Diskusia

pitu47
Príspevkov: 11874
iconterezia13:
sme to chceli neprezradit :)
toto, ze :love: bolo tajomstvo :confused:
28.02.2017 19:55
marika2772
Príspevkov: 14776
A fasiangove mecheche bude kedy...
?
Inak janaka, bingo za tvoj komentar "info o novej verzii o slovakoch"....urcite vies, vo co go.....:thumbup: ::" a co sa tyka jantar a zanda...sa nestratili ....;) len virtualne, ale nie osobne....
[Naposledy editoval marika2772, 28.02.2017 20:20]
28.02.2017 20:14
janaka
Príspevkov: 5969
iconmarika2772:
A fasiangove mecheche bude kedy...
?
Inak janaka, bingo za tvoj komentar "info o novej verzii o slovakoch"....urcite vies, vo co go.....:thumbup: ::" a co sa tyka jantar a zanda...sa nestratili ....;) len virtualne, ale nie osobne....

;) ja viem:)
no ale, uz sme v "spravnej" rubrike, len nikto nenalieva, fasiangy uz koncia a ja "oslavujem" v posteli, som nachladnuta, ide mi to na nerf:(
moj oblubeny eissalon uz otvorili v sobotu a zajtra maju otvorit aj Garten, tamtiez, a ja milujem sediet vonku, ked svieti prve jarne slnko:love: ...no ale musim pockat:rolleyes:

PS: kocur sa ta pytal (v tom "info"), ze kto je suputnik tohoto fora:-/
[Naposledy editoval janaka, 28.02.2017 20:52]
28.02.2017 20:40
pitu47
Príspevkov: 11874
iconkocur:

hm, jantar... zalozila krcmu, chvilu nam tam nalievala a zamotavala chlapcom hlavy a potom zmizla ako gafor... :-/
chcel si povedat zamotavala nam hlavy ..... ale mozno sa este vrati a naleje ;)
28.02.2017 22:00
marika2772
iconjanaka:

no ale, uz sme v "spravnej" rubrike, len nikto nenalieva, fasiangy uz koncia a ja "oslavujem" v posteli, som nachladnuta, ide mi to na nerf:(
moj oblubeny eissalon uz otvorili v sobotu a zajtra maju otvorit aj Garten, tamtiez, a ja milujem sediet vonku, ked svieti prve jarne slnko:love: ...no ale musim pockat:rolleyes:

a už máme pôst.....:scared: musíme si počkať na to príjemné teplo na sedenie vonku.....:rolleyes: a zatial ho vykryť teplou posteľou....a mala si sa vypotiť na zdravom tele....:rolleyes:
čo sa týka toho súputníka, zle som sa vyňadrila....ušla mi predložka "z" tohoto fora......ale to je už jedno.....:rolleyes:
02.03.2017 11:55
heavy
Od: Leopoldstadt
Príspevkov: 24042
iconpitu47:
mirko , bol si doma na svadbe :confused:

http://www.cas.sk/clanok/371511/divocina-na-vychodniarskej-svadbe-stacilo-ze-sa-zjavil-on-a-po-neveste-ani-pes-nestekol

stacilo-ze-sa-zjavil-on-a-po-neveste-ani-pes-nestekol

:w00t: :w00t: :w00t: :thumbup:
02.03.2017 13:34
heavy
iconpitu47:
iconkocur:

hm, jantar... zalozila krcmu, chvilu nam tam nalievala a zamotavala chlapcom hlavy a potom zmizla ako gafor... :-/
chcel si povedat zamotavala nam hlavy ..... ale mozno sa este vrati a naleje ;)

stare dobre casy, ked nam tu devy nalievali hore bez...:)
02.03.2017 13:36
heavy
iconmarika2772:

čo sa týka toho súputníka, zle som sa vyňadrila...

to robí ten plný výstrih...:blush:
02.03.2017 13:39
janaka
Príspevkov: 5969
iconmarika2772:
iconjanaka:

a už máme t.pôs....:scared: musíme si počkať na to príjemné teplo na sedenie vonku.....:rolleyes: a zatial ho vykryť teplou posteľou....a mala si sa vypotiť na zdravom tele....:rolleyes:
čo sa týka toho súputníka, zle som sa vyňadrila....ušla mi predložka "z" tohoto fora......ale to je už jedno.....:rolleyes:

aj ja mam post, som si nasadila tvrdy rezim, ziadne sladkosti, rezne nejedavam tak ci takB)
telo mam zdrave, akurat v hlave mi huci od zapchateho nosa, ale uz sa to lepsi:rolleyes:
uz je to jedno, lebo z tej rubriky sme "boli odideni" ...na predlozke nezalezi;)
02.03.2017 13:44
marika2772
iconjanaka:

aj ja mam post, som si nasadila tvrdy rezim, ziadne sladkosti, rezne nejedavam tak ci takB)
telo mam zdrave, akurat v hlave mi huci od zapchateho nosa, ale uz sa to lepsi:rolleyes:
uz je to jedno, lebo z tej rubriky sme "boli odideni" ...na predlozke nezalezi;)

nádcha je smrteľná choroba mužov.......:w00t: :D
ja by som zjedla aj klince. Na sladké chodím v noci do kredenca. Asi si tam nalepím mirkovu fotku.......:D
02.03.2017 14:17
kocur
Príspevkov: 6416
iconmarika2772:
iconjanaka:

nádcha je smrteľná choroba mužov.......:w00t: :D
ja by som zjedla aj klince. Na sladké chodím v noci do kredenca. Asi si tam nalepím mirkovu fotku.......:D

nalep si moju - na cokoladu si ani nespomenies... :rolleyes:
02.03.2017 14:21
marika2772
iconkocur:

prídem pri kredenc a nebudem vedieť načo som prišla......:rolleyes: :) ?
02.03.2017 14:42
kocur
iconmarika2772:
iconkocur:

prídem pri kredenc a nebudem vedieť načo som prišla......:rolleyes: :) ?

presnejsie povedane prides ku kredencu a napadnu ta uplne ine radovanky ako nejaka cokolada... :rolleyes:
02.03.2017 14:43
marika2772
iconkocur:

presnejsie povedane prides ku kredencu a napadnu ta uplne ine radovanky ako nejaka cokolada... :rolleyes:

pri, ku to je jedno.....stále skončím pri kredenci.......:rolleyes: a ked bude po radovánkach, ako mi tá tvoja fotka pomôže....:rolleyes: ?
02.03.2017 14:49
kocur
iconmarika2772:
iconkocur:

pri, ku to je jedno.....stále skončím pri kredenci.......:rolleyes: a ked bude po radovánkach, ako mi tá tvoja fotka pomôže....:rolleyes: ?

ak si ju tam nechas nalepenu, radovanky sa budu periodicky opakovat... :rolleyes:
02.03.2017 14:51