Diskusia

icon
zuzanalapisakova
Príspevkov: 0
Dobrý deň, chcela by som sa opýtať či ma niekto skúsenosť s " Praktikum" v Rakúsku. Chcela by som si nájsť prácu niekde vo firme ale kedže nemám žiadnu prax tak ma nikam nezoberú.( Začarovaný kruh, prácu si nenájdem lebo nemám prax, prax nemám získať kde, kedže ma nikam bez praxe nezoberú:( :confused: ) Mam ukončenú VS v odbore manažment. Budem Vám povďačná za každé info. Ďakujem a prajem krásny deň :rolleyes:
PS: Trvalý pobyt mam v AT a aj tu pracujem.
13.02.2018 12:53
annaw
Príspevkov: 2
Ahoj.
U nás vo firme bola taká možnosť avšak neviem ako to je teraz. Skús pozrieť stránku LKW WALTER vo Wr. Neudorfe.
14.02.2018 15:33
Rudiger
Príspevkov: 4180
iconzuzanalapisakova:
Dobrý deň, chcela by som sa opýtať či ma niekto skúsenosť s " Praktikum" v Rakúsku. Chcela by som si nájsť prácu niekde vo firme ale kedže nemám žiadnu prax tak ma nikam nezoberú.( Začarovaný kruh, prácu si nenájdem lebo nemám prax, prax nemám získať kde, kedže ma nikam bez praxe nezoberú:( :confused: ) Mam ukončenú VS v odbore manažment. Budem Vám povďačná za každé info. Ďakujem a prajem krásny deň :rolleyes:
PS: Trvalý pobyt mam v AT a aj tu pracujem.

No ja osobne by som na tvojom mieste zacal goooglovat : ,,arbeit praktikum"..... a mas ponuk ako maku - uz sa len snazit a kontaktovat sama firmy. Chce to trpezlivost, ale ani tu v A nepadaju pecene holuby same od seba - vela zdaru :thumbup:
Šťastie spočíva v tom, že urobíš šťastnými ľudí, s ktorými žiješ.
19.02.2018 23:10

icon