Diskusia

kocur
Príspevkov: 6416
iconheavy:
iconkarla23:
Janaka preco by mi to malo vadit?tebe nevadi ako menstrim balamuti ludi...?ako ludi klame?ako kazdeho kto nieje pro bruselsky a pro americky oznackuje za fasistu extremistu a podobne..ako kazdeho kto je aby narod mal kompetencie nie brusel hanobi spini....keby ti ti zapredanci bez charakteru vadili a nie rostat ktory s dalsimi vydava casopis zem a vek inac skvely casopis kde nexistuje reklama a ledva prezije...nevadia ti ti v mimovladkach a dalsi blbeckovia?tito keby ti vadili nie rostat ;)

A Tebe ako fakt nevadi, ako Ta Rostas vodi za nos? Ved on prave potrebuje takych dementov, ktori neveria oficialnej tlaci a preto im moze naservirovat hociaku kravinu, ti jeho citatelia nie su schopni rozlisovat... no a potom ide na exoticku dovolenku a ti jeho uzitocni idioti sa hadaju na internete...:w00t: :thumbup:
Ozaj, kedy si prisiel na to, ze ten "menstrim" balamuti ludi? Ta nejak osvietilo, alebo, narazil si si hlavou niekde do dopravnej znacky? Alebo, cital si u Rostasa zarucene pravdivy clanok o lieceni rakoviny medom, skodlivosti ockovania, ci Rostasovo fantazirovanie o spravodlivom svete, v ktorom budu vladnut blbci ako on a blbci ako si Ty zase utru hubu?
Reklamu nikto do jeho sraciek predat nechce, to bude ten dovod. Dokonca tie jeho sracky nechcu ani knihkupectva predavat. Ma tam ale inzeraty, aby mu ludia financne pomahali zaslanim nejakych drobnych na konto. Uz si mu poslal? Sam spasitel Rostas bol somrovat love na ruskej ambasade.
Tebe vadia mimovladky, Mirko? Aby si na ne nebol raz odklazany. Apropo, vedel si, ze ako mimovladka je deklarovany aj Rostasov casopis? A ako mimovladka je deklarovany aj ten Tvoj Slobodny vysierac? Aj ten si utiera hubu o nas system, ale, evricka z toho systemu su mu dobre, ze?
Ani neviem, preco Ti to tu vsetko pisem, aj tak si sprosty, az to v riti picha. Taky obycajny luzer, revolucionar z teplej mnichovskej obyvacky, ktory zostane vecnym blbom...

sakra, ale si sa rozsupol :scared: tvrdy rezen, alebo teple pivo? B)
04.01.2017 17:36
heavy
Od: Leopoldstadt
Príspevkov: 24042
iconjanaka:
iconkarla23:
Janaka spravne...konsum neuznavam.....skor duchovno ma zaujima...:)

a to ti nevadi ze rostas chodi na exotikus dovolenky???:-/

nie, nevadi mu to, on mu potom Rostas tie duchovne sracky na ktore prisiel pri huleni marisky popise v casopise a Mirecek stecie...:w00t:
04.01.2017 17:38
heavy
Od: Leopoldstadt
Príspevkov: 24042
iconkocur:

sakra, ale si sa rozsupol :scared: tvrdy rezen, alebo teple pivo? B)

nasraty som, vietor mi potocil antenou a budem to musiet ist napravit...:w00t:
04.01.2017 17:39
kocur
Príspevkov: 6416
iconheavy:
iconjanaka:
iconkarla23:
Janaka spravne...konsum neuznavam.....skor duchovno ma zaujima...:)

a to ti nevadi ze rostas chodi na exotikus dovolenky???:-/

nie, nevadi mu to, on mu potom Rostas tie duchovne sracky na ktore prisiel pri huleni marisky popise v casopise a Mirecek stecie...:w00t:

