Diskusia

icon
InnovativeBetreuungshilfe
Príspevkov: 1
V mene firmy Innovative Betreuungshilfe by sme chceli upozornit ostatne prac. agentury, aby si dali pozor na opatrovatelku menom JANA DIANISKOVA, bydliskom HNUSTA. Jej velmi NEPROFESIONALNE a NESERIOZNE konanie Vam ako firme moze sposobit velke problemy, ktore sposobila nielen nam, ale i nasim klientom vdaka tomu, ze nam do poslednej chvile klamala ohladne nastupu, do poslednej chvile nas drzala v tom, ze v dany termin nastupi a nakoniec Vam posle par hodin pred dohodnutym nastupom sms, v ktorej sa Vam vysmeje v zmysle, ze Vam zabudla povedat, ze vlastne nenastupi a ze vam praje vela stastia pri hladani dalsich naivnych opatrovateliek. Podla nasho nazoru ma ta pani VELKE PSYCHICKE PROBLEMY, a je dobre sa zamysliet, ci ju zamestnate a budete niest nasledky za jej neseriozne jednanie. Prajeme vsetkym agenturam vela stastia pri vybere opatrovateliek. Za Innovative Betreuungshilfe Jana Pavliczek. Blizsie info na tel.067761390516 P:S: Budeme radi, ked sa ozvu i ostatne agentury, ktore maju podobny problem s nejakou opatrovatelkou. Nie je mozne, aby taketo pripady zostali bez sankcie !!!
[Naposledy editoval InnovativeBetreuungshilfe, 31.07.2017 22:27]
31.07.2017 22:07
heavy
Od: Leopoldstadt
Príspevkov: 24042
Zdierate tie opatrovatelky a este tu vrestis...
01.08.2017 11:43
janaka
Príspevkov: 5951
iconheavy:
Zdierate tie opatrovatelky a este tu vrestis...

ved to, z toho by kazda dostala velke psychicke problemy:-/
staci pozriet na nasho mirka, ake ma psychicke problemy zo zdierania kapitalistom:w00t:
01.08.2017 12:30
heavy
Od: Leopoldstadt
Príspevkov: 24042
ale, Mirko ma aj socialne citenie... ujme sa ten nezodpovednej slecny a zahdze ju stovkami starych inzeratov...:)
01.08.2017 20:41

icon