Diskusia

Choď na stranu 1Choď na stranu 012Choď na stranu 2Choď na stranu 2
Bimbo
Príspevkov: 1
Pozdravujem Slovákov, ktorí sa rozhodli bývať v Rakúsku a aktuálne stavajú, alebo si plánujú postaviť dom v Rakúsku.
Chcem všetkých upozorniť na elektrikára pána Borisa Pospíšila, jeho mail je borispospisil@gmail.com, mám aj telefónne číslo, ale je zbytočné, lebo je kontinuálne vypnutý.....

Pravdepodobne, keď na neho narazíte, zoberie od vás zálohu a viac sa neukáže. S týmto človekom ak vám môžem doporučiť radšej nespolupracujte. Je českej národnosti a žije vo Viedni. Oklamal a podviedol nielen mňa a ďalších minimálne štyroch. Nedá sa s ním telefonicky spojiť už druhý mesiac, reaguje len na e-maily, ale je to zbytočne, lebo stále len niečo sľúbi a nikdy nič nesplní.

Ak máte niekto s ním nejaké skúsenosti, dajte vedieť.....
Pozdravujem a držím palce.
20.05.2014 19:23
pitu47
Príspevkov: 11869
:thumbdown: bimbo :thumbdown: asi tritisickrat sa tu uz pisalo, ze nikdy neplat dopredu :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown:
20.05.2014 20:59
heavy
Od: Leopoldstadt
Príspevkov: 24042
najprv práca, potom pláca... ucili nas v skole...;)
21.05.2014 08:26
kamo
Príspevkov: 2
Bimbo. Ak mas jeho (Boris Pospisil) adresu, hod ju sem na sklo, alebo mi napis do mailu.
29.08.2014 19:04
Mopo
Aj mne dlží peniaze a tiež iba slubuje. Pokročili ste nejako v hľadaní? Zaplatil Vám už peniaze alebo stále nič.
20.10.2015 19:36
kolibrik
Príspevkov: 3
no vyzera to tak ze aj ja mam s nim uz skusenost dostala som nanho kontakt ze opravuje telefony dala som mu moj opravit a zatial ho nemam x krat mi uz volala ze v ten a ten den ho donesie.ze je elektrikar a ide robit rozvodnu ze ma toho vela a ze ked pojde z sk cez Ganserndorf sa u mna zastavi. sms som poslala ze ho cakame a odvtedy sa neozval aj mobil si vypal.No vidim to tak ze ho oznamim na policii kto sa prida??
11.03.2016 20:03
pitu47
Príspevkov: 11869
ja by som sa aj pridal, ale pospisil mi este nic neukradol
11.03.2016 22:18
renataromanova
Príspevkov: 13
Podvodníci to prežijú,to je asi jediné plemeno ktoré nikdy nezanikne
12.03.2016 09:04
Rudiger
Príspevkov: 4178
iconrenataromanova:
Podvodníci to prežijú,to je asi jediné plemeno ktoré nikdy nezanikne

:thumbdown: :thumbdown: :thumbdown: PLEMENO :confused: Clovek je clovek - alebo pracujes na nejakej farme :confused: Blby je podla mna kazdy, kto odovzda dobrovolne svoj telefon ci inu vec niekomu ,,neznamemu" len tak bez potrvrdenia a pod...:thumbdown: :thumbdown: Ale podla hesla ,,Geiz ist geil" - hlavne usetrit par evracov na oprave :cry: a samozrejme to niekto vie zneuzit - takze KDE JE PONUKA JE AJ DOPYT ( ci zu v pozitivnom alebo negativnom zmysle ) . SSKM
Šťastie spočíva v tom, že urobíš šťastnými ľudí, s ktorými žiješ.
12.03.2016 10:03
renataromanova
Pravda je že neplatit nikomu dopredu,jasné.ako pri tých úveroch.ak je človek v núdzi ciaha po všetkých možnostiach.ale pre mňa je to posledne ak niekto zdiera.ty si tu rudiger určite už dlho,leopoldstat je tá najlepšia škola.začiatky sú tvrdé,treba podporit tých čo vkrocili do vlcej jamy.
12.03.2016 11:55
janaka
Príspevkov: 5964
iconrenataromanova:
Pravda je že neplatit nikomu dopredu,jasné.ako pri tých úveroch.ak je človek v núdzi ciaha po všetkých možnostiach.ale pre mňa je to posledne ak niekto zdiera.ty si tu rudiger určite už dlho,leopoldstat je tá najlepšia škola.začiatky sú tvrdé,treba podporit tých čo vkrocili do vlcej jamy.
[/b]
ako treba tomuto rozumiet?:-/ preco Leopoldstadt?:rolleyes:
12.03.2016 17:19
renataromanova
Nič v zlom,keď som sem prišla akurát odtiaľ mi pomohlo veľa ľudí.takpovediac som dostala školu do života.tiež by som vtedy platila dopredu,pri hľadaní bytu,práce atď. A našli sa taký ktorí vystrihali.
12.03.2016 19:00
kolibrik
Príspevkov: 3
Tak dala som mu telefon s dobrym umyslom ze Slovak slovakovi pomoze.Dnes mi telefon vratil opraveny ale uz ho nikomu nedam a tento pan je podozrivy.
12.03.2016 21:39
kamo
Rudiger
Ja som mal aj potvrdenie a ostal som tiez na sucho. mudre reci tvoho typu si nechaj pre seba, a ak vies konkretne v dakych veciach pomoct, bude to vacsi prinos. rozpisues tu o usetrenych euracoch akoby si ty osobne vsetko riesil vzdy a vsade oficialnou cestou.
A teraz inak...
Kto vie kde je jeho sucasna adresa? potrebujem oficialnu adresa na ktorej byva...
05.06.2016 13:23
janaka
Príspevkov: 5964
iconkamo:
Rudiger
Ja som mal aj potvrdenie a ostal som tiez na sucho. mudre reci tvoho typu si nechaj pre seba, a ak vies konkretne v dakych veciach pomoct, bude to vacsi prinos. rozpisues tu o usetrenych euracoch akoby si ty osobne vsetko riesil vzdy a vsade oficialnou cestou.
A teraz inak...
Kto vie kde je jeho sucasna adresa? potrebujem oficialnu adresa na ktorej byva...
[/b]
ak vies, v ktorom meste byva, staci zajst na ZMR a za 3 e ti adresu poskytnu (ak je teda prihlasenyB) )
05.06.2016 16:49

Choď na stranu 1Choď na stranu 012Choď na stranu 2Choď na stranu 2