Diskusia

janaka
Príspevkov: 5964
iconVlado:
samozrejme, ze sa vela zmenilo. Ale chodim vela po Europe, ale Vieden je este stale jedno z miest, kde clovek moze aj cez stred mesta sa prejst bez toho aby musel mat ruku na "Pfeffer-Spray" ...

ja ani pfefferspray nemam:-/ ;)
09.10.2017 11:13
janaka
Príspevkov: 5964
iconterezia13:
iconIngrid435:
Ahojte,

mohla by som niekoho poprosiť o odpoveď ohľadom prisťahovalcov vo Viedni? Sú dostupné informácie ohľadom obťažovania žien a ohľadom celkovej zníženej bezpečnosti v Rakúsku.

Viete mi prosím odpovedať niekto ako to v skutočnosti vo Viedni je a v ktorých oblastiach títo ľudia bývajú?

Ďakujem pekne
Ingrid.

Milá Ingrid

Myslim, že ked si oblečieš niečo vyzývavé a postaviš sa na nejaky roh akehokolvek bezirku tak uspech mas zaruceny,nepisala si ktorych pristahovalcov myslis,ale podla mna v tomto budu vsetci dobrí,hoci bohužial nemam skusenosti a možem sa myliť, na tejto stranke ti asi nikto neporadi, radšej sa obrať na Modry konik tamto maju určite viac skusenosti a daju ti odbornejšiu radu.

ahoj terka;)
ale vies, aj ja aj ty aj skoro vsetci co tu pisu su pristahovalciB)
09.10.2017 11:19
Rudiger
Príspevkov: 4178
Myslim, ze ju zaujimaju hlavne ti pristahovalci, co si buchaju 5x denne hlavu o podlahu a myslia si, ako si to vdaka ich neodolatelnemu sarmu kazda zena pri znasilnovani uziva :sneaky:
Šťastie spočíva v tom, že urobíš šťastnými ľudí, s ktorými žiješ.
09.10.2017 13:35