Diskusia

marika2772
Príspevkov: 14776
iconkarla23:
mop zinienky bortvise pur vedro a ide sa....rajony nepockaju :w00t: :w00t: :w00t: :w00t: a ked mi nedaju kavu a noviny ani nezacinam robit :rolleyes:

myslíš tie v lekárni.....:D ?
zapomeň, to noviny a káva boli na letisku.....:w00t:
ešte mám otázku, čo sú "zinienky, bortvise" v súvislosti s upratovaním? .......:blink:
22.01.2016 19:26
marika2772
iconkarla23:
:lol: :lol: :lol:

Pitu ja som Marta Fojtikova z Vrutok..do Rakuska som emigrovala s cedokom v r 1988 ako Ty :D :D

ty si hlavne Mirko (priezvisko nenapíšem)....z dediny od Kežmarku, ktorého teta z UP posadila na vlak smerom Mníchov s 10 slovami čo si vedel po nemecky, a bol vás plný kupák......:D

že oči jak pomlčky a nix verstehen......:lol: :D
22.01.2016 19:30
marika2772
iconkarla23:
ruky hore otvarame sampanske a oslavujeme :lol: :lol: :lol:

a spievať sa nebude....:rolleyes:? Zvykol si prihodiť vždy nejaký šalala song....:D
22.01.2016 19:35
marika2772
iconkarla23:
Kocur daj si na nervy prasky tie ti iste pomozu :D

teba je škoda pri tom mope, Ty si už mal mať dávno otvorenú ambulanciu v Pezinku........:rolleyes:
22.01.2016 19:38
karla23
Príspevkov: 1304
http://www.lajkit.cz/zpravy/item/360
22.01.2016 19:44
marika2772
iconmaterholm:
Spoznavam novych ludi niektori su zvlastni a ini super.Kazdy ma svoj zivotny pribeh.Poslanie.Dalo by sa povedat ze pomerne vysoke percento je vlakova inteligencia.Dozviem sa dokonca aj retropribehy ako to bolo ked este ani nasa dobra stanica nestala .--------------------

Marika (( Ty si chodila na Urlaub na Balaton? Este bolo viac vody ze.Teraz to uz budu bahenne kupele ked to takto pôjde dalej. Pracu nehladam ale nikdy nevies.Mate vo firme volne miesto???:sneaky: Uvidime casom .Dnes som nad tebou rozmyslal ked som bol v Hoferi pri Wienn Mitte ze ta teoreticky môzem stretnut kedze sa pohybujes aj v tych koncinach.Ale musim uznat mala si pravdu neni az tak daleko.

Marika a Kater ja som nie raz siel z Kittsee peso a to nie je take zle.Krasne prostredie len potom po Kopcianskej je to dramaticky ine.No ja zasadne len v ramci pravidiel.

zvláštni......tvoja krvná skupina....:)
a aké je tvoje "poslanie":rolleyes:?
Ano chodila, ešte ked som bola fešanda s rodičmi a nielen na balaton, ale aj do východného Nemecka (sme dúfali, že sa odtial prepadneme do toho "západního"....:D, ale aj Bulaharska a Juhoslávie.....a keď bude odmäk, budú aj bahenné, inak Pieštany......:)
ja nerobím vo firme, takže neviem......
pekné od Teba, že si na mňa myslel v tom Hoferi..:rolleyes: ....a možno si ma aj stretol, ako vtedy ten vydedukovaný očný kontak v nočnom vlaku, ktorým som v živote necestovala, aleže "materhol".....:D :)
no vidíš, pekne peško durch prírodou.....Kopčiansku prehliadni.....:)
22.01.2016 19:54
heavy
Od: Leopoldstadt
Príspevkov: 24042
iconmaterholm:

Heavy.Preco to robili Rakusania no preco asi pretoze Nemci nam ich posielaju spät.Taka mala krajina ako je Rakusko to nedokaze vstrebat.Uviime kolko potrva kym sa korutanske pohranicie posunie do burenlandskeho a dolnorakuskeho pri Ba.Mimochodom cital si co sa stalo v Pratri? Kto zachranil tu 18sku v Pratri? Kolegovia z mojej brandze.

No, maly hacik je v tom, ze Rakusania posilnili juznu hranicu, Nemecko je na severnej, presnejsie na severo-zapadnej hranici. Ale, to je malickost, to nebudeme pitvat...
Znasilnena deva v Pratri sa sama aktivne podielala na svojom znasilneni, ona sa poznala s tym uchylakom. Holt, niektore devy tieto juzanske typy pritahuju... a potom placu...
24.01.2016 08:58
Rudiger
Príspevkov: 4180
Mirecek / Hary01 - mas nejake cerstvejsieinformacie zo ,,zapadneho Nemecka" " - alebo momentalne vegetujes v ,,zapadnom Kezmarku" :confused: :confused: :confused:

https://gloria.tv/media/VyzotcUwWQx :scared:
Šťastie spočíva v tom, že urobíš šťastnými ľudí, s ktorými žiješ.
21.02.2016 15:59
niko0000001
Od: Ganserndorf
Príspevkov: 75
Add: utečenci

