Diskusia

icon
Richárdek97
Príspevkov: 1
Pekný deň vám źelám všetkým..

som študent, teda práve končím gymnázium v Bratislave, kedže na vysokej škole začínam až niekedy v strede Septembra, prišlo mi na um, že by som za to dlhé voľno ktoré budem mať, išiel niekam do rakúska si nájsť nejakú robotku na dohodu, čiže brigádu.. mám 20 rokov, a mám sprachdiplom úrovne B1, i keď neviem či to niečo pomôže... moja nemčina je celkom v pohode, podľa mňa teda som schopný prežiť a čeliť živlom v nemecky hovoriacej krajine... no ale teraz k veci prečo pišem... potreboval by som poradiť kde niečo nájsť, kam písať, kde hladajú ludi, rozmýslal som nad nejakým obchodným reťazcom, lidl, spar, mercur alebo niečo také, alebo nejaká kurierská spoločnost ? viem že do "mekáča" zvyknú hladať ludí no mám s tým zlú skusenost zo slovenska, čiźe som si voči takýmto "fast foodom" vybudoval istú averziu, ktorá ma nepustí robiť do takejto "firmy" .. viete mi niečo odporučiť ? poprípade aké stránky mam sledovať ? každá odpoveď mi veľmi pomôže...

ak tu už takýto prispevok bol, dopredu sa ospravedlňujem, registroval som sa len pred nemalou chvíľou, a za každú odpoveď budem nesmierne vdačný
13.05.2017 21:16

icon