Diskusia

pitu47
Príspevkov: 11874
si sa rozpisala, janake, len si sa ingrid neopytala, ze naco to potrebuje. Mozno len chce poslat mirkovi informacie " z 1.ruky " ;) alebo sa chce prestahovat do viedne ... Ja by som doporucil 1.bezirk
08.10.2017 21:38
Vlado
Moderátor
Príspevkov: 1230
samozrejme, ze sa vela zmenilo. Ale chodim vela po Europe, ale Vieden je este stale jedno z miest, kde clovek moze aj cez stred mesta sa prejst bez toho aby musel mat ruku na "Pfeffer-Spray" ...
08.10.2017 22:37
terezia13
Príspevkov: 1256
iconIngrid435:
Ahojte,

mohla by som niekoho poprosiť o odpoveď ohľadom prisťahovalcov vo Viedni? Sú dostupné informácie ohľadom obťažovania žien a ohľadom celkovej zníženej bezpečnosti v Rakúsku.

Viete mi prosím odpovedať niekto ako to v skutočnosti vo Viedni je a v ktorých oblastiach títo ľudia bývajú?

Ďakujem pekne
Ingrid.

Milá Ingrid

Myslim, že ked si oblečieš niečo vyzývavé a postaviš sa na nejaky roh akehokolvek bezirku tak uspech mas zaruceny,nepisala si ktorych pristahovalcov myslis,ale podla mna v tomto budu vsetci dobrí,hoci bohužial nemam skusenosti a možem sa myliť, na tejto stranke ti asi nikto neporadi, radšej sa obrať na Modry konik tamto maju určite viac skusenosti a daju ti odbornejšiu radu.
09.10.2017 07:59
janaka
Príspevkov: 5969
iconpitu47:
si sa rozpisala, janake, len si sa ingrid neopytala, ze naco to potrebuje. Mozno len chce poslat mirkovi informacie " z 1.ruky " ;) alebo sa chce prestahovat do viedne ... Ja by som doporucil 1.bezirk[[/b]/quote]
ja uz som taka "upisana"B)
1.bezirk je ale tiez multi-kulti, kazda rada je tu draha, drahy:love: :rolleyes:
este k mirkovi: asi emigroval zo "zapadniho nemecka" niekde kde nie su pristahovalci:w00t:
09.10.2017 11:12
janaka
iconVlado:
samozrejme, ze sa vela zmenilo. Ale chodim vela po Europe, ale Vieden je este stale jedno z miest, kde clovek moze aj cez stred mesta sa prejst bez toho aby musel mat ruku na "Pfeffer-Spray" ...

ja ani pfefferspray nemam:-/ ;)
09.10.2017 11:13
janaka
iconterezia13:
iconIngrid435:
Ahojte,

mohla by som niekoho poprosiť o odpoveď ohľadom prisťahovalcov vo Viedni? Sú dostupné informácie ohľadom obťažovania žien a ohľadom celkovej zníženej bezpečnosti v Rakúsku.

Viete mi prosím odpovedať niekto ako to v skutočnosti vo Viedni je a v ktorých oblastiach títo ľudia bývajú?

Ďakujem pekne
Ingrid.

Milá Ingrid

Myslim, že ked si oblečieš niečo vyzývavé a postaviš sa na nejaky roh akehokolvek bezirku tak uspech mas zaruceny,nepisala si ktorych pristahovalcov myslis,ale podla mna v tomto budu vsetci dobrí,hoci bohužial nemam skusenosti a možem sa myliť, na tejto stranke ti asi nikto neporadi, radšej sa obrať na Modry konik tamto maju určite viac skusenosti a daju ti odbornejšiu radu.

ahoj terka;)
ale vies, aj ja aj ty aj skoro vsetci co tu pisu su pristahovalciB)
09.10.2017 11:19
Rudiger
Príspevkov: 4180
Myslim, ze ju zaujimaju hlavne ti pristahovalci, co si buchaju 5x denne hlavu o podlahu a myslia si, ako si to vdaka ich neodolatelnemu sarmu kazda zena pri znasilnovani uziva :sneaky:
Šťastie spočíva v tom, že urobíš šťastnými ľudí, s ktorými žiješ.
09.10.2017 13:35
heavy
Od: Leopoldstadt
Príspevkov: 24042
iconRudiger:
Myslim, ze ju zaujimaju hlavne ti pristahovalci, co si buchaju 5x denne hlavu o podlahu a myslia si, ako si to vdaka ich neodolatelnemu sarmu kazda zena pri znasilnovani uziva :sneaky:

Ty budes cely zivot chuj...
07.11.2017 19:42
heavy
iconterezia13:

Milá Ingrid

Modry konik? To akoze fakt? Tam by mali vsetky tie matere pozatvarat a zobrat im deti...
07.11.2017 19:43
terezia13
Príspevkov: 1256
iconheavy:
iconterezia13:

Milá Ingrid

Modry konik? To akoze fakt? Tam by mali vsetky tie matere pozatvarat a zobrat im deti...
Prave preto som napisala Modry konik, tam su presne take blbe ako pani Ingrida
07.11.2017 21:02
heavy
iconterezia13:
Prave preto som napisala Modry konik, tam su presne take blbe ako pani Ingrida

Uz som sa zlakol, ze tam chodis na recepty na riedenie a pouzivanie SAVO... :)
25.11.2017 20:52