Diskusia

icon
lotko
Príspevkov: 1
Zdravim a pozdravujem Slovenskych Osterreichov. Potreboval by som par rad, ako sa da dostat k praci masera v rakusku. Myslite, ze mam vyskusat agenturu, alebo nejake stranky masaznych salonov a ist sa pytat osobne? S pociatku by som asi dochadzal z Bratislavy, ale keby som si nasiel nieco stalejsie, asi by som si nasiel podnajom v AT. Keby ste o niecom vedeli, alebo aspon kontak na nejakeho spolahliveho sprostredkovatela, napiste mi pleas mail na taomasage@gmail.com. Budem Vam nesmierne vdacny (1 masaz zadarmo) :-)
14.08.2008 09:09
Rudiger
Príspevkov: 4180
iconporadca_at_sk:
iconlotko:
Zdravim a pozdravujem Slovenskych Osterreichov. Potreboval by som par rad, ako sa da dostat k praci masera v rakusku. Myslite, ze mam vyskusat agenturu, alebo nejake stranky masaznych salonov a ist sa pytat osobne? S pociatku by som asi dochadzal z Bratislavy, ale keby som si nasiel nieco stalejsie, asi by som si nasiel podnajom v AT. Keby ste o niecom vedeli, alebo aspon kontak na nejakeho spolahliveho sprostredkovatela, napiste mi pleas mail na taomasage@gmail.com. Budem Vam nesmierne vdacny (1 masaz zadarmo) :-)

Az na zdravotne centra physioterapeuten, pracuju drvivou väcsinou maseri ako subdodavatelia, teda na zivnost.

Boze milostivy - keby si aspon netaral :thumbdown:
PS: Mimochodom ty si zrejme podivny poradca - ja ti itez nieco poradim : ,,pisal si na prispevok datumovany 14.8.2008" :lol: :lol: :lol:
Šťastie spočíva v tom, že urobíš šťastnými ľudí, s ktorými žiješ.
21.05.2015 18:27
Vlado
Moderátor
Príspevkov: 1230
:thumbdown:

to je naozaj super

:-/
25.05.2015 20:04

icon