Diskusia

janaka
Príspevkov: 5969
iconpitu47:
iconjanaka:
zase nejaky debil:confused: vlado, pomooooc!:O
aspon ze tu mirko nie je sam :lol:

ale mirko tu ma domovske pravo:w00t: a jeho vlado nevymaze:P
05.02.2017 13:22
pitu47
Príspevkov: 11874
iconjanaka:

to dufame vsetci, ved by tu uz ziadna sranda nebola :lol:
05.02.2017 13:43
janaka
Príspevkov: 5969
iconpitu47:
iconjanaka:

to dufame vsetci, ved by tu uz ziadna sranda nebola :lol:

ale vsetci nie su ako mirko, mirko je tu vynimka, co lepi inzeraty;)
05.02.2017 13:53
Michal5
Príspevkov: 84
iconmarika2772:

očný klam.....by si kukal v akej......:blush: :)

Ahoj marika a spol. :) polstoročníka a neúnavne nedobytného pozyvaca mariky na kávu si ešte pamätáte.
Podmienku 1000 príspevkov som ešte nesplnil, ale pozvanie marika stále platí.....už ho prijmi.....:rolleyes:
05.02.2017 13:54
marika2772
Príspevkov: 14776
iconMichal5:

Ahoj marika a spol. :) polstoročníka a neúnavne nedobytného pozyvaca mariky na kávu si ešte pamätáte.
Podmienku 1000 príspevkov som ešte nesplnil, ale pozvanie marika stále platí.....už ho prijmi.....:rolleyes:

Tento skutok sa ešte nestal...????..:rolleyes: už som na Teba aj zabudla...:) neboj sa niečo s tým urobíme len nech sa otepli...:sneaky:
14.02.2017 11:55
Michal5
Príspevkov: 84
iconmarika2772:

Tento skutok sa ešte nestal...????..:rolleyes: už som na Teba aj zabudla...:) neboj sa niečo s tým urobíme len nech sa otepli...:sneaky:

Aha, takže v "preklade".....pozvanie neprijímas......:-/
15.02.2017 10:43
heavy
Od: Leopoldstadt
Príspevkov: 24042
iconkarla23:
https://www.youtube.com/watch?v=3n_FUI-p2Hg

len prosim ludi ako Kocur Heavy Vladka aby to radsej nepozerali...obavam sa ze im nevolno pride ztoho ked pochopia comu veria :D :D

mna nemusis upozornovat, ja som Tvoje vídejka nikdy nepozeral, take sracky pozeraju len alternativni dementi a guru Eliot :w00t:
20.02.2017 12:41
heavy
iconkarla23:
Rudko anglicania sa slobodne rozhodli...tak to respektuj...jednoducho nepotrebuju k zivotu brusel..zmier sa stym a neplac tu ako male decko:)

jasne, Brusel nepotrebuju a uz teraz placu, ze im Brusel nedovoli vybrat si zo spoluprace len cukricky... eeeeee, aby to Tvoj rozum pochopil, Anglicania chcu spolupracu s EU, ale iba vyhody a ziadne povinnosti... takze, az tak bez EU ti Anglicania asi nechcu byt... guru Eliot Ti to nespomenul?
20.02.2017 12:46
karla23
Príspevkov: 1304
Karol nemusis mat strach...Brusel nevyjebe Anglicko ....nemoze si to dovolit...Anglicko nieje Slovensko....Anglicko vyhra vystupenim z Eu...a uz dostali pozvanu od EFTA ..som zvedavy ci tam pojdu...na ich mieste by som nesiel...ziadne spolky..ekonomicke dohody bude mat Anglicko s kazdym...a uz bez Bruselu....po dlhej dobe demokracia vyhrala :thumbup: :thumbup: :thumbup:
20.02.2017 13:20
heavy
iconkarla23:
Karol nemusis mat strach...Brusel nevyjebe Anglicko ....nemoze si to dovolit...Anglicko nieje Slovensko....Anglicko vyhra vystupenim z Eu...a uz dostali pozvanu od EFTA ..som zvedavy ci tam pojdu...na ich mieste by som nesiel...ziadne spolky..ekonomicke dohody bude mat Anglicko s kazdym...a uz bez Bruselu....po dlhej dobe demokracia vyhrala :thumbup: :thumbup: :thumbup:

Demokracia nie je to, cim Ta krmi guru Eliot... Apropo, kde a kedy dostali Anglicania pozvanku od EFTA? Na ich stranke http://www.efta.int/ nic nie je. Povedal Eliot?
Na tie dohody sa potom pozrem. Ani nevies, ze budu musiet prejednat 21.000 zmluv, dohod a roznych nariadeni. To Ti alternativa nepovie, to je jasne...
20.02.2017 13:34
karla23
Heavy ako vzdy...menstrim ti zase nieco zabudol povedat..propaganda vas melie ako fasirku...a vy jej tlieskate...si naozaj chytry :D :D
20.02.2017 13:37
karla23
Heavy nemozes zglgnut ze Anglicko vystupuje z eu...ani ty ani dalsi...zavist vas zoziera...tym ze krajina bude bez diktatu...rakusko mohlo byt tiez slobodne....;)
20.02.2017 13:38
heavy
iconkarla23:
Heavy ako vzdy...menstrim ti zase nieco zabudol povedat..propaganda vas melie ako fasirku...a vy jej tlieskate...si naozaj chytry :D :D

aha... menstrim... takze, idem na stranku EFTA, zdruzeniu, ktoremu Anglicko poslalo pozvanku, alebo ktore same pozyva Anglicko medzi seba a nic take tam nenajdem a Ty mi povies, ze to je menstrim? To si naozaj az taky hlupak? Takze, same EFTA klame, to len tie Tvoje alternativne sracky neklamu... kua, to su mi veci...
20.02.2017 13:47
heavy
iconkarla23:
Heavy nemozes zglgnut ze Anglicko vystupuje z eu...ani ty ani dalsi...zavist vas zoziera...tym ze krajina bude bez diktatu...rakusko mohlo byt tiez slobodne....;)

mas plytke vnimanie? Uz som Ti tu dnes napisal, ze mi to je fuk... skor sa mi zda, ze zuris, ze tomu vystupeniu nie je celkom tak, ako si Ty a Tvoji tajtrlici bolsevicki predstavujete, hehehe
20.02.2017 13:49
karla23
haha ja zurim?ved vy ste si este donedavna mysleli aj s vladom ze brexit prekazia...podobny vam...no nepodarilo sa...panove...par rokov brexit sa oficialne spusti a anglicko je na ceste za slobodou....vlcaci :D :D
20.02.2017 13:58