Diskusia

Choď na stranu 1Choď na stranu 31234Choď na stranu 5Choď na stranu 4
janaka
Príspevkov: 5969
iconkarla23:
Janaka cize mi sa mame dozvediet o takychto tragickych udalostiach z youtube? :confused: :confused: :confused:

Mas to dobre pomylene...a co sa zatajilo...sup stym...sme same ucho....

neviem ako vi:D ale my cize ja nemam sk programy, takze to mam na youtube, tlacovky atd.
zatajil ze preco to decko muselo byt odtransportovane vrtulnikom, to uz kotleba nepovedal, ale to da rozum, ze ciganca bolo zranene, ci?:(
to co sa stalo v tom vlaku, je samozrejme tiez svinstvo, to nepopieram, aj ze zbili toho dochodcu:confused:
a este mi povedz, preco kotlebovci upozornuju vylucne len na taketo dramy, ale ked zavrazdili novinara, tak ticho po pesine, ze?:blink:
06.04.2018 18:18
karla23
Príspevkov: 1304
Janaka problem je ze na sk ak robia kriminalitu romovia sa to zamerne zatajuje a obetiam sa neposkytne adekvatna pomoc....dufam ze je ti aspon trosku luto tych obeti ktore su dobite a lezia v nemocnici. ;) a otom ze sa to v menstrime ani neobjavi ani nevravim...:blink:
06.04.2018 19:11
karla23
Janaka preco by sa mal k smrti novinara vyjadrovat ked otom podali spravu menstream plus alternativa?
06.04.2018 19:25
janaka
iconkarla23:
Janaka preco by sa mal k smrti novinara vyjadrovat ked otom podali spravu menstream plus alternativa?

dtto: mirko, a preco vy sa mal k tragickej udalosti kde zbili dochodcu cigani vyjadrovat mainstream, ked o tom podali spravu kotlebovci?:P
06.04.2018 23:09
Rudiger
Príspevkov: 4180
iconjanaka:
iconkarla23:

dtto: mirko, a preco vy sa mal k tragickej udalosti kde zbili dochodcu cigani vyjadrovat mainstream, ked o tom podali spravu kotlebovci?:P

:lol: :lol: :lol: Boze zena - kontroluj sa trocha (ironia) :lol: :lol: :lol: ty mas fakt to svedomie klast odbornikovi na menstr... taketo otazky :confused: :confused: :confused: To fakt nemas v sebe ani stipku ucty k tomuto neochvejnemu bojovnikovi :confused: :O
Šťastie spočíva v tom, že urobíš šťastnými ľudí, s ktorými žiješ.
07.04.2018 09:44
janaka
iconRudiger:
iconjanaka:
iconkarla23:

:lol: :lol: :lol: Boze zena - kontroluj sa trocha (ironia) :lol: :lol: :lol: ty mas fakt to svedomie klast odbornikovi na menstr... taketo otazky :confused: :confused: :confused: To fakt nemas v sebe ani stipku ucty k tomuto neochvejnemu bojovnikovi :confused: :O

dala som tomu perpetuu debile taku istu otazku, ale v opacnom zmysle; ale ako vidno ON je rezistentny voci AKYMKOLVEK otazkam: moja chyba, som nepoucitelna...:rolleyes:
neodpovedal a neodpovie:confused:
07.04.2018 19:34
heavy
Od: Leopoldstadt
Príspevkov: 24042
iconkarla23:
Janaka problem je ze na sk ak robia kriminalitu romovia sa to zamerne zatajuje a obetiam sa neposkytne adekvatna pomoc....dufam ze je ti aspon trosku luto tych obeti ktore su dobite a lezia v nemocnici. ;) a otom ze sa to v menstrime ani neobjavi ani nevravim...:blink:

Co zase trepes za chujoviny? Ty narodne orientovany nahluply dement citajuci Rostasa, Slobodny vysierac, infovojnu, Hlavne sracky, Aeronet, Blahu, Harabina a naposledy ako som si vsimol, toho bigotneho dementa Kuffu... Mimochodom, to je taky tupec, az to v riti picha, dnes zajebal, ze zena sa smie starat o svoje vlasy, alebo oblecenie, ale nie o svoju maternicu... cisty chuj...
13.06.2018 20:56
janaka
iconheavy:
iconkarla23:

Co zase trepes za chujoviny? Ty narodne orientovany nahluply dement citajuci Rostasa, Slobodny vysierac, infovojnu, Hlavne sracky, Aeronet, Blahu, Harabina a naposledy ako som si vsimol, toho bigotneho dementa Kuffu... Mimochodom, to je taky tupec, az to v riti picha, dnes zajebal, ze zena sa smie starat o svoje vlasy, alebo oblecenie, ale nie o svoju maternicu... cisty chuj...

no sak, to je vlastne tragedia slov. naroda, ze taki dementi ako je mirko, klikaju do zblbnutia na harabinovcov, meciarovcov, rostasa apod. a oni z toho ziju a dari sa im (vdaka tupcom):scared:
14.06.2018 08:58
karla23
heavy akosi casto ta picha v riti hehe...poskrab sa pripadne si kup masticku v lekarni :)
14.06.2018 12:54
heavy
iconjanaka:

no sak, to je vlastne tragedia slov. naroda, ze taki dementi ako je mirko, klikaju do zblbnutia na harabinovcov, meciarovcov, rostasa apod. a oni z toho ziju a dari sa im (vdaka tupcom):scared:

Taky Rostas to ma dobre vymyslene, guru hodi nieco do casopisu, napriklad, ze sa rakovina da liecit odvarom z púpavy, prilozi tomu zarucene info o utajovani tejto spravy, Mirko si bezi kupit Zjem aj Vlek a guru Rostas potom za tieto peniaze ide na exoticku dovolenku, hehehe.
19.06.2018 10:10
janaka
iconheavy:
iconjanaka:

Taky Rostas to ma dobre vymyslene, guru hodi nieco do casopisu, napriklad, ze sa rakovina da liecit odvarom z púpavy, prilozi tomu zarucene info o utajovani tejto spravy, Mirko si bezi kupit Zjem aj Vlek a guru Rostas potom za tieto peniaze ide na exoticku dovolenku, hehehe.

to vies, na tupcoch sa da najviac nabalit:rolleyes:
20.06.2018 09:57
karla23
Neviem otom ze by Rostas napisal ze rakovina sa da liecit vyvarom z pupavy....jedno ale iste viem ze stava z cvikly mrvy jablka a viac ovocia zeleniny moze pomoct ludom s rakovinou....a obmedzenie masa a znizenie cukru v organizmu.....svieckova nieje vsetko heavy...vyskusaj si kupit cviklu v drogeri...a ochutnas nieco ine...mozes aj doma odstavit...:blink:
21.06.2018 09:56
heavy
iconkarla23:
Neviem otom ze by Rostas napisal ze rakovina sa da liecit vyvarom z pupavy....jedno ale iste viem ze stava z cvikly mrvy jablka a viac ovocia zeleniny moze pomoct ludom s rakovinou....a obmedzenie masa a znizenie cukru v organizmu.....svieckova nieje vsetko heavy...vyskusaj si kupit cviklu v drogeri...a ochutnas nieco ine...mozes aj doma odstavit...:blink:

Ked to iste vies, tak potom by si mohol, mne neznalemu veci, vysvetlit, v com im ako pomoze... jedine, ze by odvar z cvikle zabijal agresivne rakovinove bunky a jablokovy kompot ho pri tom podporoval... pako...
05.07.2018 18:58

Choď na stranu 1Choď na stranu 31234Choď na stranu 5Choď na stranu 4