Diskusia

icon
Bimbo
Príspevkov: 1
Pozdravujem Slovákov, ktorí sa rozhodli bývať v Rakúsku a aktuálne stavajú, alebo si plánujú postaviť dom v Rakúsku.
Chcem všetkých upozorniť na elektrikára pána Borisa Pospíšila, jeho mail je borispospisil@gmail.com, mám aj telefónne číslo, ale je zbytočné, lebo je kontinuálne vypnutý.....

Pravdepodobne, keď na neho narazíte, zoberie od vás zálohu a viac sa neukáže. S týmto človekom ak vám môžem doporučiť radšej nespolupracujte. Je českej národnosti a žije vo Viedni. Oklamal a podviedol nielen mňa a ďalších minimálne štyroch. Nedá sa s ním telefonicky spojiť už druhý mesiac, reaguje len na e-maily, ale je to zbytočne, lebo stále len niečo sľúbi a nikdy nič nesplní.

Ak máte niekto s ním nejaké skúsenosti, dajte vedieť.....
Pozdravujem a držím palce.
20.05.2014 19:23
pitu47
Príspevkov: 11874
:thumbdown: bimbo :thumbdown: asi tritisickrat sa tu uz pisalo, ze nikdy neplat dopredu :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown:
20.05.2014 20:59
heavy
Od: Leopoldstadt
Príspevkov: 24042
najprv práca, potom pláca... ucili nas v skole...;)
21.05.2014 08:26
kamo
Príspevkov: 2
Bimbo. Ak mas jeho (Boris Pospisil) adresu, hod ju sem na sklo, alebo mi napis do mailu.
29.08.2014 19:04
Mopo
Aj mne dlží peniaze a tiež iba slubuje. Pokročili ste nejako v hľadaní? Zaplatil Vám už peniaze alebo stále nič.
20.10.2015 19:36
kolibrik
Príspevkov: 3
no vyzera to tak ze aj ja mam s nim uz skusenost dostala som nanho kontakt ze opravuje telefony dala som mu moj opravit a zatial ho nemam x krat mi uz volala ze v ten a ten den ho donesie.ze je elektrikar a ide robit rozvodnu ze ma toho vela a ze ked pojde z sk cez Ganserndorf sa u mna zastavi. sms som poslala ze ho cakame a odvtedy sa neozval aj mobil si vypal.No vidim to tak ze ho oznamim na policii kto sa prida??
11.03.2016 20:03
pitu47
Príspevkov: 11874
ja by som sa aj pridal, ale pospisil mi este nic neukradol
11.03.2016 22:18
renataromanova
Príspevkov: 13
Podvodníci to prežijú,to je asi jediné plemeno ktoré nikdy nezanikne
12.03.2016 09:04
Rudiger
Príspevkov: 4180
iconrenataromanova:
Podvodníci to prežijú,to je asi jediné plemeno ktoré nikdy nezanikne

:thumbdown: :thumbdown: :thumbdown: PLEMENO :confused: Clovek je clovek - alebo pracujes na nejakej farme :confused: Blby je podla mna kazdy, kto odovzda dobrovolne svoj telefon ci inu vec niekomu ,,neznamemu" len tak bez potrvrdenia a pod...:thumbdown: :thumbdown: Ale podla hesla ,,Geiz ist geil" - hlavne usetrit par evracov na oprave :cry: a samozrejme to niekto vie zneuzit - takze KDE JE PONUKA JE AJ DOPYT ( ci zu v pozitivnom alebo negativnom zmysle ) . SSKM
Šťastie spočíva v tom, že urobíš šťastnými ľudí, s ktorými žiješ.
12.03.2016 10:03
renataromanova
Príspevkov: 13
Nič v zlom,keď som sem prišla akurát odtiaľ mi pomohlo veľa ľudí.takpovediac som dostala školu do života.tiež by som vtedy platila dopredu,pri hľadaní bytu,práce atď. A našli sa taký ktorí vystrihali.
12.03.2016 19:00
kolibrik
Príspevkov: 3
Tak dala som mu telefon s dobrym umyslom ze Slovak slovakovi pomoze.Dnes mi telefon vratil opraveny ale uz ho nikomu nedam a tento pan je podozrivy.
12.03.2016 21:39
kamo
Rudiger
Ja som mal aj potvrdenie a ostal som tiez na sucho. mudre reci tvoho typu si nechaj pre seba, a ak vies konkretne v dakych veciach pomoct, bude to vacsi prinos. rozpisues tu o usetrenych euracoch akoby si ty osobne vsetko riesil vzdy a vsade oficialnou cestou.
A teraz inak...
Kto vie kde je jeho sucasna adresa? potrebujem oficialnu adresa na ktorej byva...
05.06.2016 13:23
janaka
Príspevkov: 5969
iconkamo:
Rudiger
Ja som mal aj potvrdenie a ostal som tiez na sucho. mudre reci tvoho typu si nechaj pre seba, a ak vies konkretne v dakych veciach pomoct, bude to vacsi prinos. rozpisues tu o usetrenych euracoch akoby si ty osobne vsetko riesil vzdy a vsade oficialnou cestou.
A teraz inak...
Kto vie kde je jeho sucasna adresa? potrebujem oficialnu adresa na ktorej byva...
[/b]
ak vies, v ktorom meste byva, staci zajst na ZMR a za 3 e ti adresu poskytnu (ak je teda prihlasenyB) )
05.06.2016 16:49
MR.N
Zdravim.
Neviete nahodou kde ten Boris byva alebo pracuje od nas tiez zobral zalohu a uz sa neukazal. Su to 3 mesiace.
01.01.2017 15:33
jana2015
Mili Slovaci,

aj ja mam negativnu skusenost s Borisom Pospisilom . Zobral peniaze na nakup tovaru vo februari 2017 a peniaze ani tovar som do dnesneho dna nevidela .
Vymahat peniaze sa musia teraz sudnou cestou.

Za dovercivost sa plati, ale aspon ze rakuske urady su nekompromisne......

Apropo- jeho aktualna rakuska adresa sa da zistit na policii.
01.10.2017 15:32

icon