Diskusia

djivan
Príspevkov: 912
uz neuvidime, kto je online, alebo sa este ne stranke pracuje?
16.08.2009 23:24
heavy
Od: Leopoldstadt
Príspevkov: 24042
Takže si to zhrńme, nech v tom admín nema bordel.

Radi by sme mali PM spravicky, vuilgo poštu, naspat...

Prihlaseni online zbojnici by tiez nebolo od veci

Skusit farebne odlisit podklad prispevkov, takto to dost splyva. Jeden biely, druhy trebars sedy, atd

Pri pisani textu vobec nevidiet kurzor, teda, u mna urcite nie. Mam Firefox.

Uz som spomenul, postradam nahlad textu, nech ho mozem este pred odoslanim editovat.

Na odhlasenie zo systemu by stacil maly link niekde hore, aby sa nebolo treba preklikavat do profilu a tam sa odhlasit

Zabudol som na nieco? Takze, sup do prace, mily admin... ;)
18.08.2009 21:09
tina
Príspevkov: 1
Ahojte,

vôbec neviem ako to vyzeralo predtým, takže neviem posúdiť, či to bolo lepšie... ale mne sa to aj takto celkom pozdáva, som tu na najsamprvejšej panenskej návšteve:rolleyes:
20.08.2009 22:56
Administrátor slovaci.at (administrator)
Príspevkov: 30
Dobry den,

na module "Kto je online" momentalne usilovne pracujeme a bude spusteny uz v najblizsom case, ak sa nevyskytnu necakane problemy, tak uz dnes/zajtra.
Vase pripomienky ku kozmetickym upravam na farby prispevkov zaznamenavame a budeme ich priebezne vybavovat.

K casti sukromnych sprav mam vsak pre Vas negativnu informaciu - tento modul sme sa do buducnosti rozhodli nepodporovat.
Vasa komunikacia vsak ostala neporusena a pri poziadani na adrese admin@slovaci.at uvedte vase pouzivatelske meno a registracny email a vsetky vase sukromne spravy Vam budu dorucene z archivu.

Preco sme sa tento modul rozhodli nepodporovat?
Momentalne je na kazdeho profile formular, pomocou ktoreho je mozne odoslat spravu priamo na jeho email (pokial tuto moznost uzivatel nezakaze).
Viedlo nas k tomu niekolko dovodov. Ludia mali po registracii pocit, ze dostali adresu uzivatel@slovaci.at a ze sukromne spravy su emaily, ktore chodia na tento mail. Zavaznejsim dovodom su vsak bezpecnostne kriteria - svet inzercie byva plny roznych podvodov a interna sukromna posta tomu iba pomaha. Pri komunikacii cez vlastny mail (aj ked sprostredkovane cez formular na stranke, skutocny email nemusite poznat) je jednoduchsie vystopovat cloveka, ak uz sa naozaj nieco stane. Sucasne riesenie povazujem za modernejsie, pripadnej diskusii sme otvoreni.
21.08.2009 14:10
A zaroven,
len co tento tyzden dokoncime vsetky este planovane zmeny, zhrniem vsetky novinky do nejakej kratkej spravy.
21.08.2009 14:21
burgenlandman
Príspevkov: 5649
Dakujeme. Co sa mna tyka, ja vase rozhodnutie ohladom sukromnej posty chapem a respektujem - mate pravdu. Vsetko dobre od burgenlandmana :thumbup:
Doktori mi povedali, ze maximalne 1 pohar vina denne. Dokazem s tym zit...
21.08.2009 14:49
zollo
Príspevkov: 4478
Noo uz je to lepsie, ale bolo by lepsie keby na kazdej stranke bolo vidno kto je on-line.
21.08.2009 15:29
bambocha
Príspevkov: 1889
už vidím kto je online :thumbup:
21.08.2009 20:09
Vlado
Moderátor
Príspevkov: 1230
iconheavy:
iconburgenlandman:
Dakujeme. Co sa mna tyka, ja vase rozhodnutie ohladom sukromnej posty chapem a respektujem - mate pravdu. Vsetko dobre od burgenlandmana :thumbup:

Co si Ty dnes volaky ustretovy....:blink: Ja ako neviem, ci udajne podvody su ten spravny argument, ale viem, ze kazde taketo forum ma moznost poslat PM (sukromnu spravu) inemu ucastnikovi... Ale, ked nie, tak nie, zvykneme si... :)

ale samozrejme, ze mozes pisat spravy. jediny rozdiel je, ze nemas tu dalsiu email-box, ide to na emailovu adresu ktora je v profile, ja si myslim, ze to je 100x lepsie.
vlado
23.08.2009 20:27
Janai
Príspevkov: 624
Ahojte, nova stranka je super:thumbup: , dnes som ju otvorila po dovolenke prvy krat a fakt perfektne, vyhoda inzeraty sa davaju zmazavat, pretoze predtym sa dali najst cez google vsetky, aj tie, ktore boli rok stare, posta sa nejako vyriesi, alebo uz vyriesila, este som to nepozerala a aj novi smajlici:w00t: . A v diskusii sa da editovat, nemusime dopisovat dalsi prispevok.
[Naposledy editoval Janai, 23.08.2009 21:46]
23.08.2009 21:44
heavy
Od: Leopoldstadt
Príspevkov: 24042
iconVlado:

ale samozrejme, ze mozes pisat spravy. jediny rozdiel je, ze nemas tu dalsiu email-box, ide to na emailovu adresu ktora je v profile, ja si myslim, ze to je 100x lepsie.
vlado

