Diskusia

Choď na stranu 1Choď na stranu 2123Choď na stranu 4Choď na stranu 3
heavy
Od: Leopoldstadt
Príspevkov: 24024
iconkocur:

jasne - le penka je v nemilosti. zverejnila videa bestialnych zlocinov islamskeho statu a take nieco je v politcky korektnej europe neprijatelne... hlavna vec, ze materialov o zlocinoch nacistickeho nemecka su plne kniznice aj internet. takze le penku treba zlikvidovat a nejaky sposob sa uz najde...

Este ze mame Lepenku, inak by sme sa o tych zverstvach ani nedozvedeli. Nejako mi pripomina nasho slusneho politika Borisa, ktory robi to iste, len v zelenom. Sem tam si sice popletie zavrazdenu Svedku so zavrazdenym Thajcanom, to je ale malina, ludia zboznuju ten jeho pristup k pravde a odhalovaniu utajovanych skutocnosti.
Nakoniec, Lepenka nerobi nic ine, tiez len zdiela videjka z youtube s patricnym komentarom. Uz ju vidim, ako prezidentku, ktora cisti Francuzsko od moslimov. To Francuzsko, v ktorom ziju miliony moslimov vdaka francuzskym koloniam na severe Afriky. Ako vycisti take Marseille, v ktorom je 90% obyvatelstva nefrancuzske... ja sa pohodlne oprem a kuknem sa na to...:)
08.03.2017 18:41
kocur
Príspevkov: 6416
iconheavy:
iconkocur:

jasne - le penka je v nemilosti. zverejnila videa bestialnych zlocinov islamskeho statu a take nieco je v politcky korektnej europe neprijatelne... hlavna vec, ze materialov o zlocinoch nacistickeho nemecka su plne kniznice aj internet. takze le penku treba zlikvidovat a nejaky sposob sa uz najde...

Este ze mame Lepenku, inak by sme sa o tych zverstvach ani nedozvedeli. Nejako mi pripomina nasho slusneho politika Borisa, ktory robi to iste, len v zelenom. Sem tam si sice popletie zavrazdenu Svedku so zavrazdenym Thajcanom, to je ale malina, ludia zboznuju ten jeho pristup k pravde a odhalovaniu utajovanych skutocnosti.
Nakoniec, Lepenka nerobi nic ine, tiez len zdiela videjka z youtube s patricnym komentarom. Uz ju vidim, ako prezidentku, ktora cisti Francuzsko od moslimov. To Francuzsko, v ktorom ziju miliony moslimov vdaka francuzskym koloniam na severe Afriky. Ako vycisti take Marseille, v ktorom je 90% obyvatelstva nefrancuzske... ja sa pohodlne oprem a kuknem sa na to...:)

lepenka tie videa zverejnila len ako reakciu na to, ze ju obvnili ze je rovnaka ako islamskky stat. vobec sa jej necudujem - urobil by som to iste. z takej tuposti, ze by si myslela ze len ona ma pristup na youtube by som ju nepodozrieval.

co sa tyka boriska, s doverou sa obrat na mariku - na toho je tu ekspert ona... B) a ze si pletie svedov a thajcanov? no necuduj sa - nestiha, ma kopec roboty s korespondenciou na fejsbuku :lol: neveris? kukni dnesnu slovensku tlac... :lol:

no jasne ze nevycissti - to sa uz ani neda, ked vacsina tych musulmanov z tunisu, alziru a maroka ma zabozrutske pasy... ale o to ani nejde. skor aby trocha precistila vody od debilnej politickej korektnosti ktora uz niektorym europanom fakt zatemnuje mozgy. inac aby tu nevznikol falosny dojem - ja by som ju nevolil - od nacionalizmu a fasizmu ruky prec. ale to, ze su ludia ako ona uzitocni o tom nepochybujem. su rovnako uzitocni ako bulvarni novinari - vsetci ich neznasaju, ale oni sem tam naozaj nieco vypatraju a zverejnia a obcas dokonca zajdu tak daleko, ze pomenuju nejake veci pravym menom... B)
09.03.2017 19:22
heavy
Od: Leopoldstadt
Príspevkov: 24024
Verim, uz sa aj ku mne dostal prepis pokecu Borisa s tou neplnoletou slecnou... co na to Mirko? Nevies?
09.03.2017 19:59
kocur
iconheavy:
Verim, uz sa aj ku mne dostal prepis pokecu Borisa s tou neplnoletou slecnou... co na to Mirko? Nevies?

