Diskusia

Choď na stranu 1Choď na stranu 112345Choď na stranu 3Choď na stranu 5
lillyE
Od: Wien
Príspevkov: 4507
icon"burgenlandman":
icon"lillyE":
iconCitovať:
iconCitovať:
iconCitovať:
iconCitovať:
:D pekne,aj nam sa pacilo.Uz aby sa zacalo stavat,neviem sa dockat :rolleyes:
Aj vy ste stavali,alebo ste kupovali hotovy dom?

my sme kupili stary dom, asi 50 r. dost velky a v ok stave. uz byvame rok, zatial sme ani nic neprerabali - bol rekonstruovany asi pred 10 rokmi. kupovali sme ho hlavne kvoli zahrade - ta sa nam fakt pacila. ak vas to zaujima a mate mejl, mozeme poslat fotku.

...no keby si napisal namiesto MY slovo JA,tak by to bolo pre mna celkom zaujimave,ale takto to stratilo smrnc :D

ale lily, ze by si sa nechala odradit takou prkotinou? sa mi nechce verit... :)

kde je vôla, tam je cesta lily... ;)

...ved to je na tom to najhorsie,ze vsetko sa da,len treba chciet :D
21.06.2009 23:32
burgenlandman
Príspevkov: 5649
icon"lillyE":
icon"burgenlandman":
iconCitovať:
iconCitovať:
iconCitovať:
iconCitovať:
iconCitovať:

my sme kupili stary dom, asi 50 r. dost velky a v ok stave. uz byvame rok, zatial sme ani nic neprerabali - bol rekonstruovany asi pred 10 rokmi. kupovali sme ho hlavne kvoli zahrade - ta sa nam fakt pacila. ak vas to zaujima a mate mejl, mozeme poslat fotku.

...no keby si napisal namiesto MY slovo JA,tak by to bolo pre mna celkom zaujimave,ale takto to stratilo smrnc :D

...ved to je na tom to najhorsie,ze vsetko sa da,len treba chciet :D

prave ze to je na tom to najlepsie :D
Doktori mi povedali, ze maximalne 1 pohar vina denne. Dokazem s tym zit...
21.06.2009 23:43
lillyE
Od: Wien
Príspevkov: 4507
prave ze to je na tom to najlepsie :D[/quote]

...no comment :D (nech nevyzeram blbo)
21.06.2009 23:48
patrik.toman
Príspevkov: 34
Ahojte, Gattendorf asi kazdy obchadza, kedze sa to tu rozbehlo s Prellenom? Preco prave Prellen? My sme zvazovali tiez, ale nejako neboli vone pozemky? a co sa tyka napojenia na VLAK/BUS nic moc. Preco taky naval do Prellenu???

iconCitovať:
iconCitovať:
iconCitovať:
iconCitovať:
iconCitovať:
iconCitovať:

:D :D :D :D jaaaaaaaaaj,si ma prekukol
23.06.2009 20:16
patrik.toman
Ahojte. NEjako to tu nabehlo z Gattendorfu na Prellen. My sme tiez obehli aj Prellen ale akosi tam v tom case neboli ponuky. Tiez sme zvazovali napojenie na VLAK/BUS. Podla mna nic moc. Preco prave Prellen? Nieco na tom musi byt !!!
23.06.2009 20:19
krato76
Príspevkov: 381
iconCitovať:
Ahojte. NEjako to tu nabehlo z Gattendorfu na Prellen. My sme tiez obehli aj Prellen ale akosi tam v tom case neboli ponuky. Tiez sme zvazovali napojenie na VLAK/BUS. Podla mna nic moc. Preco prave Prellen? Nieco na tom musi byt !!!

no jasne ze je!!!v pripade mojej manzelky rozhodli blizke vinne pivnicky!!! :D
nam vyhovuje ze je to relativne blizko BA,tam mame robotu,je tam skolka,kupalisko,prazdne cesty a samozrejme pozemok aky sme zhruba hladali,aj co sa ceny tyka.navise,s pozemku mame vyhlad na kopec,co sa mne osobne velmi paci aj ked je to mozno blbost. :D nemam moc rad roviny.ten vlak a bus je mozno pre niekoho nevyhoda,ale mi sme toto neriesili.vsade chodime autom,pomaly aj na zachod :D
okrem toho je tam viac slov.rodin,tak sa hadam budeme mat aj s kym stretavat na grilovacky,alebo tak. ;)
23.06.2009 23:34
pepko
Príspevkov: 1
iconCitovať:
Ahojte. Kupujeme pozemok v Gattendorfe a hladame kontakty na "potencialnych buducich susedov". Ak teda planujete fungovat v Savas sused,kedy pôjdeme na ten miestny úrad?Tie podpisy si už povibavoval?Gattendorfe alebo v okoli, dajte veidet.
:) :)
01.07.2009 00:52
vanda
Príspevkov: 8
Ahojte. My zaciname stavat v Prellene tento stvrtok, 9.7. Tesime a vsetkym ostatnym, ktori zvazuju stavbu v Rakusku, drzime palce!
06.07.2009 12:18
krato76
iconCitovať:
Ahojte. My zaciname stavat v Prellene tento stvrtok, 9.7. Tesime a vsetkym ostatnym, ktori zvazuju stavbu v Rakusku, drzime palce!

ahoj.a kde v prellene stviate?
06.07.2009 14:02
vanda
Príspevkov: 8
iconCitovať:
iconCitovať:

ahoj. na kreuzerweg, co je zaciatok smerom od Edelstalu
17.07.2009 12:23
krato76
iconCitovať:
iconCitovať:
iconCitovať:

ahoj. na kreuzerweg, co je zaciatok smerom od Edelstalu

caf caf,tak tam vas je tiez viacej zo slovenska :D
mi sme presne na opacnom konci,smerom na vieden-akazienweg ;)
17.07.2009 21:50
patrik.toman
Ahojte. Nerozhodol sa niekto medzicasom stavat v Gattendorfe? My sme uspesne postavili zakladovu dosku a cakame ked zacneme tahat snetny tak si zaciatok septembra :)
19.08.2009 21:54
gasparovicova
Príspevkov: 5
iconpatrik.toman:
Ahojte. Nerozhodol sa niekto medzicasom stavat v Gattendorfe? My sme uspesne postavili zakladovu dosku a cakame ked zacneme tahat snetny tak si zaciatok septembra :)

A rozhodli ste sa pre montovany, alebo murovany dom... lebo my prave zvazujeme. tiez mame pozemok v gattendorfe, tak asi budeme susedia...
04.10.2009 21:31
gasparovicova
Príspevkov: 5
iconpatrik.toman:
Ahojte. Kupujeme pozemok v Gattendorfe a hladame kontakty na "potencialnych buducich susedov". Ak teda planujete fungovat v Gattendorfe alebo v okoli, dajte veidet.

Ahoj patrik, my sme tiez kupili pozemok v gattendorfe. takze budeme susedia. ak budes mat cas a chut, mohli by sme sa stretnut a vymenit si nejake info ohladom stavby domu? daj vediet, dik, lucia
08.10.2009 12:41
patrik.toman
ahoj, no super, zasa dalsi susedia.
preco nie, mozme pokecat, my uz fungujeme v Gattendorfe (zatial v prenajme) a dufame ze od februara byvame. Ak budes chciet pris pozriet a pokecat/pokukat, daj vediet na patrik.toman@email.cz, poslem ti telefon adohodneme sa.
zatial sa drz/drzte

patto
13.10.2009 19:49

Choď na stranu 1Choď na stranu 112345Choď na stranu 3Choď na stranu 5