dopisovatelka dostava tiez zaplatene,az tak objektivne to nebude....a mentalita,ved len hned vedla v dedine je ina mentalita ....a ked uz tu idu tak co s nimi strielat?ci nechat utopit?
06.09.2015 19:37
Rudiger

Ano, je nás tu viac, ktorí vieme a ovládame veci, ktoré tebe boli odopreté - napríklad obyčajná ľudská slušnosť a spoločenská inteligencia.[/quote]

:O Oh------- teraz si ma zasiahla na najcitlivejsom mieste ( vraj spolocenska inteligencia ) :lol: :lol: :lol: :lol: Vies co je na tom vsetkom prca :confused: Ze ja sa na rozdiel od teba a tebe podobnych nepotrebujem skryvat ,,akoze za viacerych ( je nas tu viac :w00t: )
PS : Nezabudaj, ze ak na niekoho ukazujes prstom, este stale na teba mieria vlastne tri B)
06.09.2015 19:38
marika2772
Príspevkov: 14761
iconLuciaBakiçi:

Ďaľšia blbosť! Mnoho tých národov, ktorých ľudia teraz utekajú do Európy ( konkrétne napr. Sýrčania ) sú civilizačne aj kultúrne na neporovnateľne vyššj úrovni, ako slovenskí gigáni.

:thumbup: :thumbup: :thumbup: :thumbup: :thumbup: :thumbup: :thumbup: bingo lucia.....
06.09.2015 21:21