pravdepodobne zurivo prehladava alternativnu tlac a hlada clanok ktory to uvedie na pravu mieru a vysvetli, ze je to vsetko len ociernujuce nactiutrhanie za ktorym stoja zapredane menstrimove platky... B)
09.03.2017 20:08
janaka
Príspevkov: 5926
iconmarika2772:
iconkocur co:
s doverou sa obrat na mariku [/b]- na toho je tu ekspert ona... B) a ze si pletie svedov a thajcanov? no necuduj sa - nestiha, ma kopec roboty s korespondenciou na fejsbuku :lol: neveris? kukni dnesnu slovensku tlac... :lol:

no jasne ze nevycissti - to sa uz ani neda, ked vacsina tych musulmanov z tunisu, alziru a maroka ma zabozrutske pasy... ale o to ani nejde. skor aby trocha precistila vody od debilnej politickej korektnosti ktora uz niektorym europanom fakt zatemnuje mozgy. inac aby tu nevznikol falosny dojem - ja by som ju nevolil - od nacionalizmu a fasizmu ruky prec. ale to, ze su ludia ako ona uzitocni o tom nepochybujem. su rovnako uzitocni ako bulvarni novinari - vsetci ich neznasaju, ale oni sem tam naozaj nieco vypatraju a zverejnia a obcas dokonca zajdu tak daleko, ze pomenuju nejake veci pravym menom... B)

kocur Tebe hrabe už statočne načisto......Ty ekspert.....svedov a thajconov si pleties Ty, ked tvoja "sestra" uspáva vaše- tvoje 3 deti......nie že nestíham, len ma tvoje drísty na slovákoch nezaujímajú.......a ukáž mi tu moju dnešnú korenšpondenciu na FB čo sa týka slov. tlače.......a potom ja dám kontakt na tvoj FB.....s menom aj priezviskom....:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

to myslel borisa:-/ , ze si pletie svedov a thajcanov, aj ten fejsbuk;)
je to tu sama politika:blink:...aj mirko bledne zavistou:D
09.03.2017 22:20
marika2772
Príspevkov: 14776
iconjanaka:

nech myslel koho chcel, ale nech ma vynechá z tých jeho politických debát a nespomína moje meno........
a práve preto že je to tu samá politika, je to tu škoda niečo písať......
mirko asi pozametal nazvyš, tak je mimo....:D
09.03.2017 23:21
marika2772
Príspevkov: 14776
iconkocur [b:
co sa tyka boriska, s doverou sa obrat na mariku [/b]- na toho je tu ekspert ona... B) a ze si pletie svedov a thajcanov? no necuduj sa - nestiha, ma kopec roboty s korespondenciou na fejsbuku :lol: neveris? kukni dnesnu slovensku tlac... :lol:

kocur vynechaj ma z tvojich blbých komentárov.......Ty operový ekspert.....Ty a Boris čo sa vekovej kategorie žien týka, si podajte ruku......no holt, myslel si že má okolo 30-tky...len je tu malý rozdiel.....;)
a lepenovej neter je kus špatnej devy.....jej nechýbajú miery, ale všetko.....no proti gustu žiadny dišputát......
09.03.2017 23:37
kocur
iconjanaka:
iconmarika2772:
iconkocur co:
s doverou sa obrat na mariku [/b]- na toho je tu ekspert ona... B) a ze si pletie svedov a thajcanov? no necuduj sa - nestiha, ma kopec roboty s korespondenciou na fejsbuku :lol: neveris? kukni dnesnu slovensku tlac... :lol:

kocur Tebe hrabe už statočne načisto......Ty ekspert.....svedov a thajconov si pleties Ty, ked tvoja "sestra" uspáva vaše- tvoje 3 deti......nie že nestíham, len ma tvoje drísty na slovákoch nezaujímajú.......a ukáž mi tu moju dnešnú korenšpondenciu na FB čo sa týka slov. tlače.......a potom ja dám kontakt na tvoj FB.....s menom aj priezviskom....:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

ked s tebou neni rec, musime aspon politizovat... :)
10.03.2017 11:13
teri148
Príspevkov: 1
Dobry den prajem.Chcela by som sa informovat o zakladnej skole Linz a okolie ktora skola je najvyhodnejsia prte tretiačku zakladnej skoly ktora neovlada nemecky jazyk.Hladam pre dcerku skor skolu kde by boli aj slovaci a %cesi.Dakujem
18.03.2017 08:18

Choď na stranu 1Choď na stranu 2123Choď na stranu 4Choď na stranu 3