Diskusia

icon
janborik
Príspevkov: 0
Zdravím všetkých,
Od augusta tohto roka som pracoval v Rakúsku cez agentúru. Teraz keďže ide zima, stavby sa zatvárajú. Pracovný pomer s rakúskou agentúrou mi trvá, lenže nemajú prácu a tak si chcem vybaviť príspevok v nezamestnaní do tých čias, kým zasa bude práca. Agentúra má centrálu vo Viedni, ale ja som bol v pobočke v Linzi.
Môže mi prosím niekto povedať: musím cestovať až do Linzu, alebo sa to dá vybaviť aj vo Viedni, a kde, a čo tam budem potrebovať?
Za prípadné vysvetlenie problematiky ďakujem.
Borik
07.12.2017 09:19
Vlado
Moderátor
Príspevkov: 1230
07.12.2017 09:31
karla23
Príspevkov: 1304
15-20r a pride tu zakladny prijem pre kazdeho...:D :D

zla sprava pre Karola....ale je to neodvratne ....:D :D :D
10.12.2017 07:33
karla23
budicek rostaci....ideme budovat krajsie trhove zajtrajsky....Vladko aj pre Teba to plati :D :D
10.12.2017 07:33
janaka
Príspevkov: 5969
iconkarla23:

ale ze by si poradil tomu janborikovi, to nie, ze?:-/ ty zakladny prijem:confused:
11.12.2017 13:06
heavy
Od: Leopoldstadt
Príspevkov: 24042
iconkarla23:

A dobra sprava pre Teba, Svajciari toto v referende zamietli. Ale, o tom ako znalec Svajciarska urcite vies... ci? Apropo, prefackaj sa, zakladny prijem pre darmozracov? Nasrat... Ty si tak duty, ze ani tie rozdiely nevidis...
20.02.2018 21:36
karla23
Karol ked by ktomu prislo co pride ze ludia budu dostavat zakladny prijem lebo ludi nahradzaju stroje pani kapitalisti maju stale malo a malo na celom svete a stroj nepyta nic tak sam sa prihlasis ked nebudes mat pracu na obecnom urade vo Viedni a poprosis o lopatu metlu a hrable bortvis a pojdes zametat parky a upratovat aby si sa od nudy nezblaznil....myslienka prijmu pre kazdeho je skvela...lebo potom ked ma clovek zaruceny prijem bude moc pre spolocnost robit to co chce ....kdeze uz peniaze na zivot od statu dostane:)
21.02.2018 07:38
karla23
heavy stejne euro dolar nema ziadnu hodnotu...ved to su papieriky ktore tlaci Brusel a niesu kryte zlatom...proste to su peniaze bez hodnoty...:)
21.02.2018 07:39
karla23
dal som si kliky teraz...to su super pocity...nadhera....ako sa musia citit sportovci ktori vrcholovo sport robia...:love:
21.02.2018 07:41
karla23
https://plus7dni.pluska.sk/Rozhovory/Pod-papucou

skvely rozhovor :thumbup:
21.02.2018 07:53
karla23
Nikto nechce robiť fyzickú robotu, každý chce byť len v kancelárii veľký bos s dobrou kravatou, chodiť na párty a piť. No ja sa vás pýtam - žili títo ľudia niekedy vo Švajčiarsku, kde majú niektorí na obed jeden párok? Som dôchodca, nemôžem si dovoliť ísť s manželkou a vnúčatami na dovolenku, lebo mi to bude chýbať. A naozaj sa máme horšie, keď sú plné obchody? Kedysi som stál v rade na banány, teraz stojím v rade na kasu.
21.02.2018 07:54
karla23
Ako skončili vaši starí spoluhráči?
Mnohí veľmi smutne. Rudolf Tajcnár, kedysi jeden z najlepších obrancov v Európe a jeden z prvých Slovákov v NHL, odišiel z tohto sveta za ťažkých okolností. Pred smrťou mu chýbali peniaze, nemal z čoho žiť. Dučaj aj Jojo Stano zomreli ako bezdomovci. Grandtnerova rodina nemala pomaly ani na jeho pohreb. Aj ďalší hráči žili na sklonku života z ruky do huby. Je to tragédia, že za službu v reprezentácii máme také nízke dôchodky, že nie sme ani na úrovni dobre kvalifikovaného robotníka.

:cry: :cry: :cry: hracom ktori reprezentovali krajinu sa nepomohlo....:thumbdown: :thumbdown: :thumbdown:
21.02.2018 07:58
karla23
Ale nie, Božka to dirigovala s prehľadom. Nie je žiadne tajomstvo, že v Garmisch-Partenkirchene som si našiel priateľku, nemeckú princeznú, a potom som sa rozviedol s prvou manželkou. Pravú princeznú, jej otec bol šľachtic, generál pri Stalingrade. Tá mi tam narobila škandály, každú 
chvíľu sme boli v Bilde na prvej strane.

To je macher :D :D
21.02.2018 08:00

icon