Diskusia

Choď na stranu 1Choď na stranu 2123Choď na stranu 4Choď na stranu 3
heavy
Od: Leopoldstadt
Príspevkov: 24042
iconpitu47:
iconkarla23:
Heavy Heavy.......ale mas aj Ty v tom pravdu ze v Rusku zomrelo vela nevinnych ludi za Stalina....zial je to smutne co sa tam robilo.

mirko nam ochorel :w00t: dal Heavymu za pravdu :O

pozor, to bude nejaká finta....:w00t:
10.07.2019 11:08
karla23
Príspevkov: 1304
Karci laska kde sa tulas? na svet ta nevidno...:cry:
12.07.2019 11:38
pitu47
Príspevkov: 11874
zeby dúha nad mirkom ??? Heavy, asi si mal pravdu :lol:
12.07.2019 20:56
heavy
Mirko asi prebehol k LGTB... to alternativnu scenu nepotesi :w00t:
13.07.2019 21:18
karla23
Heavy s takymito chorymi ludmi ma nespajaj...hnus co sa dnes propaguje.:cry:
14.07.2019 08:24
janaka
Príspevkov: 5969
iconheavy:
Ocuj, janaka, Ty si taka zbehnuta, nevies, kde sa da kupit vo Viedni trdelnik? Raz som ho videl predavat nejakych Madarov na Naschmarkte, nedavno som sa tam zatulal, ale, uz som ich nevymakol. Co?

ja som si ho kupila na vianocnom trhu pri rathausi, ale neviem o tom, ze by aj na naschmarkte predavali:-/
inak, nebol zly, ale mne slovensky chuti viac;) (to vies, som Patriot-ka ako mirko:rolleyes: )
14.07.2019 22:11
janaka
iconkarla23:
Heavy s takymito chorymi ludmi ma nespajaj...hnus co sa dnes propaguje.:cry:

kazdy je svojim sposobom chory (pre tych druhych);)
ty si chory pre LGBT, kazdy ma svoju pravdu;) /Pozor, ja nie som LGBT, mne su uplne egal:P
14.07.2019 22:17
karla23
Janaka ciastocne mas pravdu....kazdy mame svoju diagnozu..to beriem...ale to co dnes propaguje LGTI je chore...rusi sa mozu len smiat ako zapad upada...

https://www.youtube.com/watch?v=pkI6KEOm4uc

tu mozte pozriet dokument o zapade a amerike co natocili Rusi....najsmutnejsie natom dokumente je ze hovori pravdu o upadku zapadu....:cry:
Včera 10:07
karla23
Heavy ceska restauracia Powidl uz nefunguje...:blink:
Včera 10:08
heavy
iconjanaka:
iconheavy:
Ocuj, janaka, Ty si taka zbehnuta, nevies, kde sa da kupit vo Viedni trdelnik? Raz som ho videl predavat nejakych Madarov na Naschmarkte, nedavno som sa tam zatulal, ale, uz som ich nevymakol. Co?

ja som si ho kupila na vianocnom trhu pri rathausi, ale neviem o tom, ze by aj na naschmarkte predavali:-/
inak, nebol zly, ale mne slovensky chuti viac;) (to vies, som Patriot-ka ako mirko:rolleyes: )

Tak potom nic... :cry: Inak, vedela si, ze trdelnik je povodom original madarsky? Nas je udajne trosku tuhsi, nie je taky nafukany, ako ten madarsky...
Včera 20:53
heavy
iconkarla23:
Janaka ciastocne mas pravdu....kazdy mame svoju diagnozu..to beriem...ale to co dnes propaguje LGTI je chore...rusi sa mozu len smiat ako zapad upada...

tu mozte pozriet dokument o zapade a amerike co natocili Rusi....najsmutnejsie natom dokumente je ze hovori pravdu o upadku zapadu....:cry:

Och, kua... ruske vídejko na youtube, o upadku Zapadu... tak to urcite bude PRAUDA :w00t: :thumbup: este smutnejsie ale je, ze taki dementi ako Ty, tomu veria... Zapad furt upada a Rus nie a nie ho dobehnut, desatrocia sa vala v tych svojich srackach a jediny vyvozny artikel je ropa a plyn... bravo, pripime si na rozkvet Ruska... :w00t: A ze Ta hanba nefackuje, za toho otca z toho upadajuce Zapadu neodides do toho ruskeho raja...
Včera 20:58
janaka
iconheavy:
iconkarla23:

Och, kua... ruske vídejko na youtube, o upadku Zapadu... tak to urcite bude PRAUDA :w00t: :thumbup: este smutnejsie ale je, ze taki dementi ako Ty, tomu veria... Zapad furt upada a Rus nie a nie ho dobehnut, desatrocia sa vala v tych svojich srackach a jediny vyvozny artikel je ropa a plyn... bravo, pripime si na rozkvet Ruska... :w00t: A ze Ta hanba nefackuje, za toho otca z toho upadajuce Zapadu neodides do toho ruskeho raja...

ale kdeze do ruska, to nie je ziadny socialny stat, ako deutschland:huh: :rolleyes: mirko je rad tam, kde je:P
Včera 21:18
janaka
iconkarla23:
Janaka ciastocne mas pravdu....kazdy mame svoju diagnozu..to beriem...ale to co dnes propaguje LGTI je chore...rusi sa mozu len smiat ako zapad upada…
neviem o tom, ze by som mala nejaku diagnozu, co sa tyka LGBTI ci ako je to presne, mne oni nevadia, pokial by ma nechaju na pokoji, tak ako ja ich a co robia v sukromi, ma nezaujima, to je ich vec:|
Včera 21:23
janaka
iconheavy:
iconjanaka:
iconheavy:

Tak potom nic... :cry: Inak, vedela si, ze trdelnik je povodom original madarsky? Nas je udajne trosku tuhsi, nie je taky nafukany, ako ten madarsky...

mne prave ten z vianocneho trhu pripadal tuhy, tak asi bol madarsky:-// a posypany skoricovym cukrom/
ale ja si pamätam, ze pred tescom v petrzalke predavali skalicky trdelnik a ten bol mäkky (posypany praskovym cukrom)
neplac, vianoce su tu ani sa nenazdas:D alebo das spaziergang po naschmarkte;)
Včera 21:31

Choď na stranu 1Choď na stranu 2123Choď na stranu 4Choď na stranu 3