no a? ruku na srdce - keby si mal fantaziu, charizmu, gule a flexichrbticu na to aby si zil z tuposti druhych, neurobil by si to? B) sak co je lepsie - hulit ganju niekde pod palmou, ruku medzi hladkymi stehnami cokoladovej krasavice, vedla seba pohar margarity a ucet ti zaplatia blbeckovia z internetu... :D
04.01.2017 17:41
karla23
Príspevkov: 1304
Kocur ved menstrim zije z ludi ako ty a heavy ktorych klame no takych ludi uz tuez vela nieje haha och citatelnost na bode mrazu melie z posledneho fesaci tak sup pred markizu z takych blbeckov v menstrime maju radost
04.01.2017 21:00
karla23
Podajte nam heavy spravu ako to vidi menstrim z rusakmi :lol:
04.01.2017 21:01
karla23
Heavy minule nemci aj slovaci v hlasovani dali podstatne viac hlasov putinovi pri otazke komu veria vysvetli mi ako je to mozne ze neveria anericanom aj ked menstrim ktory podla teba nam hovori pravdu sasnazi ludi presvedcit o opaku som same ucho Karol:rolleyes:
04.01.2017 21:32
karla23
Heavy tvrdis ze budeme potrebovat mimovladky...potom preco su mimovladky v usa v rusku a v izraely zakazane?zeby zamerne sa snazili moralne cez liberalne keaviny rozvracat spolocnost na cudziu objednavku od roznych financnych filantropov?;)
04.01.2017 21:37
karla23
Heavy ano martinus znemoznil zem a vek predavat cez ich nakladatelstvo...spominas co robil rezim ked si emigroval z ceskoskolovenska?to iste co dnesny rezzm kazdemu zneprijemnuje zivot kto nesuhlasi s menstrimom...za sociku pravda sme oblbovái ludi a dnes to iste...aj rostasovi a zem a vek sa snazi rezim zneprijemnit zivot ale ludia si najdi cesticky k alternativnemu spravodajstvu a pravde a ako vidime masineri menstrimu sa nedari...brexit..tramp...referendum v itali ukazuje ze ludia menstrimu ani politikom nevetia a najdu si ine informacie nez tie ktore sa im rezim snazi nanutit iste su ludia ako ty ktore bezhranicne veria menstrimu stym sa rata no je ich uz ovela menej nez pred 10r a viac :)
04.01.2017 21:42
karla23
:thumbup: Heavy zem a vek je mesacnik cize do roka mi pridr 12krat..tusim 2,30 pre predplatitelov s radostou to zaplatim..:thumbup: reklamu rostas odmietol nemecha si diktovat do toho slus heavy precitat si cele cislo a porovnaj to stym co pise menstrim

Ked mal debatu rostas a pseudointelektual havran nemusim ti vraviet ani ako dopadlo hlasovanie
04.01.2017 21:58
karla23
Heavy dnes slovenske alternativne spravodajstvo ponuka infovojnu potom radio slobodny vysielac a casopis zem s vek tak potom
Preco vy pseudodemokrati chcete ludom nanucovat co maju pocuvat ake maju nazory ked tvrdis ze si demokrat...preco nerespektujes rostasaa dalsich?
04.01.2017 22:03
janaka
Príspevkov: 5969
iconkarla23:
Heavy dnes slovenske alternativne spravodajstvo ponuka infovojnu potom radio slobodny vysielac a casopis zem s vek tak potom
Preco vy pseudodemokrati chcete ludom nanucovat co maju pocuvat ake maju nazory ked tvrdis ze si demokrat...preco nerespektujes rostasaa dalsich?

kua ale uz ma vazne seres:confused: kto tu koho nerespektuje?:blink: jediny kto sa tu snazi v jednom kuse nanucovat
ostatnym akehosi rostasa a slobodny vysierac apod., si ty:huh: heavy len reaguje na to co pises ty, ale nedava sem linky o "menstrime" do pozornosti stokrat denne ako ty, a ani som nikde necitala, ze by heavy alebo niekto iny tu na fore chcel "ludom nanucovat co maju pocuvat", ty pseudodemokrat:thumbdown:
04.01.2017 23:55
marika2772
Príspevkov: 14776
iconkarla23:
Marika ja som uz davno niekedy inde kde ani len netusis....len nechcem ti piviest infarkt ..tak ti otom radsej nepoviem....:)

no Ty si akurát v prdeli,,,,ked budeš tam kde ja, sa na ten svoj infarkt chystaj......
05.01.2017 04:15
karla23
https://www.youtube.com/watch?v=24oOVU9jiOU

Heavy trosku iny pohlad na svet ako ti masiruju mozog v menstrime...Kocur vypocuj si informacku vojnu....;)
05.01.2017 07:23
karla23
http://www.infovojna.sk/notoricki-klamari-z-mainstreamu-alternativne-media-hlasaju-nezmysly-rtvs-uz-desatrocia-robi-z-ludi-hlupakov-barlicku-na-odvadzanie-pozornosti-komu-verit-no-predsa-neomylnej-oficialnej-propagande
05.01.2017 07:25