Diskusia

Choď na stranu 1Choď na stranu 2123Choď na stranu 4Choď na stranu 3
janaka
Príspevkov: 5969
vdaka, Pitko, ale Mirko ma len Teba rad, on neznasa zeny (ja neznasam muzov podla neho:lol: ), cize od teba by to prijal , aj ked nie som si ista:blink:
01.07.2020 21:25
pitu47
Príspevkov: 11874
:) Janake, ja si tiež nie som celkom istý, či ma má mirko rád :O on má asi rád len seba ;)
01.07.2020 22:35
2Jana2
Príspevkov: 493
iconkarla23:
pitu47 cize ty tvrdis ze Vieden co sa mentality je priatelska? ci sam vies ze to nieje pravda ale kdeze mas rakusky pas...tak chces to kryt...ci sa sa Ty nikdy nstretol vo Viedni stym ze boli k tebe nepriatelsky naladeny?

:D Pitko, myslim, ze som uz blizko tvojho stadia:lol: Tak ty si takyto pokrytec:O
02.07.2020 08:46
terezia13
Príspevkov: 1256
iconVlado:
Medzi SK/AT: akoby COVID19 nebol...

Ale Wien - Bratislava pendlovanie nefungovalo, môj muž sa tri mesiace nedostal do Ba do roboty
26.07.2020 19:59
terezia13
iconkarla23:
Orban s Poliakmi sa len smiat mozu nad hlupostou zapadu ;)

Ale že ty si dostal na západe šancu je ok, píšeš samé hlúposti, ja žijem vo Viedni 5 rokov, za ten čas som dostala od mesta Viedeň byt, novostavbu, Waff mi zaplatil kurzy nemčiny, skúšky, v robote som odrobila dva roky ako HH, potom má poslali na Ausbildung , celu ročnú školu mi zaplatili a teraz sa vraciam naspäť do roboty, Viedeň je nádherne miesto na život, je tu nespočetne veľa možnosti kultúrne sa vyžiť a o mesiac má čaká na magistráte svadba, dokonca Pitko bude na svadbe :love:
26.07.2020 20:17
Vlado
Moderátor
Príspevkov: 1230
gratulujem!!!!

:thumbup:
26.07.2020 22:02
pitu47
iconterezia13:
iconkarla23:

Ale že ty si dostal na západe šancu je ok, píšeš samé hlúposti, ja žijem vo Viedni 5 rokov, za ten čas som dostala od mesta Viedeň byt, novostavbu, Waff mi zaplatil kurzy nemčiny, skúšky, v robote som odrobila dva roky ako HH, potom má poslali na Ausbildung , celu ročnú školu mi zaplatili a teraz sa vraciam naspäť do roboty, Viedeň je nádherne miesto na život, je tu nespočetne veľa možnosti kultúrne sa vyžiť a o mesiac má čaká na magistráte svadba, dokonca Pitko bude na svadbe :love:
terka, taku bleskovu karieru, aku si tu zrobila, mirko nezvladne ani za 150 rokov, ale, co sa svadby tyka, nie som pre teba trochu stary :confused: ;)
26.07.2020 23:25
terezia13
iconpitu47:
iconterezia13:
iconkarla23:

terka, taku bleskovu karieru, aku si tu zrobila, mirko nezvladne ani za 150 rokov, ale, co sa svadby tyka, nie som pre teba trochu stary :confused: ;)

Keď ja ne som stará na vydaj, tak ty ako hosť si v pohode. :-)
27.07.2020 10:02
terezia13
iconVlado:
gratulujem!!!!

:thumbup:

Ďakujem. :)
27.07.2020 10:03
pitu47
iconterezia13:

Keď ja ne som stará na vydaj, tak ty ako hosť si v pohode. :-)
mi odľahlo :love: už som si myslel, že sa zase musím oženiť ;) otec hovorí synovi, že ožeň sa..... a syn sa ohnal :)
27.07.2020 20:34

Choď na stranu 1Choď na stranu 2123Choď na stranu 4Choď na stranu 3