Diskusia

Choď na stranu 1Choď na stranu 412345Choď na stranu 6Choď na stranu 5
ariel56
Príspevkov: 2
ahojte vsetci,

prave sa idem tento tyzden pozriet na pozemok v Gattendorfe.....uz mate predstavu z akych materialov stavat ?
01.07.2013 16:05
patrik.toman
Príspevkov: 34
jasne, aj ked vsetko ma svoje pre a proti, ale viac je asi pre ako proti, ci naopak ;)
02.07.2013 15:48
patrik.toman
Príspevkov: 34
Cau Ariel,

no stavat sa daj aj z hliny a zevraj ma naj izolacne vlastnosti. Musis si zvolit co chces. Montovany dom je fajn v tom, ze ked ho budes o 20 rokov burat, potrebujes mensi traktor ako pri murovanom dome a preto je urcite z dlhodobej cost saving pozicie lepsi :),

ale nie nie, neblazni, skor ako sa rozhodnes, skus si zajst (kludne zaklop na dom) do montovaneho a murovaneho domu a uvidis.
Zaklad je vsak BUNGALOVVVVVV, ja som bol blb a stavbal som do vysky a zu by som nikdy taku blbost nespravil. Rozmyslam to zburat a postavit bungalov, hmmmm.
Urcite niet na to dat si veceru priamo v posteli a to sa ti v pripade poschodoveho domu urcite nebude chciet a tak zavidim kamosom, co si to mozu dopriat :)))))

iconariel56:
ahojte vsetci,

prave sa idem tento tyzden pozriet na pozemok v Gattendorfe.....uz mate predstavu z akych materialov stavat ?
02.07.2013 15:54
mazac
Príspevkov: 6
ahojte, zvaujeme s priatelkou kupu pozemku v Gattendorfe, byva uz tam niekto z Vas ? Dalo by sa pripadne s niekym z Vas stretnut a porozpravat osobne ?

Dakujem :)
Palo / kvasar27@gmail.com
12.06.2017 10:07

Choď na stranu 1Choď na stranu 412345Choď na stranu 6Choď na stranu 5