V kurze mám 5 tich arabských spolužiakov:

Hasan - lekár vyštudoval v Rusku, 35 rokov (Syria) budeme asi kamoši
Muhamad - nezberné zlaté decko, 15 rokov (Sýria) niečo mu asi darujem, dáku malú pozornosť, aby vedel, že nie sme svine
Armani - nie veľmi sympatický, kaderník, čo stále sa rýpe v iphone, 20 rokov (Sýrsky Kurd) mám ho v paži
Moci - kliďas, čo sa hanbí, 22 rokov, učiteľ plávania (Sýria) netrápi ma
Hamsa - vyrovnaný, usilovný, doma vodič LKW a z dobrej rodiny, najlepší žiak, snaží sa (Tunis) možno nájdeme spoločnú reč

Nezmyslím si, že ktokoľvek z nich bude hrozbou pre bezpečnosť a to asi preto, lebo sú aktívni v integrácii, aj keď vždy ostanú iní.
Niko
17.02.2017 06:33
Vlado
Moderátor
Príspevkov: 1230
ako som tiez zistil - samozrejme, ze cim viac ludi tym viac typov mas - t.j. zo 100 ludi mas 3 s depresiou, 2 alkoholikov, ... atd
Statistika

a najväcsi problem maju ludia, ktori este v zivote jedenho z tych nevideli.

to iste ako to bolo so Slotom a Madarmi - najväcsi problem bol v Ziline.
17.02.2017 14:20
Rudiger
Príspevkov: 4180
iconniko0000001:
Add: utečenci

V kurze mám 5 tich arabských spolužiakov:

Hasan - lekár vyštudoval v Rusku, 35 rokov (Syria) budeme asi kamoši
Muhamad - nezberné zlaté decko, 15 rokov (Sýria) niečo mu asi darujem, dáku malú pozornosť, aby vedel, že nie sme svine
Armani - nie veľmi sympatický, kaderník, čo stále sa rýpe v iphone, 20 rokov (Sýrsky Kurd) mám ho v paži
Moci - kliďas, čo sa hanbí, 22 rokov, učiteľ plávania (Sýria) netrápi ma
Hamsa - vyrovnaný, usilovný, doma vodič LKW a z dobrej rodiny, najlepší žiak, snaží sa (Tunis) možno nájdeme spoločnú reč

Nezmyslím si, že ktokoľvek z nich bude hrozbou pre bezpečnosť a to asi preto, lebo sú aktívni v integrácii, aj keď vždy ostanú iní.

Aha takze ty NEMYSLIS .....to je na prve precitanie jasne ....Ty si od reality zivota co sa novych najazdnikov tyka tak vzdialeny ako ja od vitazstva Le Mans. Skus sa vybrat aj s tvojimi novymi ,,priatelmi" na vecer napr. do SBG alebo IBK ....Potom sa rozplyvaj ohladom ich ,,dobroty" ...
Šťastie spočíva v tom, že urobíš šťastnými ľudí, s ktorými žiješ.
17.02.2017 14:49
janaka
Príspevkov: 5969
dnes zase "zazitok" z ubahnu U2: pocerny azylant si kludne fajci dolu v metre, kde je zakaz a hrozi strafe, jeden rakusan ho na to upozornil, ale utecenec ma spravanie asi z domova, ma to v pazi:blink: ...ja som mu povedala, ze aschenbecher je "hore", vonku, on nic:confused:
/co sa tyka "hrozby pre bezpecnost", asi ziadna, ale slusnosti ho nikto nenaucil:sneaky: /
17.02.2017 17:48
2Jana2
Príspevkov: 493
iconjanaka:
dnes pocerny azylant si kludne fajci dolu v metre, kde je zakaz a hrozi strafe, jeden rakusan ho na to upozornil, ale utecenec ma spravanie asi z domova, ma to v pazi ...co sa tyka "hrozby pre bezpecnost", asi ziadna, ale slusnosti ho nikto nenaucil:sneaky: /

To je presne to, co ludi irituje ...
17.02.2017 21:14
janaka
Príspevkov: 5969
icon2Jana2:
iconjanaka:
dnes pocerny azylant si kludne fajci dolu v metre, kde je zakaz a hrozi strafe, jeden rakusan ho na to upozornil, ale utecenec ma spravanie asi z domova, ma to v pazi ...co sa tyka "hrozby pre bezpecnost", asi ziadna, ale slusnosti ho nikto nenaucil:sneaky: /

To je presne to, co ludi irituje ...

no, mna teda urcite:rolleyes: akoze, robia to aj rakusaci, ale ti asociali, narkomani alebo opilci, aby som bola objektivna, ale tento zrejme nepochopil, vo co go:thumbdown:
17.02.2017 21:56
karla23
Príspevkov: 1304
Vlado skus to povedat rodinam kde boli znasilnene a pripadne zavrazdene zeny utecencami....;) ..ten tvoj lahostajny pristup je nozaj zvlastny...;)
17.02.2017 23:09