Diskusia

Choď na stranu 1Choď na stranu 112Choď na stranu 3Choď na stranu 2
karla23
Príspevkov: 1304
https://www.manmagazin.sk/nemec-vyslovil-desive-proroctvo-o-tretej-svetovej-vojne-stava-sa-jeho-vizia-skutocnostou/

Irlmaierove proroctvo o tretej svetovej vojne
Ako už bolo spomenuté, Irlmaier predpovedal viacero vojen, infláciu, smartfóny a dokonca aj vlastnú smrť. Krátko pred ňou vyslovil tento Nemec desivé prorctvo, z ktorého behá mráz po chrbte aj po mnohých rokoch. Irlmaier údajne vo svojej poslednej vízii videl v budúcnosti ľudstva tretiu svetovú vojnu, ktorá sa začne na Blízkom východe atentátom na jedného z tamojších hlavných vodcov. Po tomto vražednom atentáte vzniknú na Blízkom východe vzbury, ktoré spôsobia presun národov z Blízkeho východu do Európy. Desivá predpoveď pokračuje vhodením bomby na zem, po ktorej bude nasledovať trojdňové zatmenie. Počas neho budú na zemskom povrchu zúriť prírodné katastrofy, dôjde k výpadku elektriny a z neba začne padať záhadný žltý prach, ktorý kontaminuje všetko, čoho sa dotkne a tým zahubí väčšinu života na zemi. Irlmaierovo proroctvo hovorí o tom, že juh Anglicka postihnú zničujúce záplavy, Paríž bude vypálený vlastnými obyvateľmi a Praha bude úplne zrovnaná so zemou. Od Prahy až po Pyrenejský poloostrov údajne zanikne všetko živé a krajiny medzi týmito bodmi sa zmenia na spustošenú púšť.
30.06.2021 15:46
karla23
Pitu som rad, ze Ta moje slova liecia a tesia :) :D
30.06.2021 15:47
karla23
dam si teraz tretiu kavu...smutny som ztoho ako vrazdia utecenci ludi v rakusku a inde....raz bude koniec tejto nepodarenej planete a zlu..;)
30.06.2021 15:48
kocur
Príspevkov: 6416
iconjanaka:
iconkarla23:
Ahoj Janaka aj v Mnichove je to to iste...brutal...a vecer take burky ze sa obavam ze pride tornado ako v Cesku...mam pocit ze biblicke apokalipticke predpovede sa pomaly naplnuju...tornado moze prijst vsade...:cry: :scared:

Mirko, precitaj si nieco o tornadach, ako vznikaju a hlavne kde (v centre Mnichova urcite ziadne tornado nevznikne, potrebuje priestor) a nestras apokalypsou:rolleyes:

Mylis sa Janaka. Minimalne jedno tornado uz v Mnichove je :)
30.06.2021 18:01
pitu47
Príspevkov: 11874
iconkocur:

:lol:
30.06.2021 21:07
pitu47
Príspevkov: 11874
iconkarla23:
Pitu som rad, ze Ta moje slova liecia a tesia :) :D
Mirko môj, aj ja som rád, že nás tu po dlhšom čase opäť spájaš ako to hlásali komunisti :lol:
"proletári všetkých krajín spojte sa !" :lol:
30.06.2021 21:12
karla23
Pitko som rad ked je dobre...len vydrzat..bude lepsie :D
30.06.2021 23:57
janaka
Príspevkov: 5969
iconkocur:
iconjanaka:
iconkarla23:
Ahoj Janaka aj v Mnichove je to to iste...brutal...a vecer take burky ze sa obavam ze pride tornado ako v Cesku...mam pocit ze biblicke apokalipticke predpovede sa pomaly naplnuju...tornado moze prijst vsade...:cry: :scared:

Mirko, precitaj si nieco o tornadach, ako vznikaju a hlavne kde (v centre Mnichova urcite ziadne tornado nevznikne, potrebuje priestor) a nestras apokalypsou:rolleyes:

vidim, ze aj kocurika osviezilo tornado v podobe nasho mirka:D
01.07.2021 14:21
karla23
https://www.karriere.at/jobs/5840775?utm_source=ams&utm_campaign=allejobsams

Cirkev vo Viedni hlada iteckara...pokial viem tak zamestnanci cirkvi bank a haushalt v Rakusku maju 15 platov do roka.
01.07.2021 15:44
kocur
Príspevkov: 6416
iconkarla23:
https://www.karriere.at/jobs/5840775?utm_source=ams&utm_campaign=allejobsams

Cirkev vo Viedni hlada iteckara...pokial viem tak zamestnanci cirkvi bank a haushalt v Rakusku maju 15 platov do roka.

Hadam sa len Mirko nechces vydavat za iteckara... :scared: :scared: :scared: Boh s viedenskou cirkvou... :cry:
02.07.2021 09:33

Choď na stranu 1Choď na stranu 112Choď na stranu 3Choď na stranu 2