Diskusia

kocur
Príspevkov: 6416
to prehanas... zatial je iba pri stvrtom tusim... :lol:[/quote] Ved este Není všem dnúm konec :)[/quote]

myslis, ze este zabudne a nasledne vytvori dalsich 16? :w00t: to by sa ale malo niekde registrovat a archivovat pre dalsie generacie. lebo okrem tych nickov po nom ostanu uz iba jedny obnosene rucne site topanky z berlina a dvoje napodobeniny svajciarskych hodiniek... B)
05.01.2017 16:43
kocur
Príspevkov: 6416
a este zopar zviazanych rocnikov Zjem aj vlek - lenze to uz v tom case si nikto nebude pamatat, ze nieco take kedysi vychadzalo... ;)
05.01.2017 16:48
terezia13
Príspevkov: 1252
iconkocur:
a este zopar zviazanych rocnikov Zjem aj vlek - lenze to uz v tom case si nikto nebude pamatat, ze nieco take kedysi vychadzalo... ;)
. Buďme vďační ze len to,si predstav e by po ňom ostali nejaké deti ;-)
05.01.2017 17:07
heavy
Od: Leopoldstadt
Príspevkov: 24024
iconkarla23:
Dennikn a sme :) heavy ked toto citas to je na diagnozu:scared:

diagnoza bude, ked mu taky blbec ako Ty tlieska, lebo spasitel Eliot tie vycitky, ze pise bludy, este nevyvratil, je ako vos pod chrastou... tlieskaj dalej...
05.01.2017 18:44
karla23
Príspevkov: 1295
Karolko vies co je zaujimave?ze ten menstrim ktoremu ty tak veris straca vsade na sile a ludia v snahe dozvediet sa pravdu prechadzaju na alternativu...mi ti radi prenechame cely menstrim:)
05.01.2017 22:21
heavy
Od: Leopoldstadt
Príspevkov: 24024
iconkarla23:
Karolko vies co je zaujimave?ze ten menstrim ktoremu ty tak veris straca vsade na sile a ludia v snahe dozvediet sa pravdu prechadzaju na alternativu...mi ti radi prenechame cely menstrim:)

urcite mas poruke aj nejake statistiky... ako Ty hovoris, statistiky nepustia... skutocnost je taka, ze vas dementov je mala hrstka, staci ist pozriet na tie vase demonstracie proti NATO... bakalar, stara Blazova, Pirosik a to je tak vsetko... tak dokopy 10 ludi... to je ten Tvoj menstrim...
05.01.2017 22:38
karla23
Inac info...vymena nazorov fajn...natocil sa novy diel...ako basnici cakaju na zazrak....videl som ho...pecka...a tam vidim ako som zostarol...a vlastne mi vsetci....;)
05.01.2017 22:53
karla23
heavy darmo stebou sa neda rozpravat...keby si napr vypocujes informacnu vojnu....a potovnas to stym co hovori menstrim...ale ty tvrdis ze alternativa klame...ta naopak ze menstrim klame...treba citat obidva a potovnat to ;)
05.01.2017 22:55