Diskusia

karla23
Príspevkov: 1304
Dobrokvet .chyt radsej do ruky ruzenec a modli sa...tent zivot prebehne tak rychle ako dnesny den a posmrti aj ty aj dalsi neveriaci budu stat na bozom sude...byt hrdinom sa v tychto veciach nevyplaca.
10.12.2020 11:15
karla23
Vyzva pre veriacich....iste ste sa dopoculi otom co sa deje vo Viedni..13r dievca zdrogovane viac krat znasilnene afganskymi utecencami...a zavrazdene...preto by som chcel vyzvat vsetkych veriach aby ste sa modlili sv RUZENEC K SV PANNEJ MARIE ZA OBRATENIE ZAPADNEHO SVETA OD BLUDOV a za jeho zachranu pred utecencami ..prosim pomozte Rakusku s ruzencom v ruke...este nieje nic stratene ...
04.07.2021 21:28
janaka
Príspevkov: 5969
amen:rolleyes:
04.07.2021 21:42
Vlado
Moderátor
Príspevkov: 1230
...Mirec a pozadie toho 13-ročneho dievcata si uz pocul?
04.07.2021 23:19
karla23
Vlado coto za bludy hovoris? to ze snim mala vztah je dovod aby ju viaceri nadrogovali znasilnili viac krat a zabili?,..to ci si za krestan..comu ty uz zacinas verit...:thumbdown: :thumbdown: :thumbdown:
05.07.2021 11:03
karla23
https://gloria.tv/share/2hBaSKSQZxtB3tYu3Yh4xozYQ

Dejiny Domu Rothschildovcov- Ak by moji synovia nechceli vojny, nebolo by žiadnych.”

Po prečítaní samotného článku by vás už podobné mediálne klamstvá nemali príliš prekvapiť. Už v deväťdesiatych rokoch 19. storočia si kúpili veľkú spravodajskú agentúru Reuters a kúpi ďalších agentúr (a samozrejme televízií, rádiových programov, vydavateľstiev atď) na seba nenechali dlho čakať. Dnes už prakticky neexistuje mienkotvorné médium, na ktoré by nemali vplyv.
05.07.2021 11:08
janaka
iconVlado:
...Mirec a pozadie toho 13-ročneho dievcata si uz pocul?

ja som to cele citala, ohladom tej rodiny...moj nazor je, ze bud ju mala matka priviaziat na retaz doma alebo potom uz neviem...:confused:
mne nasi nedovolili nikde prespat u nikoho, ani ked som mala 16, ale boli ine casy...brat chodil na cundre v 15 na vikendy, takze tak...
Otazka je, ako by to kazdy z nas riesil...kto si bez viny, hod prvy kamenom...
[Naposledy editoval janaka, 05.07.2021 13:31]
05.07.2021 12:49
2Jana2
Príspevkov: 493
To, ze dievca pochadzalo z takej, alebo onakej rodiny, nemoze byt polahcujucou okolnostou pre kriminalnikov a vrahov :confused: Keby robila aj prostitutku, nik nema pravo vrazdit !
05.07.2021 13:18
janaka
icon2Jana2:
To, ze dievca pochadzalo z takej, alebo onakej rodiny, nemoze byt polahcujucou okolnostou pre kriminalnikov a vrahov :confused: Keby robila aj prostitutku, nik nema pravo vrazdit !

:thumbup:
05.07.2021 13:32
janaka
iconkarla23:
Vlado coto za bludy hovoris? to ze snim mala vztah je dovod aby ju viaceri nadrogovali znasilnili viac krat a zabili?,..to ci si za krestan..comu ty uz zacinas verit...:thumbdown: :thumbdown: :thumbdown:

suhlas:thumbup:
05.07.2021 13:33
karla23
https://www.youtube.com/watch?v=reBpXg1i_Aw

Komplexný výklad hrozby s názvom Covid-19 – Peter Staněk

Toto si vsetci vypocujte ohladom covidu a ockovania.
05.07.2021 23:56
Vlado
Moderátor
Príspevkov: 1230
... ja som sa len cudoval, ze 13-rocne dievca ide do Viedne plavat a vobec rodine nechyba, ked celu noc nebola doma.
Teraz podali rodicia Anklage gegen die Republik.

To, ze vsetkych 4 mali uz dlho poslat domov je jasne. Len ked niekto pozeral ZIB2 - ked dostane taky chumaj Bescheid, ze nema pravo sa tu nachadzat, tak okrem toho, ze ti vtaci maju pravnu pomoc si podat odvolanie, tak nie je moznost to kontrolovat, ci ten clovek oddisiel... zisti sa to az ked ho niekto na ulici kontroluje, alebo ho zas zavru...
06.07.2021 13:55
janaka
iconVlado:
... ja som sa len cudoval, ze 13-rocne dievca ide do Viedne plavat a vobec rodine nechyba, ked celu noc nebola doma.
Teraz podali rodicia Anklage gegen die Republik.

To, ze vsetkych 4 mali uz dlho poslat domov je jasne. Len ked niekto pozeral ZIB2 - ked dostane taky chumaj Bescheid, ze nema pravo sa tu nachadzat, tak okrem toho, ze ti vtaci maju pravnu pomoc si podat odvolanie, tak nie je moznost to kontrolovat, ci ten clovek oddisiel... zisti sa to az ked ho niekto na ulici kontroluje, alebo ho zas zavru...

clanok v Krone: matka ju pustila do Viedne s 15-rocnou kamaratkou, dcere volala, kedy pride a ona ze o 22h. Lenze neprisla a kamoska uz bola doma, matka rano bola na policii, kedzedcera neprisla celu noc domov. Dievca bolo v puberte a vraj rebelka, matka na Wolfahrt pre jugendliche sa stazovala uz predtym na dceru, ze uteka z domu. Je lahke sudit, ale je aj pravda, ze mna napriklad drzali nakratko, a dceru nemam, takze...:-/
06.07.2021 20:01
karla23
Rakusko..same neda sa..nejde...mal by byt vyhosteny...ked...potom...cely zapad je zdegenerovany a zblbnuty...proste zapadna europa stratila pud sebazachovy a tu su vysledky...to ze dievca bolo neposlusne neznamena ze si takuto smrt zasluzila..a fagani z afganistanu mozu vrazdit dalej...ved ked ich rakusko vyhosti pojdu zas do Nemecka...;)
06.07.2021 23:30
janaka
dverami ich vyhodis, vratia sa oknom:confused: zaplatia prevadzacom, no problem:thumbdown:
07.07.2021 11:05