Teraz si ma dostal... ja som ani nevedel, ze ten box na sukromne spravy sluzil aj ako emailova adresa, tak daleko som sa nedostal. Ja som ho pouzival iba v ramci tohoto fóra.
24.08.2009 08:38
burgenlandman
Príspevkov: 5649
vlado[/quote]

vlado, ja by som na vasom mieste zvazil inu vec. mam na mysli to, ze v novej verzii vasej stranky je mozne citat diskusne prispevky aj bez prihlasenie. na prvy pohlad je to mozno pohodlne a "demokraticke", ale podla mna to vedie k tomu, ze je stale menej prihlasenych a menej diskutujucich. v poslednych dnoch sa mi viackrat stalo, ze ked som sa prihlasil, bol som tu jak kol v plote - sam :-)
cim menej je prihlasenych, tym menej diskutujucich a takto sa to zacykluje. ked sa clovek vecer pozrie a zisti, ze od rana nic nepribudlo, tak to postupne ubera chut na tuto stranku chodit. diskusie su hybnou zivou silou mnohych stranok a bez nich to akosi nie je ono. ja osobne by som sem asi velmi nechodli - ved inzeraty, clanky, informacie a pod. najde clovek na mnozstve inych stranok, cez vyhladavace a pod. ked budem hladat stavebnu firmu, remeselnika, prekladatela a pod. najdem to v ucelenejsej forme inde. cenne informacie - prakticke skusenosti zo zivota slovakov v at., rady v rieseni beznych problemov - toto vsetko najde clovek hlavne v tych diskusiach. preto si myslim, ze by bolo skoda, keby toto forum na tejto stranke zaniklo, alebo stratilo stavu. ja viem, ze vacsina z toho, co sa tu popise su len dristy a balast ( ved k tomu sam aktivne prispievam :-) ale to dokaze kazdy trochu inteligentny clovek odfiltrovat a najst si pre seba to, co ho zaujima.
Doktori mi povedali, ze maximalne 1 pohar vina denne. Dokazem s tym zit...
24.08.2009 14:43
Moderátor
Prosim, pokuste sa v nasledovnej teme pokusit vyhnut off-topic diskusii, budeme tuto temu pouzivat k realizacii Vasich namietok a pripomienok.

Zaroven sa ospravedlnujem vsetkym, ktorych prispevky som vymazal :-)
[Naposledy editoval administrator, 24.08.2009 19:07]
24.08.2009 18:56
Moderátor
iconheavy:

Radi by sme mali PM spravicky, vuilgo poštu, naspat...

bolo vysvetlene

iconheavy:

Prihlaseni online zbojnici by tiez nebolo od veci

tento blok sa zobrazi v pravom stlpci po prihlaseni sa (okrem fora, kde sa pravy blok nezobrazuje, aby bolo viac miesta na prispevky)

iconheavy:

Skusit farebne odlisit podklad prispevkov, takto to dost splyva. Jeden biely, druhy trebars sedy, atd

vykonal som

iconheavy:

Pri pisani textu vobec nevidiet kurzor, teda, u mna urcite nie. Mam Firefox.

aku verziu? doporucujem aktualizovat na poslednu verziu

iconheavy:

Uz som spomenul, postradam nahlad textu, nech ho mozem este pred odoslanim editovat.

Tato funkcia vo fore je. V prilohe tohto prispevku je obrazok so zakruzkovanym tlacitkom, ktore nahlad vytvori.

iconheavy:

Na odhlasenie zo systemu by stacil maly link niekde hore, aby sa nebolo treba preklikavat do profilu a tam sa odhlasit

Doplnil som uplne hore do cerveneho obdlznika dalsi odkaz aj na odhlasenie.
24.08.2009 19:17
Moderátor
iconburgenlandman:

vlado, ja by som na vasom mieste zvazil inu vec. mam na mysli to, ze v novej verzii vasej stranky je mozne citat diskusne prispevky aj bez prihlasenie. na prvy pohlad je to mozno pohodlne a "demokraticke", ale podla mna to vedie k tomu, ze je stale menej prihlasenych a menej diskutujucich. v poslednych dnoch sa mi viackrat stalo, ze ked som sa prihlasil, bol som tu jak kol v plote - sam :-)
cim menej je prihlasenych, tym menej diskutujucich a takto sa to zacykluje. ked sa clovek vecer pozrie a zisti, ze od rana nic nepribudlo, tak to postupne ubera chut na tuto stranku chodit. diskusie su hybnou zivou silou mnohych stranok a bez nich to akosi nie je ono. ja osobne by som sem asi velmi nechodli - ved inzeraty, clanky, informacie a pod. najde clovek na mnozstve inych stranok, cez vyhladavace a pod. ked budem hladat stavebnu firmu, remeselnika, prekladatela a pod. najdem to v ucelenejsej forme inde. cenne informacie - prakticke skusenosti zo zivota slovakov v at., rady v rieseni beznych problemov - toto vsetko najde clovek hlavne v tych diskusiach. preto si myslim, ze by bolo skoda, keby toto forum na tejto stranke zaniklo, alebo stratilo stavu. ja viem, ze vacsina z toho, co sa tu popise su len dristy a balast ( ved k tomu sam aktivne prispievam :-) ale to dokaze kazdy trochu inteligentny clovek odfiltrovat a najst si pre seba to, co ho zaujima.

Zalezi na tom, co povie Vlado.
24.08.2009 19:18